Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, przy "dodawaniu statków" można dodać "Statek produkujący energie" - był taki skrypt, nie używałem, więc nie wiem jak tam z produkcją prądu, ale może było by to rozwiązanie.

Cóż, ale muslę że była by to zupełnie inna gra pt."W obcym świecie X"

PS. Może problem z dokowaniem jest do rązwiązana, coś nie tak z typami, klasami stetków M6 XMR widzi jako M7, M7 jako M2, hmm tylko o co kaman z myśliwcami i TL-ami? odechciało mi się sprawdzać i mysleć. Osobiście odradzam tego typu zabawę, a budowę statków w 3DS, no fajne ale najpierw stoczniowcowi proponuje dopisać jakiś statek z sukcesem do XMR, a dopiero potem tworzenie własnego cacka, bo po co budować jak się nim nie poleci, albo być skazanym na podstawkę TC albo cofke o kilka lat do Reuniona?

- koniec tego tematu bo to trochę nie ten dział (pośrednio o XMR)

Pozdrowienia z Wrednie ciężkiego myśliwca Sirokos 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę czasochłonne ale złomowanie wraków daje trochę teladianium, a we wszechświecie X jest ich sporo 😛 po zezłomowaniu wystarczyło wszystko pozbierać i dostarczyć do HUBa resztę trzeba było dokupić lub samemu wyprodukować ewentualnie użyć skryptu zmniejszającego ilość surowców wymaganą do zakończenia misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też kto steruje. Bo jeśli to komputer to jedenaście Fenrirów zniszczy samotnego Cerbera. Wcześniej napisałem "ja tylko go dobiłem" ( czy jakoś tam 😀 ). Gdybym miał okazje to sam Fenrirem lub Sat. Espery. to zniszczyłbym Szpona. Ale Cerbera nie. Za szybkie pociski. Ale chmara myliwców zniszczy wszystko (no dobra, Z nie zniszczy(chyba że jest ich 200 i zostqnie ich 1 😀 ).

Ja gram ATF Veteran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... nie moja wina że pierwsza frakcja którą zobaczę w grze od razu staje się ulubioną 😀 . W Supremme Commander WOW pierwszą frakcją było UEF i tak pozostało 😀 .

Ale wracając do tematu, czy jest jakiś skrypt, który dodaje dodatkowe polecenia dla skrzydła? Ustalanie dowódcy (statek eksperymentalny) który skupiał by na sobie ogień wroga, a tymczasem myśliwce z większą siłą ognia (Fenriry) niszczyłyby je? Lub coś w stylu, że kiedy swój myśliwiec dałbym do skrzydła to ja jako dowódca wydałbym jakiś rozkaz to nie włączałby się co dwie sekundy autopilot? Miałbym większą swobodę. Albo coś żeby dzielić myśliwce w skrzydle na grupy (też z dowódcami)? Mam skrzydło złożone z 3 stat. eskpery. i 12 Fenrirów. Na ładne trzy grupy by się podzieliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sposób na omijanie rakiet (Cień,Młot,Tomahawk) kiedy jesteś w niszczycielu. Czekasz aż zbliżą się na 20 km i wykonujesz skok do innej bramy. Uważaj tylko jak z powrotem lecisz do bramy gdzie byłeś wcześniej, bo jak wyleciałem to raz trafiła mnie wcześniejsza salwa rakiet i 25% osłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do niego latałem, ale coraz rzadziej, bo tam jest wschodnia brama do innego ich sektora (698?) i tam miałem nieprzyjemną historię.

Oczyściłem najpierw pierwszy sektor, a po naładowaniu osłon wleciałem do drugiego. Tam był K, 3 C, 2 R. Po eleminacji rakiet i wyleceniu za bramę czekałem. Zniszczyłem jednego C, a reszta mi tak osłabiła osłony, że ucieczka do sektora. Osłony całe, lecę jeszcze raz. Zanim się obróciłem, miałem już połowe osłon więc się wycofałem. I tak kilka razy, aż dałem sobie spokój 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...