Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha no coż a ilość sektorów jest taka sama jak na moje oko ale to może byc błędne. Odięto 3 khaackie ale za to dodano pare.

No nic mam plana zrobić misję która zakończy się połączeniem jednego Khaackiego sektora bramą i inwazjami z tamtego sektora na zewnątrz. ale Jak narazie to tylko pomysł bo cel jest taki by tworzenie skryptów opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tak szczerze, to mnie sektorów Kha'ak nie żal. Tęsknię bardziej za sektorami Xenków, tymi za sektorem 347. Ale w TC są nowe za sektorem 598. Ciągle sobie obiecuję że się tam wybiorę, i ciągle to odkładam do kolejnej gry. Może w tej z DDTC to zrealizuję?

Oczywiście pamiętasz o sektorze do którego można się dostać przy pomocy Napędu Rozproszonego i w którym można spotkać albo Kha'ak, albo Xenków?

Natomiast wracając do meritum tematu, czyli do DDTC. Nowe statki to nie jedyny dodany aspekt w tym modzie. To że komuś się nie podobają, to się dziwię, jest ich 90 i jest w czym wybierać. Do tego są nowe fabryki, ulepszone zachowanie wrogich statków itp.

No i oczywiście nowe Droidy. Nie tylko wspomagające walkę. Są droidy pomocne przy handlu, przy stawianiu kompleksów. Tak jak pisalismy już, trzeba sie zabrać za rozpracowanie tych droidów. Poznać ich możliwości, opisać.

Podsumowując, myślę że dla każdego coś się znajdzie ciekawego. Nie chcesz nowych statków, nie musisz brać misji ze stoczni i starać się je zdobyć. Jeśli nawet spotkasz nowy statek w rękach NPC, możesz zamknąć oczy i zrobić w tył zwrot 😁

Ale o tym wszystkim najlepiej przekonać się osobiście, instalując moda. Pisanie że nie zainstaluję moda bo nie podoba mi się..... To tak jakby ktoś napisał "Nie będę grał w X3, bo jest tam Hyperion, a ten statek mi się nie podoba". Czaisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z tym modem, a dokładniej chodzi o tła sektorów. Wygląda to tak jakby były ze sobą wymieszane, niektóre są identyczne inne zaś nie mają tła w ogóle tylko czarna pustka i ani jednej gwiazdki. Grę mam w wersji 2.5 i tylko tego moda. Czy ktoś może spotkał się z czymś takim i jaka może być tego przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja powiem tak jeśli statki "X-wing", "A-wing", "Tie Defender", ISD itp są faktycznie statkami z gwiezdnych wojen to ja już podziękuje za ten mod. Dlaczego?? Powod jest jeden. Wg mnie nie wolno łączyć światów. Szkoda, że startreka jeszcze nie dodano 😁 No nic każdy ma swoje zdanie i oczywiście szanuje tych, którym się podoba gra i życzę miłego podbijania wszechświata 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hmm ja powiem tak jeśli statki "X-wing", "A-wing", "Tie Defender", ISD itp są faktycznie statkami z gwiezdnych wojen to ja już podziękuje za ten mod. Dlaczego?? Powod jest jeden. Wg mnie nie wolno łączyć światów. Szkoda, że startreka jeszcze nie dodano No nic każdy ma swoje zdanie i oczywiście szanuje tych, którym się podoba gra i życzę miłego podbijania wszechświata

A ja uważam że to bardzo dobry pomysł bo Star Wars to świat filmowy, szeroko rozwijany do dziś (gry, filmy, komiksy, książki) a o świecie X powstała gra i książki jak się nie mylę. Więc dlaczego nie rozwinąć gry o nowe horyzonty. Brakuje jeszcze systemów z planetami ze Star Wars (Hoth, Kashyyyk, Yavin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak bym robił to wykorzystałbym tę możliwość pisania modów do stworzenia przestrzeni gdzie by było większość imperialnych statków. Tam modeli do zrobienia by była masa. Statki Stacje itp itd i wtedy by było super. Ja po prostu nie lobię mieszania światów. Myślę stworzony mod który opierał by się na statkach imperium i rebeli byłby ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy ciekawy bug albo wyjątkową wdzięczność stacji.

Spoiler

Po sprzedaży TL'a, tego z nagrody od Stoczni Telediańskie Źródło Zysk, (w tym momencie nie mam żadnego TL'a) dostaję komunikat, że z wdzięczności mogę sobie wziąć uszkodzony z Nieznanego Sektora.

Dwa sprzedane, lecę po trzeci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mnie ściska na widok statków z SW, ale latam dalej. Jak Yacek pisze "staram się nie zauważać" tych niedogodności...

Mnie po prawdzie też ściska. Statki z GW są żywcem wzięte z DDRS (czyli wersji tego moda dla X3R), widać wyraźnie przewagę grafiki TC na X3R, mogli przemodelować je zamiast tworzyć nowe statki. Ale cóż, i tak fajnie jest zasiąść za sterami X-Winga, Sokoła Mileniu (są dwa modele w DDTC) lub tak jak teraz, rozbijać się Star Destroyerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mnie ściska na widok statków z SW, ale latam dalej. Jak Yacek pisze "staram się nie zauważać" tych niedogodności...

No ja tez leca c raz przez Sektor Uran napotkałam porzucony Tie Defender i przyznam się że ten statek ma strasznie słabe osiągi zwłaszcza prędkość i osłony są zdecydowanie za słabe. Nie chce filozofować aczkolwiek Tie Defender był najlepszym najbardziej zaawansowanym statkiem Imperium wiem bo mam kolegę który ma hopla na punkcie SW.

Znalazłam też coś dziwnego w tej grze DDTC zaczęło współpracować mi z paroma innymi modami takimi jak:

- 500 Km

- Shawns CockpitMod v1.5 i tutaj jest coś naprawdę dziwnego ponieważ latając w jakimkolwiek sektorze ziemian wszystko jest ładnie cacy, ale gdy wylecę do innych sektorów należących do każdej innej rasy mam "makaron" czyli rozmyte gwiazdy, jak już wcześniej wspominałam. Więc od czego to zależy?

Mam takie jedno pytanie bo ostatnio nie gram w DDTC tylko siedziałam na scalaniem modów więc moje osiągi w DDTC nadal są w stadium "raczkowania" 😁

Czy jest może statek TP Imperium ?

I czy jest też statek łowcy nagród nie pamiętam nazwy i widziałam tez u Yacka screnshoota statek Hana solo, czy jest dostępny czy to tylko ozdoba w grze ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości sektorów wspólnoty dodana została "mgła" czy jak to nazwać. Może ona gryzie ci się, albo z jakimś dodatkowym modem, albo grafika ma problemy. Polecałbym zainstalować mod DDTC na czystą instalkę TC, sprawdzić jak tam będzie wyglądało, pobawić się ustawieniami grafiki gry. Jeśli będzie OK, stopniowo dodawać skrypty i mody i sprawdzać.

Tego TP Imperium nie ma. Statku Łowcy nagród z SW też nie ma, Sokół Milenium jest w dwóch wersjach, Splickiej (dałem fotkę w temacie o zdjęciach naszej floty) i Yaki. Przy czym mnie się bardziej podoba zewnętrznie wersja Yaki.

TIE Defender ma słabą prędkość, ale za to spore jak na tę klasę osłony i moc generatora broni. Jest jeszcze w grze TIE Interceptor, szybszy, ale słabszy pod innym względami.

Szczerze to nie wiem o co Ci chodzi z tym statkiem. Może i był zaawansowanym statkiem Imperium, ale to tylko myśliwiec. I do tego wcale nie taki super, skoro w filmie był rozwalany na tuzinami 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek napisał:

I do tego wcale nie taki super, skoro w filmie był rozwalany na tuzinami

Yacku Tie Defender nie zostały pokazane w żadnym filie zostały użyte tylko do gier.

Jedynie był jeden Tie Advanced to był statek Vadera w IV części New Hope gdzie latał broniąc korytarza gwiazdy śmierci 😁

No wiem to tylko myśliwiec ale biorąc pod uwagę generatory osłon statków X i Tie to Tie troszku zostały sponiewierane 😀

Ja powiem to tek gram w DDTC i jest ok ale nie odbierajcie tego ze się czepiam ale... 😀 statek Nebulion B czy jak mu tam to była fregata a nie M1 czy M2. Jego zadaniem było właśnie eskortowanie większych klas statków i zapewnieniu osłony przed zmasowanym atakiem myśliwców Imperium.

I powiem że w sumie fajnie że są statki z SW troszku dziwnie to wygląda ale może być mi to nie przeszkadza 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Yacek napisał:

I do tego wcale nie taki super, skoro w filmie był rozwalany na tuzinami

Yacku Tie Defender nie zostały pokazane w żadnym filie zostały użyte tylko do gier.

Jedynie był jeden Tie Advanced to był statek Vadera w IV części New Hope gdzie latał broniąc korytarza gwiazdy śmierci 😁

No wiem to tylko myśliwiec ale biorąc pod uwagę generatory osłon statków X i Tie to Tie troszku zostały sponiewierane 😀

Ja powiem to tek gram w DDTC i jest ok ale nie odbierajcie tego ze się czepiam ale... 😀 statek Nebulion B czy jak mu tam to była fregata a nie M1 czy M2. Jego zadaniem było właśnie eskortowanie większych klas statków i zapewnieniu osłony przed zmasowanym atakiem myśliwców Imperium.

I powiem że w sumie fajnie że są statki z SW troszku dziwnie to wygląda ale może być mi to nie przeszkadza 😁

Tak jest TIE Defender nigdy nie wystąpił w żadnym filmie. Po za tym w grach był maszyną wybitnie przegiętą, nie lubiłem go właśnie dlatego, że lecąc w nim nic mi nie groziło, absolutnie a byle fregatę roznosiło się tym w dwóch podejściach samemu.

Ale Jagódko, co do TIE Advanceda też się pomyliłaś, on także nie wystąpił ani razu w filmie nad czym mocno boleję bo był to mój ulubiony typ.

To coś, czym latał Wujek Vader nie było TIE Advancedem tylko absolutnie jedyną w swoim rodzaju jednostką zaprojektowaną specjalnie dla niego.

TIE Advanced i Defender to były jedyne myśliwce z serii TIE które miały tarcze tak wogóle. No i napędy nadprzestrzenne. Bo Imperium się za bardzo bało, że jak da się pilotowi napęd nadprzestrzenny to w którymś momencie chłopak po prostu zwieje.

Co do fregaty klasy Nebulon B to też Jagódka ma rację - ani to M1 ani M2. chyba jedyna klasa gdzie można by to w TC wściubić to M7. Fregaty Nebulon B zabierały na pokład w sumie jeden dywizjon myśliwców (12 sztuk) i taka też ich rola między innymi była - osłona tych większych. Ale samodzielna osłona np. konwojów it także, nie mówiąc już o przeróbce na statek szpitalny na przykład.

Edit.

No koreliańska korweta powinna tu robić za M6 zdecydowanie, ale nie jakiegoś super hiper wypasionego i mocnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...