Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też męczyłem XRM na TC bo zakupiłem X Antologię z serii Almanach Klasyki a tam nie było klucza żeby zarejestrować się na stronie Ego i na Steam co mnie wkurzało bo ani supportu ze strony Ego nie mogłem otrzymać, ani najnowszych patchy nie mogłem zainstalować bo tylko przez Steam.... Więc napisałem maila z zapytaniem jak u licha to jest, że niby masz oryginał a tak jakbyś nie miał. Dostałem odpowiedź zaraz na drugi dzień O_o że kluczy to oni nie dostali do X Antologii ale na ich prośbę producent przysłał im "kilka" i jeden mi uprzejmie przesyłają 😀 No to szybka rejestracja na stronce Ego potem na Steam i tu pojawia się wielki banan na twarzy bo oprócz całej serii X-ów mam również do ściągnięcia Albion Prelude za free 😁

Sorki za offtop bo nijak się ma to do XRM ale czasami warto wysłać maila i pomęczyć ludzi z pomocy technicznej w końcu za coś im płacą 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zachęcić i zarejestrować wkońcu moją grę i dodać sobie AP, ale nie mam pełnego zaufania do Steama... Nie mogę dobrać się do starego konta żadnym sposobem.

Xeeris- Jak dopchasz jeszcze go drogim surowcem, który masz po niskiej cenie to zarabiasz jeszcze więcej. Średnio za TS zgarniam 13 mld, a za niektóre M5 dobrze wyładowane po 9 mld. Cóż klient wymaga, klient płaci, statek i tak znika.

Dla tych co grają z kopaniem Nividium dodatkowy mega zarobek. Zamiast tanio sprzedawać w stoczni dać ten statek w misji. Aż boję się pomyśleć ile mogą dać za statek tym wyładowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że cie zgasze Peroox 😀 , ale oprócz tunningu silnika i optymalizacji sterów i maksymalnej ładowni to nic tam nie było!!!

A poza tym ja kupiłem kolekcje klasyki X3 TC, a nie antologie. Czytałem o tym że posiadacze antologi mają za darmo, a ci co mają TC mają zniżke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko związane z xenonami. Czy ta rasa została usunięta zacząłem scenariusz z czystej ciekawości Xenon Rogue i chce powrócić do "ojczyzny" a przy nazwie sektora rasy pisze niezależne. Xenków mam zaznaczonych na czerwono a gdy wchodzę w zakładkę autopilot nie ma do zmiany rasy xenon na przyjaciel. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj, że Cerber może przewozić jeszcze 8 myśliwców:)

EDIT:

Podczas misji patrolu często nie znajduję żadnych statków wroga. Ostatnio jednak zauważyłem znikające statki Xenonów, które powinny być z patrolu, a pojawiają się i nagle znikają, a potem nie można już ich znaleźć. Wina jest chyba w MBRR. Mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2012 o 10:33, Peroox napisał:

Podczas misji patrolu często nie znajduję żadnych statków wroga. Ostatnio jednak zauważyłem znikające statki Xenonów, które powinny być z patrolu, a pojawiają się i nagle znikają, a potem nie można już ich znaleźć. Wina jest chyba w MBRR. Mieliście coś takiego?

Tak to wina MBRR. Autor obiecał to poprawić i od ponad pół roku nie widać go na forum 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad M7. Kandydaci to:

a) Yokohama - dobra prędkość, osłony, ale niska siła ogniowa

b ) Cerber - szybki, duży hangar, przyzwoite uzbrojenie

c) Logich - osłony jak Yokohama, przyzwoita siła ognia, również

d) Snotra- osłony jak większa część konkurencji podobny do Logicha

e) Aegir - ciężki, a szybki(jak na ciężką fregatę) okręt, dobrze uzbrojony, osłony w normie jak Yokohama

f) Hayabusa - mocne osłony, duża siła ognia (działa fuzyjne), prędkość da radę

Cena nie gra roli, na M7 przeznaczę góra 100 mln:)

Chodzi mi o statek do osobistego latania w miejsce Vidara Strażnika/Vidara. Statek do latania i walczenia bez potrzeby wzywania M2 do każdego wroga, który ma fregatę z obstawą. Możecie coś doradzić. Na drobnicę będą rakiety Zeta, a większe trzeba będzie wykańczać z dział. ze względu na siłę ognia i tarcz skłaniam się ku Aegir, Hayabusa, a ze względu na prędkość Cerbera i Snotrę.

W przyszłości planuje posiadać Cerbera do osłaniania ważnych dla mojej floty miejsc, ale przede wszystkim teraz potrzebuje teraz czegoś do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...