Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

A teraz o HQ, nowa opcja, budowa własnych fabryk. Azakal, coś dla Ciebie 😁

Istotnie masz rację. Wiesz, że jestem wybredny w kwesti fabryk 😁

Jeśli chodzi o statki z SW to widzieliście w TC Tie Bomber? Genialna bombowiec. Jednego znalazłem dyndającego w przestrzeni z 1% kadłuba. Jako jedyny M8 oprócz rakiet posiada główne uzbrojenie - dwa działa gausa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Azakal napisał:

Jeśli chodzi o statki z SW to widzieliście w TC Tie Bomber? Genialna bombowiec. Jednego znalazłem dyndającego w przestrzeni z 1% kadłuba. Jako jedyny M8 oprócz rakiet posiada główne uzbrojenie - dwa działa gausa.

DWA !? a gdzież by on te działa zmieścił 😁))

Co do tego Tie Advanced Pshem to zobacz końcówkę filmu i porównaj z tym statkiem 😀 Owszem był to specjalny statek dla wujka Viadara 😀 ale … mi zawsze się wydawało że to Advancet no cóż.

Spoiler

A co do tego Korwety Corellian to fak ma ona chyba jakiś sentyment dla graczy bo jest lubianym statkiem. Ciekawe dlaczego 😁

Yacku a mógłbyś zamieścić małą fotkę statku Milenium z Yaki Please jetem taka ciekawa 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do tego Tie Advanced Pshem to zobacz końcówkę filmu i porównaj z tym statkiem 😁 Owszem był to specjalny statek dla wujka Viadara 😁 ale … mi zawsze się wydawało że to Advancet no cóż.

Też mi się tak kiedyś wydawało, hmmm, daaaaawno temu. I nie muszę oglądać końcówki filmu, znam je na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pozycja czwarta od gory. Aktualnie dla Reuniona mozna sciagnac ten zacnie wygladajacy statek.

Czy nie daloby sie przekonwertowac tego statku do terranskiego konfliktu ?

Doskonale o tym wiem, miałem na chwile w X3R, ale jak zwykle gra się wyspała.

Cytat

Jeśli chodzi o statki z SW to widzieliście w TC Tie Bomber? Genialna bombowiec. Jednego znalazłem dyndającego w przestrzeni z 1% kadłuba. Jako jedyny M8 oprócz rakiet posiada główne uzbrojenie - dwa działa gausa.

Pamiętam że Yaki M8 też tak może, tylko nie pamiętam jego nazwy. Bo chyba to nie Tie Bomber. W tej grze do Yaki jeszcze nie dotarłem 😁

Cytat

Yacku a mógłbyś zamieścić małą fotkę statku Milenium z Yaki Please jetem taka ciekawa 😁

Patrz wyżej. Możesz go zobaczyć na stronie moda: http://www.xforum.chaos.net.nz/viewtopic.php?f=75&t=694 nazywa się Renegade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Co do tego Tie Advanced Pshem to zobacz końcówkę filmu i porównaj z tym statkiem 😁 Owszem był to specjalny statek dla wujka Viadara 😁 ale … mi zawsze się wydawało że to Advancet no cóż.

Też mi się tak kiedyś wydawało, hmmm, daaaaawno temu. I nie muszę oglądać końcówki filmu, znam je na pamięć.

Statek statkowi nie równy, niby ta sama nazwa, a jednak.

Baza danych o statkach SW: http://www.sluisvan.net/mysliwce,imp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można przenieść statek z X3R do TC, jednakże jest to proces tylko trochę prostszy od stworzenia nowego statku. Tekstury juz są więc ta część pracy odpada. W dodatku TC ma ten sam sposób kompresji tekstur co X3R i raczej powinny być kompatybilne. W sumie to wystarczyłoby stworzyć mod umieścić w nim w odpowiednich katalogach pliki tekstur, skrypty itd. Jeśli chodzi o różnice w uzbrojeniu i osłon to nie ma problemu bo to tylko kwestia przypisania ich w pliku TShips. Może spróbuję przenieść jakiś statek pomiędzy grami 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie dywagujcie o przenoszeniu statków pomiędzy grami, ja natomiast znalazłem sposób na zdobywanie M3 i M6, znając życie będzie to kolejny bug, zatem info w spoilerze:

Spoiler

Bierzemy pierwszą misje obrony Bractwa na Asteroidzie. Mnie z reguły wylatuje po kilka M5-M3, oraz średnio 3 czasami 4 M6. Zasada jest prosta, zdjąć osłony i delikatnie ostrzeliwać kadłub by go zbytnio nie uszkodzić. Morale tych pilotów jest tragicznie niskie. Im mniej będzie uszkodzony kadłub, tym więcej odzyskamy z niego po przejęciu. Ostatnie podejście, wyleciały mi 3 M6, (Hydra, i 2x Nemezis), po spacyfikowaniu jednej z nich, pozostałe dwie poddały się bez walki - było to już chyba czwarte czy piąte podejście misji. Po przejęciu i zniszczeniu wszystkich statków (za każdy dostajemy jeszcze kredyty zmisji), dostajemy kolejne zadanie znaleźć i podsłuchać, a następnie zniszczyć jakieś statki. Czasu jest niewiele, więc za pierwszym razem mi się nie udało, przerwałem misje i zabrałem się za nią raz jeszcze. Dzięki temu, mogłem powtarzać ją kilkukrotnie, stając się posiadaczem nowego skrzydła M6 Apache, pozostałe statki kończyły na żyletkach zasilając konto.

Powyższe zachowanie pilotów, nie jest spowodowane ustawieniami skryptu NPC Bailing Addon, gdyż na tych samych ustawieniach wyskoczyło mi zaledwie dwóch pilotów M6 (Apache i Eagle) podczas całej rozgrywki, a tłukę praktycznie wszystko non stop – profil Clan Warrior. To strachliwe zachowanie pilotów jest wyłącznie w tej jednej misji. Dzięki temu, stan konta zwiększył się do 309 milionów, nie licząc osłon 200 MJ ze zdobyciem których miałem problem, oraz sporej ilości laserów różnego kalibru i rodzaju. Misja generuje losowe statki ze wszystkich ras, trafiały się również nowe statki, zaprojektowane misyjnych stoczniach. Obiecałem sobie, że tak długo będę polować, aż nie zdobędę dla siebie M6 Naginaty (Yaki), moim zdaniem obecnie najlepszy M6 jaki widziałem, sam latam M6 Apache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza część misji nie jest już tak łatwa.

Spoiler

Dwóch statków, które mamy zbadać broni silna ekipa, a do czasu kiedy ich nie zniszczymy (tych dwóch statków) w sektorze cały czas pojawiają się kolejne statki, lecące do nas. Po zniszczeniu zaś tych dwóch statków, mamy zadanie zniszczyć konwój 5 statków. Te pięć statków to M6, chronionych przez inne statki. Do tego konwój (a przynajmniej mnie) pojawia się w sektorze Jowisz i leci do Saturna, zanim dolecimy do Jowisza, czymś silnym, a wolnym, jest po misji i po własnym HQ. Ja wykonywałem tę misję siedząc w M2 i mając wysoką reputacje bojową, jako przeciwników miałem nie tylko M6, ale też kilka M1 i M2.

Placówka Bractwa oferuje też dwa inne rodzaje misji (DTS i MMRS), jako nagrody w trakcie wykonywania tych misji są unikatowe statki dostępne w innych stocznia DDTC (dostajemy je za free), oraz kontenery z bronią, w tym z unikatową, eksperymentalną, nie do kupienia nigdzie. Ktoś chce sprawdzić jak sprawuje się Działo Trójpromienne? Zapraszam do misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zadanie z MMRS zrobiłem, jednak "nagrodowo" nie odczułem tego specjalnie. Tyle, że dostałem misję ochrony, w trakcie zmieniła mi się na zabójstwo - kazali to zabiłem. 😁

Co do misji szpiegowania i znalezienia tego nieszczęsnego konwoju, to kruca bomba za diabła nie jestem ich w stanie tam znaleźć. Chyba pokryje cały sektor sondami, to na pewno ich namierzę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam problem z tym modem. Po pewnym czasie grając w tego moda zaczyna znikać interfejs oraz gra się strasznie ścina. Pomaga dopiero przeładowanie gry. Dzieje się tak bez względu jakie ustawienia graficzne dam. I nie jestem pewny ale występuje to w sektorach w których pozamieniane są tła oraz dodana ta mgła. Mój komputer to Quad 9550, 4GB Ramu oraz GeForce GTX 260. Gram na X3TC+patch 2.5 + mod DDTC + kilka skryptów(wg. rozpiski z oficjalnego forum moda są kompatybilne). Przed modem gra chodziła bardzo dobrze w najwyższych detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ma ktoś orientację, jak zakończyć misję otrzymaną od piratów (to pierwsza misja dla piratów z dodatku DDTC, polegająca na eskorcie trzech statków) z ich "skalnej" bazy w nieznanym sektorze ? (tzn. dla mnie on jest nieznany bo chyba później jakoś się nazywa). Eskortowałem te statki przez kilka sektorów, atakowany przez jakieś przerażające M6 (o ile pamiętam Eagle i Apache) które bardziej przypominają M7, oraz stada Centaurów, Rybołowów i innego śmiecia (sam latam czymś z czego wyskoczył jeden z Paranidian, a nazywa się Outrider), a dowlokłem się z nimi do pirackiej skałki chyba tylko dlatego że używam ośmiu generatorów plazmowych które dość dokładnie eksterminują wszystko dookoła mojego pojazdu. W każdym razie doleciałem tam z trzema eskortowanymi i nietkniętymi transportowcami, dwa z nich mi "zaliczyło", ale trzeci jest ... uparty. Niby leci w stronę bazy, a później zawraca i tak w kółko. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie fakt, że co jakiś czas wylatują na mnie chmary przeciwników w postaci wspomnianych już wcześniej "przebranych" M6 (jak również reszty). a mnie zaczyna już brakować cierpliwości. Jestem na początku gry (zacząłem od nowa instalując mod DDTC) i poleciałem do tego sektora ot tak dla "jaj", ale nie o takie jaja mi chodziło, tym bardziej że moja "flota" to Mamba z początku "Bankrut zabójca", wspomniany zdobyczny Outrider i kupione dwa transportowce (jak więc nietrudno się zorientować to początek-początku-początku). Gdyby ktoś miał jakieś info jak skończyć tą misję (o ile można w ogóle) to byłbym wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...