Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przydała by się lista, bo nie nie każdy statek w statystykach(ani w opisie) ma jakie statki może do siebie zadokować, a to ważne w przypadku okrętów z dużym hangarem. Każdy z nas ma różne statki, możemy podzielić się wiedzą. Niektóre lotniskowce pomieszczą więcej M6, a inne mniej, a przy takiej cenie jest ważne ile korwet zadokuje do siebie.

Kolos- 2 x M6/TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2012 o 15:28, Centurion napisał:

Peroox co to za obrona antyrakietowa C, o której pisałeś, przydała by mi się taka.

Obrona Antyrakietowa Moskito. Skrypt można instalować luzem, jest też zawarty w Bonus Packu. Dodaje dwa polecenia: Obrona Antyrakietowa Moskito i brona Antyrakietowa Moskito © - Capital. W teorii ta druga jest przeznaczona dla dużych statków, w praktyce nie widziałem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie zauważyłem różnicy, a często słyszałem jak obrona anty-rakietowa wystrzeliwała rakiety podczas gdy okręt na którym przebywałem(M6 Vidar), nie był pod ostrzałem rakietowym:) Warto dawać to wszystkim większym statkom, które mają zapasy rakiet Mosqiuto nie tylko dla siebie. Nie każdy myśliwiec pomieści tyle rakiet, by bronić wszystkich, ale to zawsze jego rakieta może przeważyć, czy dostaniesz tym Tomahawk/Kafar/inne potężne rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2012 o 22:31, Peroox napisał:

Też nie zauważyłem różnicy, a często słyszałem jak obrona anty-rakietowa wystrzeliwała rakiety podczas gdy okręt na którym przebywałem(M6 Vidar), nie był pod ostrzałem rakietowym:).

A może miałeś w okolicy wrogie droidy bojowe? Najwyraźniej ten skrypt traktuje droidy jak rakiety bo ostatnio byłem miło zaskoczony gdy zamiast ganiać za droidami patrzyłem jak te małe robociki bezskutecznie spieprzają przed Moskitami >😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Może ktoś miał podobny problem.

Mnożnik kadłuba nie mnozy mi kadłuba w AP.

W TC mnożył mi bez problemu.

Instalowałem dwa razy - efekt taki jakby plików cat,dat wogóle nie było w katalogu. Pliki dołożone do odpowiedniego podkatalogu - bodajże addon. Skrypt zminiejszający automat dokujący działa bez problemu.

Mam jeszcze wątpliwości z tłami sektorów (najnowsza wersja 1.1) - W TC wydaje mi się że są jakieś takie bardziej kolorowe więc wnioskuje że moga nie działać. Czy może w AP są bardziej stonowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową grę rozpocząłeś po instalacji wszystkiego w tym Hull Pack? Jeśli tak nie ma już potrzeby uruchamiania skryptu mnożącego kadłub, jest on uruchamiany wraz z nową grą. Innymi słowy masz już odpowiednie wartości kadłubów. jest to opisane

Masz wątpliwości, zrób prosty test: zapamiętaj wartości kadłuba twojego statku, usuń pliki Hull Pack z katalogu gry, uruchom nową grę i porównaj wartości kadłuba tego samego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z zapytanie bo odkąd sobie dodałem NPC Bailing Addon co zwlekałem z dodaniem go w tym dodatku pojawił mi się opuszczony statek Hammerhead - lekki lotniskowiec Boroński z tym że jest "graficznie niekompletny" ( widać dwa światełka i jakieś 2 kawałeczki kadłuba ) W encyklopedii w opisie nie w figuruje w jakiejkolwiek stoczni co bym mógł się upewnić przy jego zakupie. I czy ktoś jeszcze tak ma..może z innym statkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go nie ma w tych stoczniach. Spróbowałem na nowej grze i to samo ( nie ma w żadnej stoczni ) hymn...Coelacanth tylko jest...

Nie figuruje także w żadnej stoczni też Artemis Paradian mimo iż jest kompletny graficznie. Może to błąd przy instalacji XMR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tego u siebie nie znalazłem. Mapa Scorpa nie wiele mówi, ale nic w stylu ryby młot będącego M1 nie ma:) Ten statek jest z XTM?

Jeżeli udało ci się zająć tekstury, które działają teoretycznie możesz produkować to w swoim HQ jak już będzie:)

Czy jak dorzucę do XRM 4 w 1( paczka zawierająca statki: Normandy, Lusca, Thanatos, Raven) to będzie wszystko działało czy mogą być problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusca i Thamatos są już w XRM: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3636818#3636818

Dodanie paczki ze statkami (pliki cat/dat) stworzonej na podstawie pliku TShips z Vanilli pozbawi cię wszystkich statków dodawanych przez XRM. Może być nawet tak, że nie uruchomisz gry.

Co do braku Hammerhead w TC+XRM - tu macie rozwiązanie: http://www.strikingsoftware.com/xrmnames.html

Hammerhead to statek z AP, dodany przez AP Guppy w XRM nazywa się Hammerhead. W TC nie powinien występować, dlatego masz problem z teksturami. Nie wiem skąd wziął ci się w TC, byc może użyłeś mini poprawek dla XRM+AP i został wygenerowany przez plik Jobs przygotowany dla AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peroox Hammerhead jest M7.

Yacek być może masz racje. Artemis M7 Paradiański też się pojawił (ale jest kompletny graficznie ) i latałem nim w jednej z nowych gier i nic się nie wieszało. Wiec niektórzy z podobnym "problemem" będą wiedzieli co jest grane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie.mianowicie wczoraj zainstalowałem tego moda i spolszczenie.mod z pierwszej strony stąd, a spolszczenie to z mamuta kliknąłem pobieralnia,spolszczenia, i znalazłem pierwsze lepsze i je ściągnąłem (oczywiście do tego moda). Mam nadzieje że wszystko dobrze zainstalowałem bo to mój pierwszy niby w 100% zainstalowany mod, ale problem jest w tym że jak dzisiaj gram, robie główną misje(patrol w Uran,Pluton itp.) to kiedy jestem w Pasie Kuipera to kiedy się chwile bije to nagle wyskakuje mi błąd i gra się wyłącza.Nie sądzę żebym miał słaby sprzęt bo działają mi takie gry jak COD MW3,TES V Skyrim, a to przecież bardziej wymagające gry niż ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało. I tak mi się wczoraj później po drugim poście wyłączło tak samo jak wcześniej tylko że raz. Może rzeczywiście słabo coś z komputerem. Brat modował tyle gier że możliwe jest to że coś mi psuje grę. A poza tym dawno komputer nie był skanowany 😀

A jest taki skrypt co daje zwiększenie rangi u jakiejś frakcji? Bo tyle się ograłem w podstawke (ok. Sześć dni) że nie chce mi się nabijać tego znowu. Wiem że to oszustwo, ale proszę zrozumcie mnie. Nie dawajcie na kasę, bo ją zdobędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...