Skocz do zawartości

"Jestem nowy i mam kilka pytań" - wątek dla nowych graczy


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

yacek, zdecydowałem się instalować community plugin menu, npc bailing addon, Salvage claim softwarte i salvage comands and NPCs, ale w linku do twojego profilu są tylko wersje pod TC. (mam x3 r, zainstalowałem script menagera i chyba skonfigurowałem) Gdzie są wersje do x3 r? szukałem sam, ale nie znalazłem..

Bo ja gram w TC.

Do X3R Community Plugin Menu nie ma, to nowość w dla TC.

W linku, który wcześniej Ci podawałem do FAQ#62 masz przy każdej nazwie link prowadzący do opisu tego skryptu, a w nim masz linki do skryptów. Tak znajdziesz BSE i SCS.

W X3R zamiast NPC command masz Salvage Extension Commands .

Wszystko (linki do skryptów i linki do spolszczeń) znajdziesz w X3 - spolszczenia do skryptów (temat jest przyklejony więc trudno go nie zauważyć). Dwója z szukania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 799
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jeśli dam swojemu myśliwcowi "chroń mnie", to będzie za mną skakał w podprzestrzeni? Moim transportowcom to skakanie tak średnio wychodzi (ani razu nie udało mi się ich na tym przyłapać), więc boję się, że zrobię sobie flotę, która tak naprawdę mnie uziemi... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ja jeszcze nie na tym etapie jestem 😉 Dopiero co dorobiłem się Novy 😀 I wkurzają mnie myśliwce, które cholernie ciężko mi ubić 😀 Aż sobie miotacze materii zainstalowałem i w duże statki ładuje plazmą, w małe materią :>

Póki co mam trzy transportowce i Novę zwiadowcę, zastanawiam się, czy nie zrobić sobie Pogromcy do osłony. Skoro mówisz, że skoczą, jeśli tylko mają energię, to super 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem przekonasz się, że to nie Twoja flota ma chronić Ciebie tylko Ty swoją flotę. Skrzydłowi lubią się po drodze gubić, byle asteroida to dla nich przeszkoda nie do obejścia. Kiedy poleciałem z pięcioma pogromcami przetestować atakowanie na habitat piratów to z wyprawy wróciły dwa - reszta się rozbiła o habitat w trakcie ataku. Nie polecam latania z osłoną w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc czegoś takiego się spodziewałem 😉 Ale czy to oznacza, że jestem skazany na cierpienia ze strony harierów? Kurcze, niby mam 75MJ osłon, ale ich akceleratory beta dość szybko mnie załatwiają, jeśli ich ignoruję. A ubić to ustrojstwo z plazmy to niemożliwość 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generatory to piękna sprawa. Zasięg faktycznie nie za wielki, ale wystarczający. Kiedy się dorobiłem Hyperiona to miałem w ładowni dwa gamma na przód i trzy bety na tył. Używałem ich kiedy byłem sam a wokół stado wrogów, np. w sektorach xenońskich, nigdy tam, gdzie byli cywile bo za często by obrywali. Nawet za często nie strzelając z laserków głównych po jakimś czasie ekipa, która wokół mnie krążyła się szybko wykruszała, z tymi wszystkimi karaluchami na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja się zapytam: mam w Ore Belt krzem, ma full ogniw i pracuje na maxa, 64 krzemu. Ile mam kupić do niego transporterów, żeby rozwoziły cały ten krzem? Z góry mówię że mam giiigantyczny popyt na krzem w home of light i arg. prime, tak że sprzedaję krzemionkę po 650+ a zwykle po 700, ogniwa kupuję po 12 w samym ore belt, goły x3R.

edit:

jeszcze jedno: mam w kompleksie smażalnię steków m, pszenicę m i ranczo hodowlane m. Nie wiem dlaczego, chociaż wszystkie mają max ogniw steki zgłaszają brak surowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Jak masz kompleks, dostawiasz obok kolejną fabrykę i dostawiasz zestaw kompleksu - możesz wtedy na liście dołączyć tą fabrykę do całego kompleksu.

Aha, pamiętaj o tym (przynajmniej ja tak miałem) że po każdorazowym dołączeniu fabryki do kompleksu resetowały mi się ustawienia cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to trzech Zestawów Budowy Kompleksów, przy ich pomocy połączysz cztery fabryki w jeden kompleks. Dopiero po połączeniu ich w kompleks ustaw w nim ceny zakupu i sprzedaży, przekaż kredyty i przypisz TS-y. Mniej roboty będziesz miał. I pamiętaj że im większy kompleks tym większe spadki wydajności w tym sektorze, więc albo uzyj od razu skryptu do stawiania kompleksów, albo stawiaj kompleksy w takich sektorach, do których osobiście będziesz rzadko zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

teraz ja się zapytam: mam w Ore Belt krzem, ma full ogniw i pracuje na maxa, 64 krzemu. Ile mam kupić do niego transporterów, żeby rozwoziły cały ten krzem? Z góry mówię że mam giiigantyczny popyt na krzem w home of light i arg. prime, tak że sprzedaję krzemionkę po 650+ a zwykle po 700, ogniwa kupuję po 12 w samym ore belt, goły x3R.

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...