Skocz do zawartości

Mod DDTC - już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Placówka Wojskowa na Aladna Hill - nieprzetłumaczona Policyjna Licencja Argonów.

Rozgrywka -> Ustawienia sztucznej inteligencji - Readtext 8817-1

Yacek - WIELKIE gratulacje i podziękowania za to cudo co przetłumaczyłeś.

@Edit

Za chwilę ściągnę, na obecną chwile mam "chcicę" MGP => Mordować, Gwałcić, Plądrować ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ujmę w paru zdaniach.

A więc to z tą dyskryminacją to był najnormalniej w świecie żart i sądziłam że to tak odbierzesz.

A odnośnie szacunku co do twojej pracy jaką włożyłeś w tłumaczenie tego moda to mam więcej niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.

I nie wiem gdzie zauważyłeś że się czepiałam tego moda. Zainstalowałam go i chciałam WSPÓŁPRACOWAĆ. Po zainstalowaniu DDTC widząc że pewne skrypty/mody nie działają chciałam Ciebie/ innych forumowiczów o tym poinformować. Więc nie czepiałam się ani twojej pracy ani moda po prostu chciałam współpracować i razem z chłopakami tworzyć temat poświęcony DDTC. A to że zobaczyłam ze coś tam nie działa to nie było czepialstwo tylko informacja o tym że jest coś NIE tak.

A TY Gienko lepiej uważaj co mówisz o blondynkach. I o ile się nie mylę Gienko właśnie naruszył regulamin bądź co bądź obraził mnie swoją wypowiedzią o blondynkach klasyfikując mnie do kpin i bez sensownych żartów z nimi związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda, jeśli to był żart, to OK, ale nie skumał, a uderzyłaś w czułą strunę, więc brzdękła.

Informować to swoją drogą, a utyskiwać i płakać to swoją. Jest różnica, i nie tylko ja to zauważyłem.

Czujesz się obrażona, ja przepraszam. Inni jeśli przesadzili, niech tez przeproszą, albo konsekwencje zostaną wyciągnięte.

Ja wyciągam bukiet 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam w dupie czy dostane za tego posta bana.

Jesteś dosłownie żałosny niby chcesz coś udowodnić ale zabierasz się do tego jak pies do jeża. Ciągle przepisujesz instrukcję i zmieniasz nazwy już istniejących tematów i je otwierasz.

A wazelinę to musisz chyba kupować na recepty bo inaczej byś chyba zbankrutował.

A skoro uważasz że kolor włosów wpływa na iloraz inteligencji to jesteś totalnie żałosnym płytkim gościem.

PS. Dziękuję za bana

Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Heh z avatara Jagody wnioskuje że jest blondynką. Mamy w klasie parę takich i pewne wierzenia o nich się sprawdzają. Jest lahen ZIOMUŚ!!!

Definicja wnioskowania, wikipedia:

Wnioskować - za Kazimierzem Ajdukiewiczem - znaczy tyle co na podstawie uprzednio uznanych zdań (sądów) dochodzić do uznania nowego (dotąd nie uznawanego) zdania (sądu), lub wzmacniać pewność z jaką nowe zdanie uznajemy. Zdania uznawane, na podstawie których dochodzimy do uznania lub wzmocnienia pewności nowego zdania nazywane są przesłankami, zaś zdanie na ich podstawie uznane nazywany jest wnioskiem (konkluzją). Pomiędzy przesłankami a konkluzją nie musi zachodzić jakiś szczególny stosunek, a zwłaszcza jedno z nich nie musi być racją dla drugiego – wnioskowanie może być: (a) pewne albo prawdopodobne; (😀 poprawne albo niepoprawne.

Czy Gienkow naruszył netykietę nie jesteśmy w stanie stwierdzić w 100%. Prawdopodobnie tak, jednak różnica między prawdopodobnie, a na pewno jest ogromna.

Natomiast, riposta Jagody, jest ewidentną formą złamania netykiety, mało tego, robi to w sposób świadomy, prowokujący:

Cytat

A mam w dupie czy dostane za tego posta bana.

Jesteś dosłownie żałosny niby chcesz coś udowodnić ale zabierasz się do tego jak pies do jeża. Ciągle przepisujesz instrukcję i zmieniasz nazwy już istniejących tematów i je otwierasz.

A wazelinę to musisz chyba kupować na recepty bo inaczej byś chyba zbankrutował.

A skoro uważasz że kolor włosów wpływa na iloraz inteligencji to jesteś totalnie żałosnym płytkim gościem.

PS. Dziękuję za bana

Żegnam

Teraz zastanówcie się i odpowiedzcie sami przed sobą, co jest gorsze.

Czy, osoba która kłapnie jęzorem na pograniczu łamania zasad, jednak nie łamie tego celowo.

Czy osoba która robi to w sposób celowy, świadomy i w pełni prowokujący.

Każdy z nas wnosi tutaj swoją cząstkę, tą dobrą i czasami tę złą.

Phemozz z każdej możliwej strony broni Jagody, dlaczego nie moja sprawa, jednak dla mnie jego wypowiedzi są subiektywne (odnośnie tych zagadnień) , pozbawione obiektywnego spojrzenia – jeśli jest choć takowy cień, to świetnie ukrywa to pod kapturem.

Jagoda, wg mojej oceny bardzo dużo wniosła na to forum, wiedzy merytorycznej, ciekawych propozycji etc. Tak naprawdę, tym fochem, a dokładnie ostatnią wypowiedzią (Mam w dupie...) straciła w moich oczach. Na miejscu Gienkova, ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to przeprosiny. Sorry, na forum płeć jest nieistotna – liczy się zachowanie i to co wnosimy.

Gienkov – w ostatnim poście, Jagoda powiedziała zbyt dużo i w nieodpowiedniej formie, jednak w części się z nią zgadzam. Podsumowałem Twój post, odnośnie floty, skup się na nim, pokaż co potrafisz zrobić, zamiast rozdrabniać się po różnych wątkach – po pewnym czasie zobaczysz, że nie ilością, a jakością zdobywa się uznanie i szacunek.

Zamykając swoją wypowiedź, złapmy oddech i skupmy się na tym co lubimy robić w kosmosie, zamiast spinać się na forum niczym koguty i kurki podczas walk na arenie gdzieś w dalekiej Azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie Krutek, ale Twoja definicja słowa "Wnioskuje" nijak nie ma się do tego, co tutaj zaszło. Gdyby wypowiedź każdej osoby rozkładać na części pierwsze i podawać definicje to zakopalibyśmy się w oparach absurdu. Fakt jest taki, że wydźwięk wypowiedzi Gie_/\/_koV-a jest jednoznaczy i choćbyś wrzucił tu 13 tysięcy definicji to nic nie zmieni faktu, że w 100% a nie prawdopodobnie nastąpiła obraza.

I wierz mi, gdybyś publicznie przed kamerami powiedział "Wnioskuję, że prezydent RP jest imbecylem" to miałbyś na karku od razu prokuraturę, która nie babrałaby się w definicjach słowa "wsnioskuję" tylko zajęłaby się tym, że obraziłeś osobę piastującą urząd prezydenta.

Możesz jak najbardziej uważać, że jestem stronniczy, masz do tego pełne prawo, jednak momentami nie do końca chyba poznałeś wszystkie moje wypowiedzi jak i nie masz wglądu do pewnych PW. No i wglądu do nich nie dostaniesz a udowadniać, że jest tak czy inaczej nie mam zamiaru, bo po co. Wolność wyznania, uznania, opinii.

Szkoda, że Jagoda zareagowała tak a nie tak jak wcześniej, zgłoszenie do czerwonych władców forum byłoby pewnie stanowczo lepsze, choć też rozumiem, że niektózy nie wytrzymują, kiedy ktoś napisze do nich coś nieprzyjemnego/niegrzecznego/obraźliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zakończenie jałowej dyskusji, kto komu za co. To do niczego nie prowadzi.

Czekam na przeprosiny GieNkoV-a (najlepiej PM do Jagody, do wiadomości adminów), potem poczekamy na reakcję samej Jagody.

Co do wypowiedzi Jagody, uniosła się nie potrzebnie, zagrały emocje, poczekamy, może zreflektuje się i złagodzi wypowiedź, oraz sama przeprosi za swoje słowa. Jeśli nie pojawi się już o wyciąganie konsekwencji jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pshemozz nie indycz się tak bo Krutek ma racje w kwestii Twojego braku obiektywizmu i nie ważne są jakiekolwiek PM. Liczy się to co widać publicznie a widać, że jesteś stronniczy i tyle 😀

Jeśli zaś chodzi o pozostałe kwestie to nie do końca rozumiem kto kogo obraził. Może jestem za stary, ale czy porównanie do blondynek to powód by się obrażać i sypać takimi tekstami. No chyba, że tekst " Jest lahen ZIOMUŚ!!!" to coś obrażliwego (w sumie to go nie rozumiem). Nawet jeśli tak jest to nie usprawiedliwia zachowania Jagody. Jeśli ktoś zabije mojego brata, to ja zabije mordercę i wszystko git? Na to wychodzi. Jeśli ktoś tu powinien przepraszać to Jagoda za to, że od początku ciskała się w sprawie tego moda coraz to bardziej zaogniając dyskusję, aż w końcu doszło wybuchu.

Pshemozz uważam, iż jesteś wartościowym użytkownikiem ale przez swój subiektywizm dużo tracisz na wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy nie widzisz Azakal, że to "ciskanie" się nie było ciskanem w samym sobie? I się zdziwiłem, że większość podeszła do tego tak poważnie kiedy wystarczyło podejść z poczuciem humoru, tak jak ja to zresztą odebrałem i słusznie odebrałem bo taki był tego cel.

A wogóle to już miała być cisza, więc ja nic nie powiedziałem.

PS. A wogóle to niby od kiedy to ja jestem wartościowym userem? Przecie ja ino jakieś bzdury tu skrobię :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tylko czy nie widzisz Azakal, że to "ciskanie" się nie było ciskanem w samym sobie? I się zdziwiłem, że większość podeszła do tego tak poważnie kiedy wystarczyło podejść z poczuciem humoru

Niestety większość nie podeszła 😀

Jednakże Jagoda mogła zbastować jak sytuacja zaczęła się zaogniać a nie brnąć dalej. Teraz byłby luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...