Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Zakończyłem już ostatnią misje jaka była do wykonania. A mianowicie treasure hunt, ale mam dość nietypowy problem ponieważ, po wykonaniu ostatniej misji czyli po uratowaniu załogi z Albatrosa zadokowałem w stoczni, w systemie Argon Prime. Po otrzymaniu waiadomości o ukonczeniu misji pojawia sie Teladiański mamut, czyli generlanie jest ok. Aczkolwiek po naciśnięciu "zakładki" listy statków które obecnie znajdują sie w stoczni są 2 czyli Ja i statek widmo. Gdy "odbije" od stacji znajduje sie tylko 1 statek ale blankiet jest pusty, czyli tak jakby żaden statek nie był do tej stoczni zadokowany. A więc nasuwa mi się pytanie, czy przytrafiło wam sie to samo, czy poprostu u mnie wystąpił dość nietypowy "burak" 😉 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że raczej odpuszcze to sobie, w końcu to tylko mamut 28 ml C. 3 lub 4 misje bojowe 😀

Jest to troszku dziwne ponieważ wczytywałem pare razy save i ciągle to samo nawet w trakcie trwania misji.

Ale mam inny Problem 😉 nie mogę znaleść Stoczni Marauder latam "zwiedzam" universum, ale jakoś jej nie widze. wiem że musi gdzieś tam musi być i zapewne szydzi ze mnie:)

Chce kupić sobie Arana statek który mógłby mi w miły sposób podrasować moja Walhalle i tyra. Raz spotkałem Arana w sektorze "krzaków" i ładnie mi tyra podkręcił z 64 do 132 aż miło sie latało 😀 szkoda ze nie moge znaleść Arana ponownie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Yacku. Argon Prime w stoczni gdzie miałem zadokować z zdobytą załogą bodajże 7 osób o ile sie nie mylę, jest zadokowany wielki Mammoth, i to jest właśnie ten statek widmo :/ Niby jest zadokowany, ale nie ma go na liście statków, mino iż jest napisane " landed ships (1) " hmm.... to jest ten sam teladiański statek który wyskoczył zaraz po zeskanowaniu " ship debry " w sektorze Xionów 101 dlatego, tak zbytnio nie pale sie do rozpoczęcia campani TH od nowa mimo iż wiem że wystąpił tam jakiś " burak "

A co do mapy Scorpa to nie pokazuje mi na niej gdzie jest ta stocznia Marauder. Więc szukanie jej i statku Arana zaczyna mnie naprawdę męczyć, co za tym idzie psuć też gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mamut powinien zniknąć ze stoczni i gry po poprawnym przeniesieniu do niego uratowanych astronautów (automatycznym, po Twoim dokowaniu). W zamian za to pojawi się tam Statek Eksperymentalny.

Mapa Scorpa pokazuje jak najbardziej Stocznię Marauder, wpisz właśnie Marauder w oknie Galaxy names. Do tego pisałem już że jest na forum odpowiedni temat o stoczni Marauder, gdybyś go przeczytał pewnie już byś trafił do stoczni.

Jedyne wyjaśnienie to to że nie masz tego skryptu. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jestem w trakcie wykonywania kampanii Terran,a właściwie to już prawie pod jej koniec, i o dziwo trafiłam na mały, a zarazem dziwny problem. A mianowicie pod koniec misji 5, w kampanii Terran zadokowałam moim TS-kiem, w sektorze M148 który miał na pokładzie wymagane 200 Teladelanium. Ja zaś zadokowałam zaraz za moim TS-kiem do Placówki Wojskowej. Spokojnie czekałam aż "wielmożna" pani porucznik Patrycja Heywood zadokuje, do tej ów że stacji. 😀 Nawiasem mówiąc gdybym wiedziała, ze to tyle potrwa, to poszła bym pozwiedzać stacje, albo poszukałabym jakiejś obskurnej knajpy i zalała się w trupa i oddała się jakiemuś zawszonemu pasztetowi 😀. Pamiętacie Total Recal? tam była taka jedna z trzema... 😀

No ale wracając do sedna sprawy, gdy jak to zwykle bywa z misjami ratunkowymi, nie wszystko poszło jak trzeba, a otóż trzeba było łaskawie panią porucznik Patrycje Heywood i kapitana Roberta Pearle odebrać frywolnie latających z przestrzeni kosmicznej. Więc siedząc za starami Zaćmienia wydałam rozkaz mojemu TS-kowi by pozbierał astronautów z przestrzeni. Przed wykonaniem skoku sprawdziłam, czy oby na pewno wszyscy znajdują się na pokładzie i tak też było.

Po bezpiecznym dotarciu do Heretic End i zadokowaniu do Orbitalnej stacji patrolowej, która była naszym ostatnim celem w naszej misji. Po zadokowaniu piloci podążyli w nieznanym mi kierunku, podejrzewam że poszli zdać raport, a następnie zachlać pały.... Defakto po takim ciężkim dniu miałam w palach uczynić to samo . Miałam tylko nadzieje że "Ruda" niczego nie złapie 😀 "korytarzem" udałam się do gabinetu Mark Jackson...

I tu jest problem, nie było go tam 😀 myślałam że minę $%@*&^ trafi i w ogóle. 😉 Byłam zmuszona wykonać misje ratunkową od nowa. Po ponownym zadokowaniu do stacji tym razem Mark Jackson był już w swoim gabinecie. Po zdaniu raportu poszłam zalać się w trupa, świętując kolejną ukończoną misje i kolejny przeżyty dzień.

A przyznam się, że nie było łatwo natrafiłam na parę patroli Xenków z P na czele w obstawie L i M. Dzięki Komandorowi Yacek który "od reanimował" 😀 temat odnośnie użycia i zastosowania rakiet w TC, bezpiecznie wróciłam do domu....( Mam tylko nadzieję, że w przyszłości misje, w kampanii, już nie będą mi płatały takiego figla 😀 )

Koniec zapisu...... Pilot Blueberry....out 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się naciąłem na ten sam problem. Ludki w skafandrach wylecieli z placówki wojskowej, nawiasem mówiąc, szkoda że jeszcze szybciej nie zasuwali w tych cholernych skafandrach i nie wpadli by ba to, że jeśli się do cholery zatrzymają w miejscu to z pewnością byłoby łatwiej ich zebrać niż kołować za nimi i usiłować trafić, zebrałem towarzystwo, skok do Heretics End no i zonk. Pasażerowie oddani a tu ni ma z kim pogadać. W sumie teraz rozumiem chęć zalania się w trupa, aczkolwiek jeśli o mnie chodzi to raczej unikałbym oddania się jakiemukolwiek pierwszemu z brzegu wszawemu lub nie typowi.

Ech, nie chce mi się na razie od nowa tej misji robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem od nowa.

I co?

Nic. To samo. Jest jakaś szansa że się ten pacan odezwie później?

Edit.

No żesz jego mać. Odleciałem od stacji, odpaliłem sete i polazłem poszukać czy w lodówce mam coś jeszcze do żarcia oprócz światła. Jak wróciłem to już miałem rozkaz zgłoszenia się do gościa.

Echhhhhhh. Tak czułem, że od razu powinenem o tym pisać w temacie z amatorszczyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aby rozpocząć kampanie Final Furry wystarczy "tylko" podlecieć i skontaktować się z statkiem Exterminator w sektorze Omicron Lyra... Czy oby na pewno?

Rozpoczęłam grę od nowa. Wybrałam profil startowy Obrońca Teherański. Jak wiadomo kampanię przeszłam bez żadnego problemu. W chwili obecnej chciałabym rozpocząć kampanie Final Furry, ale nie mogę. Dlaczego ? Znalazłam statek Exterminator, w sektorze Omicron Lyra i obok nazwy statku nie mam czerwonego celownika.....Czy aby rozpocząć kampanie nie trzeba tez posiadać jakiejś odpowiedniej rangi u Argon? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie kampanii Terran to ma swoje plusy i minusy.

Do plusów można zaliczyć to że przy wykonywaniu misii można nieźle się obłowić, nie niszcząc wrogie statki tylko je przejmując. Statek Vidar no i system Aldrin.

A Do minusów niestety muszę zaliczyć hmmmm czy teranie mają jakiś kompleks mniejszości ??😀 u nich wszystko musi być naprawdę wielkie 😀 zaczynając od statków takich jak Archer wspomniał o Górniczym statku bazie a o Walhalii już nie wspomnę 😀 ale to w sumie to jeszcze pikuś, ale najgorsze jest włączenie funkcji autopilota grrrrrr AI w systemie słonecznym naprawdeeee potrafiiiiii aż biedna zaczęłam się jąkać 😀 na samą myśl o tym 😀 naprawdę Irytujące są stacje Terran one są za duże i naprawdę nie wygodnie się lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Część fabuły Terran odbywa się w sektorach Argonów, niszczenie statków terraformerów korzystnie wpływa na reputację u Argonów, mnie to wystarczyło w obecnej grze, aby rozpocząć fabułę FF.

Może i tak, ale jest jedno zasadnicze pytanie. A mianowicie ja w trakcie tej kampanie przejęłam 20 myśliwców, a co za tym idzie za przejęte statki ranga się nie podnosi. Range podnosi się po " przemieleniu " przeciwników. Ja wolałam się wzbogacić bo w trakcie robienia już 4 misji miałam własny kompleks wart dobre 8,5 mil cr 😀.

Ale to była cena za reputacje :/ wieć jak widzisz po zakończeniu kampanii Terran nie mogłam rozpocząć Final Furry bo przejmowałam statki a nie je " mieliłam " 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z rozpoczęciem Fabuły Terran...mianowicie na początku gry w sektorze Omicron Lyrae dostałem zaproszenie do niej jednak chciałem odłożyć to na później gdyż wtedy latałem tylko TS'em...i byłem już chyba 100 razy od tamtej pory w tym sektorze i drugi raz zaproszenie się nie pojawiło. Proszę powiedzcie że jest jakieś rozwiązanie bo nie chce wszystkiego zaczynać od nowa 😀 ...czy jeśli ukończę inną fabułę to coś pomoże? 😀 😀((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...