Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Przyznam się że nie wszystkie rozgryzłam ale ciężko pracowałam nad wszystkim zagadkami. Dlatego też chylę czoło przed yackiem że dał radę to sam zrobić 😀 Bystrzak 😀

Schlebiasz mi, aż wstyd mi się przyznać. Taki "mondry" to ja nie jestem, zerżnąłem z forum Ego, moje są tylko opisy i sposób prezentacji rozwiązań. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy tu wolno pisać ale zapytam

mam problem z misja gonerow nr 9 ta gdzie śledzi się statek

piraci mnie atakują choć mam reputacje 30.800 poziom 7 trzeba mieć jeszcze wyższą?

drugie pytanie po co tak naprawdę jest tabula hub bo jak to widzę to tylko wydajemy ogromne ilości gotówki, czy na końcu jest jakaś nagroda ?

pytanie 3 czy po zakończeniu tej fabuły bramy się resetują czy zostają tak jak je ustawimy dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Taki jest wymóg fabuły, piraci zawsze będą cię atakować w tej misji, niezależnie od Twojej reputacji. Piszę o piratach wylatujących z Habitatu Piratów do którego udał się statek, który śledziłeś. Pozostali powinni być spokojni. No chyba że przestawiło ci się w rozkazach ustawienie piratów z przyjaciel na wróg i zaatakowałeś jakiegoś "przyjacielskiego" pirata, wtedy licz się z zemstą pozostałych.

2 i 3. Jest nagroda, dostęp do wszystkich bram w HUB-ie. Bramy można zmieniać już w trakcie misji, trzeba do tego Ogniw i czasu między kolejnymi zmianami, masz w ustawieniach HUB-a opcję zmiany podłączonych bram. Jest temat: Po co nam ten HUB? tam, można o tym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem misje z reputacją ujemną u piratów, miałem spokój, na czerwono były tylko przelatujące małe myśliwce. Jeśli atakuje cię M2 to możesz mu spokojnie uciec. Śledzonym statkiem się nie przejmuj, jeśli odlecisz od niego za daleko dostaniesz informację że straciłeś kontakt i misja przerwana. Poczekaj spokojnie na SETA, dostaniesz polecenie odszukania statku i jako cel będzie ponownie ten sam statek, który przez ten czas będzie czekał w tym samym miejscu, w którym go ostatnio widziałeś. Zresztą będziesz miał go w naprowadzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Raptorek napisał:piraci mnie atakują choć mam reputacje 30.800 poziom 7 trzeba mieć jeszcze wyższą?

Cytat

Yacek napisał:Taki jest wymóg fabuły, piraci zawsze będą cię atakować w tej misji, niezależnie od Twojej reputacji

A więc nie wiem czy zauważyliście ale w tej misji fabuły pokazują się inni piraci tak zwany Syndykat Piratów. Właśnie ten Syndykat będzie ciebie atakował bez względu na to jaką masz reputację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale jestem zirytowany robię to 10 raz

Chodziło mi o to że na mojej drodze znajduje się czerwony piracki m2 nie syndykatu który mnie masakruje nie ocieknę mu bo zgubie śledzony cel.

Teraz robiłem to po raz kolejny reputacja piratów ponad 200 000 poziom 10, m2 tym razem nie było

Po drodze zmasakrowałem czerwonych piratów było kilkanaście statków, nie atakuje nikogo kto do mnie nie strzela

Myślałem ze się już uda skoczyłem do ostatniego sektora i zanim się obejrzałem moje m6 zostało zmasakrowane przez Korwetę piracka + 10 myśliwców

Błagam pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat śledzenia pisałem w poprzednim poście: http://xudb.pl/topic/414-re-faq-misji-fabu-y-x3-tc/page__pid__11702__st__120#entry11702

Jak mamy ci pomóc, przejść za Ciebie tę fabułę? Wezwij wsparcie, jak sam nie dajesz rady. Nie masz więcej statków, lub nie masz nic większego niż M6, to odpuść sobie na razie misję, zarób na statki, kup i dopiero wykonaj misję. Misja spokojnie poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam inne statki i jestem wstanie wyczyścić cały sektor zasadnicze pytanie jak śledzony statek potraktuje inne moje jednostki bo jak się za bardzo zbliżamy trzeba to powtórzyć ...

To wyczyść sektor z wrogów i przeczytaj jeszcze raz post Yacka:

Cytat

Śledzonym statkiem się nie przejmuj, jeśli odlecisz od niego za daleko dostaniesz informację że straciłeś kontakt i misja przerwana. Poczekaj spokojnie na SETA, dostaniesz polecenie odszukania statku i jako cel będzie ponownie ten sam statek, który przez ten czas będzie czekał w tym samym miejscu, w którym go ostatnio widziałeś. Zresztą będziesz miał go w naprowadzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie mam pytanie chciałbym doprecyzować kiedy dokładnie dostajemy zaproszenie do misji Aldrin?

W moim przypadku wykonałem fabuły Terran, Gonerów, Final Fury

Zacząłem zbieranie produktów dla HUBA

Do tej pory zebrałem

400 sztuk Części Komputerowych

500 sztuk Mikrochipów

150 000 sztuk Teladianium

Czy fabula powinna się pojawić teraz, czy dopiero jak zakończę zbieranie rudy ?

Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A na czym to wskrzeszenie polegało?

Chodziło mi o to, że jak statki bojowe Xennonów, bądź Khaak, się zniszczy, to po pewnym czasie się one znowu pojawiają.

Tak bynajmniej było w X3R. - Jak kolonializowałem sektory Xenonów.

I robiłem najazdy 10-20 stoma moimi M2. A co ciekawe, zniszczone bazy obcych -też się po pewnym czasie pojawiały na nowo. I co ciekawe-akurat z środka sektora.

Podejrzewam tu -celowe oprogramowanie- stwarzające taką ewentualność -po zniszczeniu obiektów, czy to stacji, czy latadeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...