Skocz do zawartości

Mod Time Of The Truth 1.0


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Switchu hmm, jakby ci to wyjaśnić... A, już wiem! Mapa Scorpa jakos mi nie chce po zainstalowaniu na w7 dzialac mimo iz obsługa jest elementarnie prosta (i do tego opisana na forum), X3 nie startuje, pojawia sie 1 ekran i nic dalej moge sobie do usra.... smierci klikac na start;))) (na XP dzialalo).

Dzieki Yacek za koordynaty, laska faktycznie boska choc sie chowala za parasole ale ja namierzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

switchu spokojnie to żart był moze nie najwyzszych lotow ale zawsze, bez obrazy;), a z W7 to faktycznie mam dziwnosci sporo rzeczy niechce sie nawet zainstalowac o dziwo, a powinny, tak przynajmniej "macherzy dobrzy" twierdza, co sie namieszalem a to sterowniki usowane rejetr oczyszczany na 100kk sposobow i np jak alc120% i to legal na 64bit sie niechcial zainstalowac tak sie niechcee;P a jak sie cos zainstaluje (fakt moze troche nie najnowsze programy ale niestety mi potrzebne) to najczesciej niechce wystartowac wiec machnolem reka i doczeka 7 do formata i XP zaloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam W7 i faktycznie czasem są kłopoty z zainstalowaniem jakiegos programu zazwyczaj pomaga opcja ''uruchom w trybie zgodności z WIN XP'' kontrola użytkownika też czasem miesza ja np za nic niemoge zainstalowac sterownika od pilota płyty głownej, takie czasem są uroki siudemki co do Alkochola120% raz go instalowałem po cos i zeby działal musi byc to najnowsza wersja to samo sie tyczy Demon Tools z tym ze do tego drugiego potrzebny jest jakis maly programik o nazwie SPTDinst-v162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z góry przepraszam jeśli ponawiam pytanie (które mogło się pojawić w takiej "formie" lub podobnej, bo temat u innych ludzi może dotyczyć innego rodzaju statku i przez to nigdzie przez Search w tym topicu nie znalazłem informacji). Mianowicie:

(nie polecam czytać jeśli ktoś nie chce sobie za nadto ułatwiać gry)

W jednym z pirackich sektorów, lata sobie Splicki "K" ...

Spoiler

dokładnie taki sam jak Xenonski K i nie widziałbym w tym jeszcze nic dziwnego, gdybym nie podleciał do niego bliżej i ... nie włączył (mając go zaznaczonego) autopilota, tak jakbym chciał za nim lecieć. Po chwili pokazał się requester z możliwością kupna dowolnej rzeczy możliwej do uzyskania w grze (łącznie z dowolnymi fabrykami, broniami starożytnych i czego dusza zapragnie w ilościach dowolnych, oczywiście ma to swoją cenę). Czy ktoś już trafił na ten "Mobilny Sklep" ?. Nie wiem, czy ten statek to sprawka ToTT czy może SSC 3.38, nie wiem także czy takie kupno to sprawa jednorazowa czy może wielorazowa (status statku po zakupie zmienia się z "dostępny" na "niedostępny"). Gdyby ktoś mógł w wolnej chwili napisać jakieś info, byłbym wdzięczny. W moim przypadku statek lata w sektorze LooManckStrat's Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki serdeczne i przepraszam za dubel (poszukam uważniej bo ciekawym czy będę mógł powtórzyć jeszcze taką "operację" 🤔).

Też w tym dziale, ale innym temacie: http://xudb.pl/index.php?/topic/1778-wlasne-hq-w-tott-z-przydatnym-malym-bugiem/page__view__findpost__p__27411

Czemu wszyscy dopiero teraz to zauważyli? Znaczy ten statek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, mianowicie (może to zabawne), ale jak udało wam się przemknąć w pierwszej misji fabuły związanej z "obcą" cywilizacją ?. Uciekam z ocalałym Gonerem na pokładzie, wraz ze mną ciągnie się jakaś panienka (która twierdzi, że nie ma w swoim statku napędu skokowego, więc gdy takowego próbuje użyć, to misja natychmiast jest zakończona niepowodzeniem). W Empire's Edge (czyli sektorze Paranidian, którzy już mnie nie lubią), czeka na mnie ok. 8-9 M7, 5 M2 i cała chmara M6 (o drobnicy nie wspomnę). Nie mogę uciec "wprost" (o walce nie ma nawet mowy) bo zarzucają mnie dziesiątkami rakiet ("rojowe") i nie sposób ich wszystkich zestrzelić, ale gdyby nawet to bramę "wylotową" zasłaniają 2x M2, 3-4 M7 i kilka Eclipse (kiedyś jakimś cudem udało mi się tak daleko dotrzeć aby to zobaczyć). Ja rozumiem, że u ruskich był Czernobyl i w ogóle, ale ta misja jest chyba tylko dla kamikaze (czy innych dewiantów). Może coś mi umknęło i istnieje jakieś banalne rozwiązanie (na to liczę), bo nie ma takiej mocy na świecie (czy wszechświecie), aby w moim Blastclaw Prototype przedostać się na drugą stronę. Misję powtarzałem 2-3 razy i nic nie wskórałem (myślałem, że może inne rozłożenie statków w sektorze mi się trafi i zdążę ale nic z tego - praktycznie zawsze kilka ciężkich statków stoi na wejściu i kilka na wyjściu - i rakiety, mnóstwo rakiet). Jakiś pomysł ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie wysoką reputacją bojową. Ja w Empire Edge spotkałem tylko jednego M7. Do tego w misji tej mamy unikać walki, więc nie atakowałem go, a on nie atakował mnie.

Ale teraz co bym zrobił na Twoim miejscu:

wlot do Empire Edge, uciec gdzieś w kąt, sprawdzać w dzienniku wiadomości nowe wpisy, jak pojawi się info od Juliana do Mirii, aby nie podejmować walki. Jak pojawi się taka wiadomość Skoczyć do Savage Spur, ruda siksa poleci za nami, a następna wiadomość konieczna do tego by fabuła poszła dalej powinna pokazać się w dzienniku kilka minut po tym jak ruda siksa wleci do Savage Spur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam mały problem odnośnie fabuły TOTT

po ucieczce przed paradianami zepsuł mi się napęd skokowy

doleciałem do tej stacji badawczej wysłuchałem (a raczej przeczytałem) co tam mieli do powiedzenia i dostałem wiadomość że naprawili mi napęk skokowy.

Odokowałem od stacji chcąc wykonać skok w okolice sektora do którego mam się teraz udać i niespodzianka... nie mam napędu skokowego?

jakiś błąd?

dodam że napewno nie wyrzuciłem ani nie został uszkodzony w walce.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak dobrze pamiętam został spalony cały układ napędu skokowego wraz z dokupowanym modułem skoku naprawiono możliwość skoków ale modułu nie można było naprawić cza go na nowo kupić przynajmniej tak mi się wydawało gdy grałem tą fabułę ( przypominam sobie że po samej awarii dostarczyłem sobie moduł i go przeniosłem na swój statek z innego to zaraz zniknął ) dlatego wywnioskowałem że sam napęd musiałem kupić na nowo 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki:)

jeszcze mam jedno pytanie odnośnie TOTT'a 1.1

miałem zainstalowaną v.1.0 zainstalowałem v1.1 włączam grę a tu...

v.1.0?

wersja gry 3.0 może powinienem zainstalować patch'a 3.1?

i czy po zainstalowanie TOTT v1.1 dalej będę miał same żarówki czy będą normalne ikony róźnych misji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja TOTT, którą podlinkowano kilka postów wyżej, jest wersją testową. Wersja finalna będzie w ciągu kilku dni. Prawdopodobnie będzie zawierała już w sobie zaktualizowane spolszczenie. Dlatego polecałbym jednak wstrzymać się z instalacją wersji 1.1 do czasu wyjścia oficjalnej wersji, aby nie okazało się, że po jej wydaniu nie będzie konieczne ponowne rozpoczęcie gry.

Tak przy okazji, nie wiem jak ARTii87 dotarł do linku z wersją 1.1 i nie będę wnikał, na przyszłość proszę jednak nie podawać linków do nie autoryzowanych wersji, narusza to regulamin forum. W jakim punkcie? Proszę przeczytać regulamin.

W dniu 5.05.2011 o 14:02, pershing napisał:

jeszcze mam jedno pytanie odnośnie TOTT'a 1.1

miałem zainstalowaną v.1.0 zainstalowałem v1.1 włączam grę a tu...

v.1.0?

Bo nie ma aktualnego spolszczenia. Spolszczenie dostępne na Mamucie jest nadal do wersji 1.0. To ze ma w nazwie 1.1 oznacza wersję spolszczenia nie moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz:)

dowiedziałem się tutaj więcej niż przez ostatnie trzy dni szukając w internecie...

jeszcze mam pytanie do osób które skończyłe główną fabułę TOTT.

napisane było wcześniej że skończenie jej odblokowuję sektory Pradawnych czy tam Starożytnych.

Czy w tych sektorach znajduję się coś co możę hm umilić grę?

jeśli tak to nie piszcie proszę co dokładnie 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2011 o 17:25, pershing napisał:

Czy w tych sektorach znajduję się coś co możę hm umilić grę?

jeśli tak to nie piszcie proszę co dokładnie 🤔

I tak i nie. Sam się przekonasz 😀

Zobacz do tematu http://xudb.pl/index.php?/topic/1754-profile-startowe-fabuly-i-opcje-specjalne-moda-tott/page__view__findpost__p__26876 - opcja Próba Ognia.

Zobacz też do tematu http://xudb.pl/index.php?/topic/1751-mini-mody-dedykowane-dla-tott/page__view__findpost__p__26858 i zobacz na Stocznię TOTT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...