Skocz do zawartości

Co nowego w X4


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jescze coś takiego że Kszak swoim Kyonem wali w Tytana (już bez osłon) i wtedy w tym miejscu w kadłubie jest dziura w kształcie w jakim Przejechał Kyon i że by jeśli było to np miejsce w którym był tunel po ktorym poruszali sie ludzie na pokładzie żeby w kosmos wylatywała krew i ciałe wiadomo w kosmosie moze latać krew bo nie ma grawitacji i jescze 2 rzecz żeby np Tytan ma mostek no coś w stylu kabiny pilota nie i zniszczenie tego segmentu spowodowało by że statek lnie strzela ani nic tylko leci na oślep i np przywala w stacjie oba wybuchaja i leća w kosmos ich odłamki niszćzące pobliskie Mamuty i inne niszcyciele oczywiście następne aby były pola złomu po bitwach i ab np taki statek z rozwalonym mostkiem mógł przywalić w planete a wtedy by tam już leżał bez endu że sie tak wyraże a my byśmy mogli pozyskać z jego resztek np działa silniki ogniwa enegretyczne no ale do tego najpierw potreba możliwoście lądowania na planetach no i zeby np jak jest to nasz statek by można było poszukać ocalałych albo zeby np jak był to mamut zaatakowany przez piratów który spadł na planete wysyłał on do nas sygnał SOS to by było Zaje och sorry COOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 433
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

I jescze coś takiego że Kszak swoim Kyonem wali w Tytana (już bez osłon) i wtedy w tym miejscu w kadłubie jest dziura w kształcie w jakim Przejechał Kyon i że by jeśli było to np miejsce w którym był tunel po ktorym poruszali sie ludzie na pokładzie żeby w kosmos wylatywała krew i ciałe wiadomo w kosmosie moze latać krew bo nie ma grawitacji i jescze 2 rzecz żeby np Tytan ma mostek no coś w stylu kabiny pilota nie i zniszczenie tego segmentu spowodowało by że statek lnie strzela ani nic tylko leci na oślep i np przywala w stacjie oba wybuchaja i leća w kosmos ich odłamki niszćzące pobliskie Mamuty i inne niszcyciele oczywiście następne aby były pola złomu po bitwach i ab np taki statek z rozwalonym mostkiem mógł przywalić w planete a wtedy by tam już leżał bez endu że sie tak wyraże a my byśmy mogli pozyskać z jego resztek np działa silniki ogniwa enegretyczne no ale do tego najpierw potreba możliwoście lądowania na planetach no i zeby np jak jest to nasz statek by można było poszukać ocalałych albo zeby np jak był to mamut zaatakowany przez piratów który spadł na planete wysyłał on do nas sygnał SOS to by było Zaje och sorry COOL

Aaaaa używaj przecinków, kropek. Nie nauczyli Cię w szkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie większość z "nowych" użytkowników jak i nie tylko chce różne dziwne rzeczy np. padło tu już przepalanie laserem czy "namacalne" szczątki po statkach i wiele innych. Wiecie że pod większości z tych "udoskonaleń" większość z nas będzie musiała zmienić procesory, na Bóg jeden raczy wiedzieć jakie? Żeby ogarnąć całą matematykę dupereli które chcecie dodać. Czyli jakieś 70% waszych "co chciałbym zobaczyć w x4" jest nierealne.

Cytat

aaaaaaaaaaaa nie mam czasu na kropki i przecinki zależy mi na jak najkrótszym napisaniu posta mam bardzo napięty grafik

co to za grafik? ilości postów na minutę, normę musisz jakąś wyrobić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych forumowiczów/graczy. Chcecie bóg wie co w tej grze. Bzdury pierdoły i etc. Podczas gry nawet byście nie zwracali na nie uwagi na te wszystkie pierdoły. Na dodatek biedny Yacek i spółka, mieli by dodatkową robotę przy tworzeniu/tłumaczeniu skryptów i modów usuwających te wymyślone bzdury tylko po to by ta gra wam potem w ogóle odpaliła.

Ja osobiście jestem tylko za dodaniem kilku rzeczy.

Raz: Przy rozpoczynaniu gry, zamiast gotowych profili chce mieć możliwość wybrania rasy, podstawowego statku oraz nastawienia poszczególnych ras w stosunku do mojej osoby (preferuję wolną grę) i ewentualnie lokacji startowej.

Dwa: Bardziej dopracowanego SI bo to podstawowe bez oskryptowania jest mizerne momentami.

Trzy: Dodania do gry edytora pozwalającego projektować statki i stacje. (tak wiem s programy dające takie możliwości, ale to robota graczy, a panowie z Ego mogli by to po prostu wpakować w grę ;] )

Cztery: Mile widziany Multi w grze.

Pięć: Mogli by stworzyć pola asteroid w stylu Freelancer, strasznie przyjemnie się grało w tą grę podczas lotów po zadupiach układów.

Sześć: Trochę mniej tłoku w kosmosie, kosmos to nie autostrada.

Czego natomiast nie chcę??

-Nie chcę praktycznie żadnych zmian w grafice, ona jest taka jaka ma być, podczas większych bitew i tak srogo spada wydajność.

-Nie chcę latających szczątek statków po sektorach. Wy wiecie jaki syf by się zrobił w sektorze po porządnej batalii?? Ani by się przelecieć nie dało, ani żyć by się nie chciało.

Skoro ludzie mogą sobie nabijać posty, to i ja mogę ]😀 . Niektórzy w przeciągu miesiąca nabili więcej postów niż ja od lutego 2010 gdy założyłem konto 😆 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę striptizerki na statku.

A tak na serio to ostatnio zacząłem się zastanawiać czy ego czerpało by większe zyski z lepszej X4 czy z gorszej.

Niestety doszedłem do wniosku że mniej wydadzą na gołą bazę i bardziej im się to opłaci gdyż nasi koledzy i tak wszystko doskryptują, domodują i dorobią to czego w grze nie ma.

Popyt na tę grę nie zmniejszył by się bardziej niż o 10% gdyż większość zapaleńców i tak by to kupiła,

TO W KOŃCU X4.

Zrobienie od razu dobrej gry pochłonęło by więcej zasobów pieniężnych a zyssk nie był by dostatecznie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wszystko fajnie większość z "nowych" użytkowników jak i nie tylko chce różne dziwne rzeczy np. padło tu już przepalanie laserem czy "namacalne" szczątki po statkach i wiele innych. Wiecie że pod większości z tych "udoskonaleń" większość z nas będzie musiała zmienić procesory, na Bóg jeden raczy wiedzieć jakie? Żeby ogarnąć całą matematykę dupereli które chcecie dodać. Czyli jakieś 70% waszych "co chciałbym zobaczyć w x4" jest nierealne.

No jasne, że są nie realne. To jest temat do marzeń. Ale według mnie procesor to nie problem. Już teraz mamy 6 rdzeniowe 32 nm procesory 3,3 Ghz (a po podkręceniu jeszcze lepiej), a za 3-4 lata może już będą 8 rdzeniowce. Chcociaż nawet gdyby wpakować X3 obsługę 6 rdzeni to może nawet teraz połowa lub nawet więcej z tych rzeczy byłaby możliwa. Ale nie będzie tych rzeczy z prostrzego powodu. Jest to poprostu nieopłacalne. Gdyby ego stworzyła aż tak rozbudowaną grę to musiałoby ją robić tysiące ludzi, żeby w dniu premiery nie była przestarzała. A żeby koszta im się zwróciły to kosztowała by z 300 Euro, a w Polsce to już wogóle by jej nie wydali - wystarczy spojrzeć na ceny X3R i X3 TC. A i na świecie fanów tego gatunku jest niewielu, aby taka inwestycja była opłacalna (wówczas musielibyśmy z 5000 Euro zapłacić 😀 ).

Cytat

Nie rozumiem niektórych forumowiczów/graczy. Chcecie bóg wie co w tej grze. Bzdury pierdoły i etc. Podczas gry nawet byście nie zwracali na nie uwagi na te wszystkie pierdoły.

Nie wiem, jak ty ale mi brak tych rzeczy nie tylko zwraca moją uwagę, ale bardzo doskwiera. Szczegóły tworzą klimat. Grałeś w Stalkera? Jeśli nie to zagraj i zobaczysz, jak te szczegóły tworzą klimat. Chociażby takie coś, jak siedzący przy beczce stalkerzy grający na gitarze i opowiadający sobie historie. Któż z was zni razu nie przystanał koło nich i nie posłuchał muzyki zni ich nie poobserwował?

A co do szczątków to na pewno by się nie walały. Wiesz ile jest w tym wszechświecie istot rządnych zysku? 😆 Nawet po większej bitwie, jak wypadnie ze statków kilkanaście/kilkadziesiąt kontenerów to po kilku/kilkunastu minutach prawie ich już nie ma. Wszechświat jest żywy 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Nawet po większej bitwie, jak wypadnie ze statków kilkanaście/kilkadziesiąt kontenerów to po kilku/kilkunastu minutach prawie ich już nie ma. Wszechświat jest żywy 😆 .

Bo znikają same, właśnie po to by nie obciążać komputera. Tak samo można by rozwiązać sprawę szczątków.

Ale jak jesteś w sektorze? Bo nie raz, jak leciałem po kontener to (mając go na mapie) to podlatywał do niego jakiś statek, a kontener znikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Nawet po większej bitwie, jak wypadnie ze statków kilkanaście/kilkadziesiąt kontenerów to po kilku/kilkunastu minutach prawie ich już nie ma. Wszechświat jest żywy 😀 .

Bo znikają same, właśnie po to by nie obciążać komputera. Tak samo można by rozwiązać sprawę szczątków.

Ale jak jesteś w sektorze? Bo nie raz, jak leciałem po kontener to (mając go na mapie) to podlatywał do niego jakiś statek, a kontener znikał.

Też. Zniszcz jakiś statek w jakimś pustym Nieznanym sektorze. Jeśli zostaną po nim kontenery, włącz SETA i poczekaj. Znikną same. Owszem, w sektorach ras, po walce zdarza się że przylatują zbieracze, ale jeśli nikt się nie pojawi i nie posprząta, kontenery same się posprzątają 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby w X4 pokazano jak naprawdę wyglądają khaa'k. Z drugiej strony stanowi to dla wszystkich zagadkę , której nie potrafią rozwiązać przez co gra staje się jeszcze ciekawsza. 😆 EDIT : chciałem napisać nowego posta ale.... no nieważne. Warto by było zoptymalizować grę, wielu którzy mają słabszego kompa ta gra się wiesza. tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem...

Sa to odrazajace humanoidalne stwory, ktore w swej budowie maja wiele wspolnego z owadami. Tworza gniazda, gdzie panuje hierarchia i spolecznosc niczym w mrowisku. Nie sa to stwory skore do negocjacji, reaguja agresja na inne formy zycia. Nad zbiorowiskami czuwaja potezne istoty zwane nadmozgami, ktore kieruja zbiorowa swiadomoscia. Ich jezyk i technologia sa niezrozumiale dla cywilizowanych humanoidow.

Wkrotce wkleje obrazki, ktore wedlug mnie najbardziej ich przypominaja. Musze tylko odszukac pewne skany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak humanoidy, to humanoidy 😀 :

Klaster: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 16&bih=839

Capital: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... =105&ty=65

Widać kh'ak też mająz zwierzątka 😆 http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... =118&ty=68

Ale za pierwszym razem skojarzyło mi się właśnie a arachnidami, ze zględy na ten nadmózg. Ja osobiście miałen nadzieję, że w TC wyjaśnią co to za jedni Ci kh'ak. Ale fabuły w TC to nic innego, jak tourital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...