Skocz do zawartości

"Jestem nowy i mam kilka pytań" - wątek dla nowych graczy


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Upolować Nove jest cholernie trudno, bo to ustrosjstwo ma 25MJ osłon i naparza jak nie z przodu, to z tyłu. Aczkolwiek i tak próbuję. Niestety, nie jestem w stanie zadać jej w jednym momencie tak dużych obrażeń, aby pilot raczył wyskoczyć. Do tej pory upolowałem tylko jedną, na samym początku (farta miałem?), więc poszła na sprzedaż (i tak nie miałem za co naprawić 😉 )

Skoro polecasz Novę, to chyba zdecyduję się na jakąś zwiadowczą. I tu pytanie: Czy lepiej kupować od razu L, czy jednak bardziej opłaca się kupić S i samemu polatać za sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 799
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja Novę Ridera próbuję upolować 😉 W końcu mi się uda 😀

Jeszcze jedno pytanie. Mam sobie kupca lvl 10. Przełożyłem go do mercurego tankowca (z merkurego) i uruchomiłem wszechświatowego. Chwilę sobie polatał i pohandlował, a potem po prostu się zatrzymał. W dodatku w ogóle nie korzystał z napędu skokowego (ma 1k ogniw na pokładzie, powinno mu starczyć...). No i nie wiem o co chodzi, bo odkąd go przesadziłem nie uzyskał ani jednego lvlu 😀 Na poprzednim statku zdobył 8 na sektorowym i dwa na wszechświatowym.

Wiecie, o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na novę mam taką metodę:

lecisz jak się ciebie nie spodziewa, (masz włączonego hud'a czyli celownik oczywiście)

lecisz, z odległości 3 km dokładnie na nią, masz pełny magazynek oczywiście.

jak się zbliżysz na skuteczny ostrzał to całą serię ile masz akumulatorków w nią i w nogi. Powinieneś ją nieźle uszkodzić. Potem unikasz strzałów, ładujesz akumulatorki i strzelasz krótkimi seriami żeby trafić. Powinno się udać (jak źle walczysz zdobądź sokoła w ten sam sposób, to m3 bez tylnej wieżyczki więc prościej, zapakuj na fulla, magazynek z zielonej rozwala novę, oczywiście tą samą metodą.)

jak nie chce ci się walczyć, weź i polataj TS'em na krzemie i wódce, jak zarobisz tak z 1,5 mln (nie ulepszaj ładowni mercurego!) zbuduj w Ore belt kopalnię krzemu L. (ore belt to sektor 2 niżej od argon prime) są tam 2 asteroidy z 64 krzemu. poskanuj, postaw tam kopalnię na początku sam przywoź ogniwa (w ore belt jest masa elektrowni) i sprzedawaj krzem, potem kup 2 mercury s do kupna ogniw, przelej kasę fabryce, nadal sam sprzedawaj krzem. Dorobisz się tak następnych 5 mercury s które będą sprzedawać krzem (ustaw 1-2 skoki, w argon prime i the hole opchnie się każdą ilość krzemu), potem zrób na 2 asteroidzie 64 2 kopalnię taką samą. Już masz kasy ile zechcesz.

ps. mam nadzieję że napisałem czytelnie, jak nie to przepraszam bardzo, mogę tłumaczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacek, zdecydowałem się instalować community plugin menu, npc bailing addon, Salvage claim softwarte i salvage comands and NPCs, ale w linku do twojego profilu są tylko wersje pod TC. (mam x3 r, zainstalowałem script menagera i chyba skonfigurowałem) Gdzie są wersje do x3 r? szukałem sam, ale nie znalazłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...