Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum Bernd podał pare dodatkowych informacji:

Kontrola stacji i statków:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=306576

Ekonomia i budowa statków i stacji:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=307412

Sprzet potrzebny di grania 🙁 :

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=306357

Całość po ang

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 23.11.2011 o 21:52, Samotny napisał:

Przecież to działko po lewej obok kokpitu podczas wystrzału wysadzi pilotowi bębenki 🙁

W warunkach kosmicznych jedyne co może usłyszeć pilot to dźwięk przenoszący się przez metal oraz to co w kabinie. W warunkach próżni coś takiego jak fala dźwiękowa nie powstaje. W filmach dają dźwięki statków jedynie dla efekciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2011 o 19:27, Andrew napisał:

W warunkach kosmicznych jedyne co może usłyszeć pilot to dźwięk przenoszący się przez metal oraz to co w kabinie. W warunkach próżni coś takiego jak fala dźwiękowa nie powstaje. W filmach dają dźwięki statków jedynie dla efekciarstwa.

Why so srs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2011 o 19:27, Andrew napisał:

W warunkach kosmicznych jedyne co może usłyszeć pilot to dźwięk przenoszący się przez metal oraz to co w kabinie. W warunkach próżni coś takiego jak fala dźwiękowa nie powstaje. W filmach dają dźwięki statków jedynie dla efekciarstwa.

No tak, ale przecież to działko to część statku, więc w sumie materiał poprowadzi dźwięk do pilota 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 10:52, Melkor napisał:

Obejrzałem teraz ostatni "przegląd tygodnia - grudniowe premiery" na tvgry.pl i tam mówią że premiera X Rebrith jednak w grudniu. Teraz już sam nie wiem jak w końcu będzie bo sam byłem przekonany że wyjdzie w 2012.

Ja bym się TVGRY nie sugerował, bo oni raczej niezbyt siedzą w temacie X-ów i informacje brali na 99,9% z bazy danych GOLu, który też średnio się tą serią interesuje. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, ja chciał bym jak najszybciej dostać grę, z drugiej jednak strony jak wyjdzie zbyt wcześnie może być niedopracowana jak zazwyczaj i będzie wymagała tysiąca patchy. Mam tylko wielką nadzieję że EGOSOFT będzie wspierał swój produkt jak zawsze, chociaż patrząc wstecz to mam wrażenie że Egosoft coraz krócej po premierze wypuszcza patche do swoich gier. Reunion był długo wspierany TC wydaje mi się że dostał mniej patchy co i tak nie zmienia faktu że EGo jest jedną z tych firm która wspierają swoje gry a nie jak inni co po premierze wypuszczają 1 lub 2 patche które wcale nie naprawiają większości błędów i mają graczy w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zawartość patchy do X3R. W X3R patche kończyły się na wersji 2.5 ale każdy był znacznie większy od patchy do TC. Do X3R patche dodawały dużo nowych rzeczy jak nowe statki nowe fabuły w TC niby tez doszły nowe ale nie w takiej ilości jak w X3R w którym także poprawek było znacznie więcej. I pomimo to że zakończyły się na wersji 2.5 to było ich więcej. Nazwy patchy są tylko umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 14:30, Andrew napisał:

Chodzi mi o zawartość patchy do X3R. W X3R patche kończyły się na wersji 2.5 ale każdy był znacznie większy od patchy do TC. Do X3R patche dodawały dużo nowych rzeczy jak nowe statki nowe fabuły w TC niby tez doszły nowe ale nie w takiej ilości jak w X3R w którym także poprawek było znacznie więcej. I pomimo to że zakończyły się na wersji 2.5 to było ich więcej. Nazwy patchy są tylko umowne.

Chyba na odwrót. W X3R tylko patch 2.02 poprawiony później patchem 2.5 dodał nową fabułę (Bala Gi) i nowe statki (Hyperion, Eclipse, LX).

W TC praktycznie co drugi patch dodawał nową fabułę. Statków już nie (bo w sumie doszły tylko dwa i jeden został zmodyfikowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...