Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz czemu wybrałem Habause, a nie lepszego Kvasira? Zwróciłem uwagę na wieżyczki. Kvasir miał wierzyczkę przednią, a Habausa panel główny. Tylko poradzę ci jedną rzecz jakbyś kupował Habausę. Zwróć uwagę na mój wcześniejszy post jak ją uzbroiłem. Uzbrojenie super, lecz jak leci na ciebie 20 rakiet Cień to tylko wzorowe strzelanie z dział fuzyjnych (co uwierz łatwe nie jest...) może cię uratować. To była moja mała przygoda z xenonami (ich sektor obok Black Hole Sun) podczas której zarobiłem 60 mln za zniszczenie 5-10 statków (za pomocą dział fuzyjnych 😀 ). A tak naprawdę kierowałem się przy kupnie Habausy możliwością zainstalowania DF i panelu głównego.

Sorry za zaśpiewanej strony błędami ortograficznymi 😀 . Wieżyczkę

Sorry aganin. Zaśmiecanie".

Pisze na tablecie który podmienia moje słowa jak chce. Przed chwilą zamiast podmienia było podziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mniej niż 50 mln??? Super 😀 . A Habausa z takim uzbrojeniem jakie podałem to mniej więcej... 90-100mln w zależności od cen broni. A według mnie jest świetna. A moje niszczenie xenonów polegało na trzymaniu się 6 km dalej i nawalanie z dział fuzyjnych 😀 . I współczuje straty save'a 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peroox polecił bym Ci albo Rybitwę do której możesz podczepić 5 Vidarów nawet plus niezłą obstawę myśliwców lub Gryfa którego baterie są kapitalne na myśliwce i nawet obronę antyrakietową. Jak jednego razu wpadłem Gryfem do sektora "konserw" ustawiając cała baterie na anty-rakiety piękne się bronił przed bombowcami. Na walkę myśliwską zmieniasz baterie ( inaczej skasujesz swoje myśliwce ) na szybkostrzelne działka i wysyłasz skrzydła myśliwców do akcji. Jakoś oba te M7 przypadły mi do gustu bo tu walka myśliwska i rakiety bombowców weszły na pierwszy plan walki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2012 o 21:02, Xeeris napisał:

Mniej niż 50 mln??? Super 😀 . A Habausa z takim uzbrojeniem jakie podałem to mniej więcej... 90-100mln w zależności od cen broni. A według mnie jest świetna. A moje niszczenie xenonów polegało na trzymaniu się 6 km dalej i nawalanie z dział fuzyjnych 😀 . I współczuje straty save'a 😀 .

Spoko teraz zaczynam nową gre i od razu lecę do Black Hole Sun i wyrzucam satelitę zaawansowanego 😀

Teraz najgorzej będzie nabić reputację i range bojową 🙁

Może się znowu "K" nawinie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2012 o 07:58, Xeeris napisał:

Nie 5 M6 tylko 6 M6 i czternaście myśliwców. A jakbyś nadal nie był pewien t sprawdź w encyklopedii. Ale nawet gdybyś miał Rybitwę i 6 Vidarów to przecież nie pokonasz Xen. K 🙁 .

Może masz racje...Co mod dane statków się trochę zmieniają. Ale chmarą myśliwców (14 ) i rojem rakiet nie będzie to trudny wyczyn. W XRM ja nie gustuję w M6. Wole już M8 lub myśliwce bombowe w ciężkim starciu a przy roju myśliwców nawet K nie nadąży niszczyć rakiety. Kwestia ustalenia odpowiedniej taktyki a przy Bailing Addon mam tyle złomu że mogę mogę przebierać w czym chcę i potestować ( w końcu to moja gra i zabawa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyleria zaporowa jest najsilniejsza? Kurczę to nie kupuję 😀 . A Habausą nabiłem już 110 mln i miałbym kolejne 15 mln gdybym nie musiał zejść bratu (łączna oferta wszystkich frakcjii za Xen. Z w tym sektorze ich obok Scale Plate Green. Najwięcej dają Teladianie 8 mln 😀 . Mam ostrą konkurencje. Korsarz Kosrogon i Tel. Siły Zb. Feniks więc muszę się spieszyć 😀 ).

A i obliczyłem ogólny koszt Bragi (kupię go) - 250 mln 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą Cerbera jest praktycznie słabe uzbrojenie na ciężki sprzęt:) Inwestuje w Hayabuse, bo drobnicę rozdrabniam rakietami ewentualnie sprzętem anty-air w wieżyczkach.

Bragi taki drogi? Ja za kupno i uzbrojenie Valhalii dałem 260 mln (tarcze już miałem w TS) z pełnym zaopatrzeniem w rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było super:)

Zlecenie na zabicie M7 w BSH, gdzie przypadkiem przy północnej bramie czekała Valhalla. Sprowadziłem tam Tobosaku ver A wypuściłem 2 dodatkowe korwety, a myśliwce z lotniskowca leciały w stronę bramy(od Placówki Wojskowej). W w krótkim odstępie czasu wleciał najazd Xenonów, Yaki(ze zlecenia) i dodałem sobie misję obrony sektora przed Xenonami 😁.

Zabawa była przednia, a nawet był chaos... przez chwile myślałem, że wielki wybuch pode mną to mój M2:). Sygnał ostrzeżenia przed rakietami, które latają dookoła ciebie , wszędzie walka, co chwila jakiś wybuchy, tu salwa dział promieniowych niebieskich(terrańskie-moje), tam czerwonych(xenoni)

wszędzie widzisz zaciętą walkę, a ty siedzisz w M6 i zastanawiasz się czy te Tomahawki co za tobą lecą trafią ciebie i dobiją czy nie. Ahhh... Piękne...

I dodatkowe 10 mln do portfela.

Hayabusa w trakcie uzbrajania. Sama leci po osłony i rakiety, a do niej leci napęd skokowy i prąd. Będzie potrzebna do właśnie takich akcji.

XRM ma tą moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moc... Wczoraj uzbroiłem Habause, a może dzisiaj kupię Bragi. I będę robił taki mord jak wy wszyscy moi mistrzowie 😀 . Teraz żaden większy Khak mi nie przeszkodzi Muhahahaha Muhahahahahaha będę niepokonany Muhahahaha 😀 . Sorry, poniosło mnie 😀 . A Cerber wcale nie szybki jak myśliwiec. Mam już 180-190 mln... Nie wiem ile nie patrzyłem ile miałem, ale i tak będę latał Habausą. I takie pytanko, da się jakoś kazać statkom by same odkrywały inne sektory? Nie chce mi się latać czymś szybkim i odkrywać... Chce niszczyć!!! 😀 .

(dopisek redakcji) i zarabiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2012 o 17:10, Xeeris napisał:

I takie pytanko, da się jakoś kazać statkom by same odkrywały inne sektory? Nie chce mi się latać czymś szybkim i odkrywać... Chce niszczyć!!! 😀 .

(dopisek redakcji) i zarabiać...

Da się jakoś.

Najlepiej odpowiednim skryptem. (dopisek redaktora naczelnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz im kupić polecenia eksploracji.

Mam jeszcze większą moc...

... chyba screena nie pokażę bo za dużo waży, a nie mam czasu się bawić.

W Belt of Aguitar wziąłem 4 misje ochronne z tego trudną i bardzo trudną. Teraz jestem w stacji Jonferco i po sektorze latają:

3 x M7

6 x M6

2 x M8

3 x M3

1 x M4

15 x M5

Nigdzie nie widać rzekomego wsparcia od Argonów (M2 i M6). Jedynie wiem, że jak oddokuje to walkę zacznie wezwana Valhalla(rozbije jedno skrzydło piratów) i Jonferco przywoła dwie całkiem nowe Fregaty M7 Cerber.

Flota zdolna w tej chwili zdolna do walki i szybkiej reakcji:

- Valhalla M2+ (potocznie zwany M0) ma na pokładzie 8 M3(5 x Excalibur, 1 x Bułat, 2 x Kord) i Vidara + Katane

- Tobosaku ver A M2 Light

- Vidar Strażnik (osobisty)

- Za niedługo do walki mogą się stawić M1 Kolos(nie ma kontyngentu myśliwców na pokładzie więc nie może walczyć) kilka korwet(jak tylko zwolnię je z eskortowania TS+ ... za moment od save stracę Sępa Superfrachtowca w PTNI, a zwalniać z eskorty ich nie zamierzam).

W trakcie walki może doleci Hayabusa jak tylko zatankuje rakiety do obrony antyrakietowej Poltegister, bez tego go nie puszczę ponieważ wiem(już dostałem) wrogowie mają rakiety zdolne powalić 1,200 MJ osłon i cały kadłub na raz.

Jak doradzacie to rozegrać?

Mój plan taki:

Bramę zachodnią i to co przez nią przejdzie zajmie się Valhalla z załogą. Tam także powinny polecieć oba Cerbery Jonferco

Na południe ode mnie w odległości 10 km jest Tobosaku ver. A, który nie ma szans w walce z dwoma fregatami, gdy nie ma mnie na pokładzie i jest osamotniona. Wiem, że przez wschodnią bramę po chwili wlecą kolejni chętni.... Xenoni z fregatą dwoma korwetami i kilkoma myśliwcami. Znów zabawa będzie przednia, ale jak ruszę się ze stacji to poleci za mną chmara rakiet i nie dolecę do Tobosaku z Tornado, Tomachawk i Szerszeń(albo i Kafar) na plecach... ilość rakiet do obrony antyrakietowej jest niska. Zawsze mogę dolecieć przez Napęd Skokowy do Valhalli i tam się przegrupować wraz z Tobosaku.

Liczy się tylko walka, nie będę uciekał 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak walczyłem w Omicron Lyrea to zaobserwowałem, że Cerber przyleciał. Chyba wszystkie przynajmniej okręty M7 wzwyż jako bazę mają Placówkę Wojskową. Tam widzę zmieniającą się ilość statków (np. teraz widzę, że przybył Kolos i M7 , które atakują coś tam Księcia). Czasem pisze, że przywołają M2 i się nie pojawia, tak jakby zrezygnowali z tego, a wiadomości się nie zmieniły. U Terran widziałem siły gdyż ich nazwa odróżniała ich od reszty(przynajmniej myśliwce były podajże Terranie USC albo Ziemianie USC - jakość tak i to USC odróżniało ich od pozostałych).

Argoni z bazy BSH przynajmniej Cerbery miały dopisek Patrol pogranicza czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za obiekt w mojej Encyklopedii Zakłady Komunikacyjne w Terrańskich dokach?? Mapa Scorpa nic nie mówi, milczy we wszystkich językach Wspólnoty.

Co daje posiadanie jakiejś stoczni? Np. Co mogę zrobić z Stocznią Orbitalną? I jeszcze jedno pytanie. Czy doki typu Placówka Wojskowa proponują ten sam zestaw produktów co NPC? Czyli czy w Orbitalnej Stacji Obronnej mogę zakupić te same dodatkowe systemu do moich statków(np. Bojowe Polecenia Mk 1, Mk2 itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...