Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2011 o 20:56, Renegade napisał:

Czy to jest oficjalna informacja od Egosoftu?

Z tego co mówili w Hyperze(mieli wywiad z twórca gry) wynika że tak, ponieważ on sam mówił że latanie tylko tym statkiem(gracza)i tylko nim będzie w trybie kampanii. A w trybie dowolnym będzie można latać każdym innym zakupionym wcześniej statkiem tak jak to w np. X3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto wie? Może właśnie w kampanii będzie tylko główna linia fabularna (taka jak w Reunion), a w grze dowolnej pomniejsze ciągi misji (takie jak w TC). To byłoby najlepsze rozwiązanie 😀

Poza tym trzeba pamiętać, że są moderzy, a dać możliwość przesiadania się ze statku na statek to chyba nie jest aż tak trudna sprawa (bo to już w grze jest, tylko, że w innym trybie rozgrywki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej myśli. Twórcy mówili, że chcą uprościć menu (bo jeśli dodajesz czegoś więcej niż planowałeś to jest ono coraz bardziej skomplikowane), a nie grę 😀

Chociaż ja na złożoność nie narzekam. Jedyne co mi się nie podoba to brak klawisza odpowiadającego za menu statku, który aktualnie pilotujemy (przyzwyczajenie jeszcze z X2, tam takie coś było 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2011 o 20:36, Renegade napisał:

Ja jestem dobrej myśli. Twórcy mówili, że chcą uprościć menu (bo jeśli dodajesz czegoś więcej niż planowałeś to jest ono coraz bardziej skomplikowane), a nie grę 😀

Cytat z GryOnline:

Cytat

Statyczne i oderwane od świata gry panele znikną za dobre. W X: Rebirth wszelkie czynności zlecimy podczas rozmów z załogą (np. ze wspomnianą kopilotką) lub wykonamy za pomocą przyrządów umieszczonych na pokładzie statku i stacji kosmicznych (tak, po nich też będzie można chodzić).

Strach się bać 😀

W dniu 7.09.2011 o 20:36, Renegade napisał:

Chociaż ja na złożoność nie narzekam. Jedyne co mi się nie podoba to brak klawisza odpowiadającego za menu statku, który aktualnie pilotujemy (przyzwyczajenie jeszcze z X2, tam takie coś było 😁 )

SHIFT+C otwiera menu rozkazów twojego statku, kombinację klawiszy możesz zmienić w panelu sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek w Tom Clancy's EndWar ma się możliwość wydawania poleceń za pomocą głosu tylko trzeba zainstalować mały programik (nagrywa się w nim swój głos) albo już jest on zawarty w zainstalowanej grze. I tak nie może to być skomplikowane. Bawienie się w nagrywanie głosu zajęło by trochę.

PS. Tylko jak ktoś ma chrypkę to mu nie wyjdzie rozkaz raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się wywiad z Berndem Lehahnem. Na razie nie wiem czy znajduje się w nim coś ciekawego, zabieram się za lekturę. 😀

http://www.thegamersblog.com/review/egosoft-interview/

EDIT: Jeżeli ktoś nie za bardzo umie posługiwać się angielskim, to napisałem właśnie newsa, w którym podsumowuję najważniejsze informacje z tego wywiadu. 😀

http://www.gaminator.tv/newsy/news/17587,X-Rebirth-powstaje-na-zupe%C5%82nie-nowym-silniku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaminator też nie przeprowadził z nikim wywiadu 😀. Oni przytoczyli, (przetłumaczone chyba przez siebie, i tylko tyle ich pracy) fragmenty wywiadu z thegamersblog.com które podali też jako źródło.. Wystarczy że na Mamucie podacie ten serwis z którego zaczerpnęliście tekst (ewentualnie gaminatora jako ten który przetłumaczyli).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyku, ale tu właśnie o to chodzi, żeby był link skąd jest SKOPIOWANY news. Przecież nikt tutaj nie rości sobie praw do tegoż wywiadu, ale do samego tekstu informującego o nim. Wcale nie bronię Lewarowi napisać własnego, aczkolwiek z kopiowaniem cudzego newsa na jakimkolwiek portalu wiążą się prawa autorskie. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tematu, to da się odnieść wrażenie że X-y już nie będą takie same jak dotychczas. To znaczy chwalą się nowym silnikiem i świerzymi pomysłami, ale czy bieganie po statku (w stylu mass effect) będzie pasowało do X-ów?? A na dodatek takie sztuczne ograniczenie z zasiadaniem za sterami wyłącznie jednej jednostki. oby to się odnosiło wyłącznie do gry fabularnej. Ja licze że będzie tryb wolnej gry w której nie bedzie cudacznych i ograniczających pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...