Skocz do zawartości

Mod Time Of The Truth 1.0


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz TOTT i wykonujesz fabułę HUB to śmieszna sprawa wychodzi, jeśli grasz na profilu "Wróg publiczny". No bo nie codziennie dowiadujemy się, że zaginęliśmy, razem z Bala Gi. 😀

Chociaż i tak lepiej pewnie będzie w trakcie fabuły Aldrin, w której to znajdujemy nasze zguby... Fajnie będzie poznać samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam mam 2 pytania zwiazane z TOTT

1- czy jest jakas inna stocznia poza ta dostepna w fabule HUB?, jezeli tak to gdzie?

2 - jak sie montuje xenonskie fabryki tak aby działaly, przyznam ze nie moge tego rozgryzc Cestrel Komleks widzi tylko pierwszy modul np W1 a kolejnych jakos nie, albo ja tego nie potrafie uruchomic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam mam 2 pytania zwiazane z TOTT

1- czy jest jakas inna stocznia poza ta dostepna w fabule HUB?, jezeli tak to gdzie?

Nie bardzo rozumiem. O jaką stocznie Ci chodzi?

Cytat

Witam mam 2 pytania zwiazane z TOTT

2 - jak sie montuje xenonskie fabryki tak aby działaly, przyznam ze nie moge tego rozgryzc Cestrel Komleks widzi tylko pierwszy modul np W1 a kolejnych jakos nie, albo ja tego nie potrafie uruchomic

Nie wiem, nie grałem jeszcze na profilu Xenońskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na grę, tak czy inaczej przeszedłem kawałek głównej fabuły tott i natrafiłem na pewien problem. Nie wiem czy to jakiś błąd, otóż po misji w której trzeba wyeliminować kilka małych grup upadłych w różnych sektorach dostaję komunikat że "nie odnotowano więcej aktywności upadłych, wróć do nas, musimy o czymś porozmawiać" no i wracam od razu do "analizatora stanu wszechświata i nic, cisza...

Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Próbowałem wczytać wcześniejsze zapisy gry, i przechodzić misję od nowa i za każdym razem to samo czyli nic..

Help Me!

EDIT

Jeszcze mnie naszła jedna myśl 😀 Chodzi o przejęcie ziemskiego sunlighta, otóż próbowałem kilka (naście) razy z ekipą marines wyszkoloną powyżej 3 gwiazdek w większości 4 i nie dali rady. Być może dlatego że skubaniec ma lasery w środku bo dość często marines dostawali się do komputera i za każdym razem zostali wyeliminowani... Chyba trzeba będzie go jonami wysmażyć najpierw... Komuś się udało go przejąć bez smażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na grę, tak czy inaczej przeszedłem kawałek głównej fabuły tott i natrafiłem na pewien problem. Nie wiem czy to jakiś błąd, otóż po misji w której trzeba wyeliminować kilka małych grup upadłych w różnych sektorach dostaję komunikat że "nie odnotowano więcej aktywności upadłych, wróć do nas, musimy o czymś porozmawiać" no i wracam od razu do "analizatora stanu wszechświata i nic, cisza...

Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Próbowałem wczytać wcześniejsze zapisy gry, i przechodzić misję od nowa i za każdym razem to samo czyli nic..

Help Me!

Zobacz do dziennika, powinna być wiadomość abyś udał się do Nieznanego sektora Starożytnych.

Jakś czas temu pisałem o tym:

Cytat

Co powiecie na takie coś:

post-65-13043681102779_thumb.jpg

ponieważ jestem bardzo mobilny (po to mam w ładowni Napęd Skokowy, by go używać, a nie po to by go wozić tylko), długo nic się więcej w tym temacie nie działo. Całkiem o tym zapomniałem. Dopiero jak fabuła Yaki zatrzymała mnie w dwóch sektorach przez dłuższy czas Grupa Abordażowa miała okazje mnie dogonić.

Wracałem właśnie, po wykonaniu kolejnego zadania, do sektora Yaki. Sam nie wiem dlaczego zamiast wykonać skok i lecieć do Domu Klanu, przeleciałem normalnie przez bramę skokową.

Za bramą czekał już na mnie statek M7 w obstawie czterech M6. Zanim mu się dokładnie przyjrzałem, szybko podleciał do mnie i zaświecił mi po oczach latarkami, tak skutecznie że zdjął całe osłony. Oczywiście nie byłem mu dłużny i puściłem salwę z tego co miałem w Hyperionie, zdejmując mu osłony do 70%. Więcej nie zdążyłem bo odskoczył w pobliże M6 swojej obstawy. Zanim jednak skoczył, wyrzucił 20 Marines, którzy pazurami zaczęli drapać kadłub mojego Hypcia. I to dość skutecznie, bo procent kadłuba zaczął maleć w zastraszającym tempie. Na szczęście, nie mogąc dosięgnąć M7 działami, posłałem w jego kierunku wiązankę przekleństw wzmocnioną kilkoma Tajfunami, które zawsze mam pod ręką. Ten atak rakietowy, musiał chyba zniechęcić Grupę abordażową, bo najpierw M7, a za chwile również wszystkie M6 wykonały skok w nieznane, pozostawiając na pastwę losu Marines, którzy zrezygnowali z drapania mojego kadłuba. W samą porę. Z nieco ponad 20% kadłuba dowlokłem się do najbliższej stoczni. Koszty naprawy pokryło ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie ma takiej wiadomości, ostatnia jest ta w której chcą porozmawiać, ponadto obleciałem chyba wszystkie sektory starożytnych i dokowałem do wszystkich analizatorów jakie znalazłem, stoczni i doku zaopatrzeniowego i nic. Wygląda mi to na jakiś błąd :S

Nie wiem co z tym zrobić, wczytywałem różne savy i do tego momentu jest niby ok i na tym koniec... Raz mi się jeszcze zdarzyło próbując grać od wcześniejszego savea że przy misji skanowania bram skokowych nie pojawiał się postęp skanowania i Julek nic nie komentował jak to miało miejsce podczas wcześniejszej rozgrywki..

Spróbuje przeinstalować grę i spróbować jeszcze raz z savea sprzed misji zabijania upadłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z ciekawości skąd masz toto? Z chęcią pokombinuje co z tym fantem zrobić.

Pewnie ze StoczniTOTT: http://xudb.pl/topic/1753-skrypty-i-mody-kompatybilne-z-tott/

Informacja pochodziła z opisu statku z pliku tekstowego 0241, czy faktycznie statek ten może produkować cokolwiek, to nie wiadomo. Statku nie spotkamy normalnej grze z TOTT, może to jest dopiero przyszły projekt, który będzie miał odpowiednie skrypty w kolejnej wersji TOTT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Racja mój bład, znaczy ze po stoczni jest, odpalilem all plot tyle ze zanim zabrałem orke to xenoni przejeli kontrole nad sektorem;)), dzieki wielkie za szybka pomoc.

Nad jakim sektorem? Bo chyba sektory z fabuł są zablokowane do przejęcia w TOTT. A HQ pojawia się w sektorze HUB.

PS. W TOTT HQ można również dostać za wykonanie fabuły The Yaki Enhancement: Rozszerzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak konkretnie działa "skaner minerałów MK2"? Z tego co zauważyłem to dodaje jedynie polecenie "skanuj najbliższą asteroidę" i tyle... jeśli to wszystko co oferuje ten wynalazek to jego użyteczność jest prawie żadna...

Mam jeszcze pytanie odnośnie wyposażenia dodawanego przez mod, tzn gdyby ktoś mógł napisać jakie nowe wynalazki i do czego służą było by miło 😀 Taka lista wyposażenia na pewno była by pomocna.

Kolejne pytanie: przeglądając pliki tekstowe zauważyłem, że w modzie dostępne są "newsy" o wydarzeniach w galaktyce, jak je włączyć? Trzeba kupić jakieś radio czy coś?

Pozdrawiam

I jeszcze jedno odnośnie ekonomii: czy mod oferuje jakieś nowe wyposażenie dla statków handlowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele tego jest:

Skaner Minerałów MkII - pozwala skanować asteroidę z większej odległości (chyba tak to działa, nie testowałem, ale chyba taki opis był)

Skok do punktu - pozwala dużym statkom (bo tylko na nich można go instalować ze względu na rozmiar ładunku XL) wykonanie skoku do wskazanego punktu w sektorze z pominięciem bramy skokowej.

Newsy w TOTT, gdzie to widziałeś? Może pomyliłeś z innym plikiem tekstowym?

Ekonomia - nic nowego. Oprócz ekonomi Xenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<t id="58">[article/][author]{1294,80}[/author][title]Bunt niewolników na pirackim statku[/title][text cols='2'][justify]Argoński Tytan 'Płomień Lyanny' zdołał uratować setkę niewolników podczas wczorajszego zdumiewającego i bohaterskiego wyczynu w Home of Light. Bezimienna jednostka piracka została wykryta przez skanery 'Płomienia Lyanny' podczas próby przekroczenia sektora przy użyciu tajnego wektora lotu. Statek nie zostałby dostrzeżony, gdyby nie Telto Keen, który przekupił jednego z porywaczy i użył jego komputera. Keen, były student argońskiego uniwersytetu na wydziale napędów kosmicznych, zdołał zmodyfikować emisję silników statku, co uczyniło go widocznym, a następnie pozwoliło wkroczyć do akcji 'Płomieniowi Lyanny' i obezwładnić piracki statek.\n\nTelto Keen prawdopodobnie otrzyma cywilny medal za waleczność. Sam bohater nie skomentował całego wydarzenia.\n\nMiria Gisler - Korespondent ds. Komunikacji, Wiadomości Galnet[/justify][/text]</t>

cytat z pliku 0001 - o takie właśnie newsy mi chodziło 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda.

Plik 0001-L048.xml to główny plik tekstowy X3TC. Ponieważ mod TOTT dodał w nim opisy swoich opcji startowych, plik znalazł się w tłumaczeniu TOTT.

Plik ten pochodzi jeszcze z X2, w kolejnych grach (X3 Reunion i X3TC) Egosoft wykorzystał go, dodając tylko nowe teksty pojawiające się w tych grach.

Tak więc to co zacytowałeś to teksty wiadomości BBS z X3R.

Jeśli chcesz czegoś podobnego do BBS-ów z X3R zainstaluj sobie Galactic News System (BBS na stacjach). GNS zawiera własny plik z wiadomościami, ale większość z nich to takie same wiadomości jak w pliku 0001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Spotkał ktos moze fabryke Huraganow do zakupu, jakos namierzyc nie moge, czy ona wogole jest?

Stocznia Paranidian w sektorze Third Redemption (tylko).

Głównym korytarzem na prawo, 30 drzwi z lewej strony, dział rakiet.

Jak będziesz wracał, to zaglądnij do sekretariatu dyrektora, fajna laska tam jest. Tylko musisz zobaczyć za drzwi, bo dyrektor trzyma ją w stojaku na parasole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...