Skocz do zawartości

"Jestem nowy i mam kilka pytań" - wątek dla nowych graczy


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 799
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można. Chyba był taki skrypt do X3R. Do TC jest. Można też po uruchomieniu Script Edytora (FAQ Magiczne imię) sprawdzić poprzez info statku, Przy dostępie do SE w oknie informacji będzie o wiele więcej ciekawych rzeczy, w tym również morale pilota. Tylko że to bez sensu. Będziesz atakował tylko tych co mają słabe morale? Znudzisz się szybko. A samo sprawdzanie szczególnie gdy wokół kilku wrogów też jest ryzykowne, stracisz cenne sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak najłatwiej nabić reputację u Ziemian??? Potrzebuje szybko kupić elektromagnetyczne działa plazmowe ale nie mam odpowiedniej rangi;[. Nie ma żadnych misji bojowych(najszybsze po za tym nie mam praktycznie floty handlowej bo wolę wojować;] więc misje dostawcze raczej odpadają) ani piratów w sektorach ziemian.

1. Wiem, że nie można kupić licencji policyjnej u ziemian, ale czy polując na piratów w ich sektorach nabije rangę???

2. Gdzie u ziemian szukać piratów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

X3 Terran Conflict. Pewnie chodzi ci o to, że napisałem "ziemianie" zgadłem;]? Przyznaje mój błąd. Zamotałem się bo w skrypcie pokazującym rangi u różnych ras jest "ziemianie" i tak też przez pomyłkę napisałem. Bo ci ziemianie to w tc Terranie tak??

.... Ale ja głupi jestem......... Ktoś w moim temacie o TC odesłał mnie do tego tematu a ja nawet nie zauważyłem, że to dział Reunion.... Ehh. Wtopa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że pytanie napisałeś w dziale odnoszącym się do gry X3 Reunion. Pisz pytania w odpowiednich działach, w odpowiednich tematach, lub jeśli nie ma takich to je zakładaj odpowiednio je nazywając. A nie pisz gdzie popadnie. Trochę szacunku dla tych co chcą odpowiadać.

PS. po twoim poście, zadaj pytanie jeszcze raz w poprawnym dziale 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

O ile wszechświat X nie jest mi całkiem obcy to od czasu ukończenia X2 minęło sporo czasu. Od kilku dni pogrywam w X3, ciesząc oko fajnymi widoczkami i ucho znajomymi dźwiękami. Latam sobie swoim Pogromcą po sektorach, zwiedzam i próbuję co nieco uhandlować (ogniwami energetycznymi 🤪 ).

Zastanawia mnie jeden fakt. Chciałbym zwiększyć sobie pojemność ładowni. Podlatując do stacji handlowej czy doku zaopatrzeniowego i klikając "info" o stacji wygląda na to że można sobie tą pojemność zwiększyć. Niestety dokując na stacji takiej możliwości nie mam. Tuning silnika - owszem, ale przy pojemności ładowni wygląda na to jak bym miał na statku full...

Czy tak powinno być czy może gra ma jakiegoś buga? W X2 o ile pamiętam można było zwiększać pojemność ładowni do oporu, zwiększała się jedynie cena...

Pozdrawiam,

Ushi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie to trochę, bo dopiero co zacząłem grać - w trybie fabuły, poziom normal.

Widocznie na tych ustawieniach Pogromca ma już ładownię rozszerzoną na maxa. Sprawdzę to jeszcze dzisiaj wieczorkiem. Trzeba będzie zmienić myśliwiec, albo zamienić na transportowca, albo...

... opcji jest wiele i do wszystkich trzeba kasiory 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Disco na poziomie normal ma ladownie rozbudowana juz na maxa. Disco jest dobre do handlu nielegalnym towarem jak np. kosmiczna wodka. Lec do Herrons Nebula i skupuj wodke na tamtejszej destylarni i zwoz ja do skupu na stacji handlowej. Pare takich kursow i sianka przybedzie.

Ewentualnie gdzies niedaleko w sasiednich sektorach jest porzucany fajny statek klasy TP 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

zaczynam grać w X3 reunion (już drugi raz ale tego pierwszego nie skończyłem) jakie mody polecacie bo tyle tego jest i nie wiem co wybrać. Takie na których wy gracie i możecie zagwarantować że są dobre

Jeśli chodzi o skrypty to podobny temat już był niedawno http://xudb.pl/topic/735-jakie-skrypty-najbardziej-polecacie/.

Co do modów, osobiście polecam XTM, jeden z najlepszych modów (o ile nie najlepszy) jakie powstały dla X'ów. Tematów o nim znajdziesz tutaj sporo, więc daruję sobie opis 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.

Mam pytanko, czy w X3TC w ustawieniach- jest opcja "powiększania" czcionki -tłumaczonego tekstu z angielskiego?

Paweł. Czy XTM też można zastosować w x2TT i X3 R?

Pozdrawiam.

XTM to mod robiony dla X3:R i tylko z nim będzie działał. Jeśli jeszcze nie masz na czym pograć w TC to zainstaluj w międzyczasie Reunion i XTM, ten mod daje naprawdę sporo frajdy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Witam.

Mam pytanko, czy w X3TC w ustawieniach- jest opcja "powiększania" czcionki -tłumaczonego tekstu z angielskiego?

Paweł. Czy XTM też można zastosować w x2TT i X3 R?

Pozdrawiam.

XTM to mod robiony dla X3:R i tylko z nim będzie działał. Jeśli jeszcze nie masz na czym pograć w TC to zainstaluj w międzyczasie Reunion i XTM, ten mod daje naprawdę sporo frajdy 😀

Dzięki Paweł.

Ale mój komp-skrzynka-złom, działa na 512-stce.

Więc to lipa.

Na dniach się przymierzam do lapa, ale się zastanawiam nad jeszcze syst. oper. ,oraz czy 4GB na Viście, też byłby dobry dla wszystkich gier z X.

Czy jednak zostać na tym modelu co już przedstawiłem, a jest on na 7-mce i ma 3GB.

Co Ty na to?

Pozdrawiam.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...