Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie i jestem teraz zmieszana i to totalnie.

Po zainstalowaniu moda dodającego kokpity do moich statków aż zachciało mi się zagrać od nowa. Nie wiem czemu ale zawsze najbardziej ekscytujące dla mnie są początki. Może dlatego że motywują mnie do tego by z zera dojść do czegoś. Potem już gra troszku zamula jak już mam spore osiągnięcia.

Po wykonaniu fabuły Terran skupiłam uwagę na fabule Final Furry. I tutaj troszku szczęka mi opadła. Ponieważ wcześniej sądziłam że trzeba mieć u Aragon range Strażnik Federacji. No i dorobiwszy się tej rangi nie byłam w stanie rozpocząć fabuły Final Furry ponieważ nie pojawił się ten mały celownik obok nazwy statku Eksterminator. No cóż nie poddają c się podniosłam sobie rangę u Argon o jeszcze jeden poziom Marszałek Federacji i dalej nic.

W tedy przypomniałam sobie o Splitach, podniosłam rangę u splitów z Pogardzanej Istoty do Istoty. Za każdym razem po otrzymaniu awansu leciałam do Omicron Larye i sprawdzałam czy już mogę rozpocząć misję Final Furry. Fabuła Final Furry aktywowała się dopiero gdy osiągnęłam rangę u Splitów Sojusznik.

No i tutaj mam dylemat czy Final Furry jest tak naprawdę Argońską Fabuła czy w końcu Splicką? A może u obu ras jest wymagane zdobycie określonej rangi ?

Argon - Strarznik Federacji

Splici - Sojusznik

Nawet po nawiązaniu łączności z pilotem w statku Eksterminator pilot informuje nasz o połączonych siłach i wymienia Splitów jako pierwszych. Więc może Final Furry tak naprawdę jest fabułą Splicką, a nie jak jest napisane w dziale że jest fabułą Argońską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta fabuła jest Argońsko-Splicką, dla uproszczenia w FAQ jest określana jako Argońska z tego względu że początek fabuły jest w sektorze Argonów (tak wiem, Terrańska też zaczyna się w tym samym sektorze). Jeśli naprawdę Ci to przeszkadza to zmienię nazwę na Argońsko-Splicka, lub Splicko-Argońska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli naprawdę Ci to przeszkadza to zmienię nazwę na Argońsko-Splicka, lub Splicko-Argońska.

Szczerze to wcale 🤪

Po prostu widziałam parę razy jak ludzie pytali się na czacie, co zrobić by rozpocząć fabułę Final Furry. Ja sama z 3 razy byłam skołowana i zadawałam sobie pytanie " co jest grane? Dla czego nie mogę rozpocząć tej fabuły Final Furry "

A to dlatego że są wymagane dwie rangi Splica - Sojusznik i Argońska - Strażnik Federacji. Teraz już wiem i rozumiem.

A tą notkę z tymi rangami zamieściłam po to by ludzie nie musieli błądzić, po prostu wymieniłam się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem. W poście z opisem fabuły w pierwszym spoilerze dodana informacja o wymaganej reputacji u Splitów.

A tak na koniec, to w pierwszym poście tego tematu jest podany link do wymagań fabuł: http://xudb.pl/topic/414-re-faq-misji-fabu-y-x3-tc/page__pid__9621__st__80#entry9621 znalezionych przez Pshema. Można tam było sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Strarznik

Cytat

A tak na koniec, to w pierwszym poście tego tematu jest podany link do wymagań fabuł: viewtopic.php?p=9765#p9765 znalezionych przez Pshema. Można tam było sprawdzić.

A ja zakładam, że skoro poprawiła reputację u Splitów to właśnie dzięki temu, że czytała tego posta. Aczkolwiek jak zwykle mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Tak się zastanawiam czy oby na pewno napis na ekranie CONGRATULATION oznacza zakończenie fabuły.

Bo w przypadku fabuły Ziemian pomimo iż "niby" wypełnimy fabułę to czeka nas jeszcze zadokowanie do stacji Torus. Co niektórzy forumowicze czytając z postów mieli problem z zadokowaniem, ja z początku też😀 Po sukcesywnym zadokowaniu otrzymujemy M8 Claymore i ranga ATF Dostęp do dowodzenia 99%.

Piszę to ponieważ chciałam was wprowadzić i przedstawić sedno sprawy. Ja osobiście "zakończyłam" fabułę Ostateczna Furia piękny napis Congratulation, podziękowania od dowództwa, ale czy to oby na pewno koniec ? Mi wydaje się że wcale nie, że trzeba coś jeszcze zrobić. Zakończyłam operację Ostateczna Furia o randze Kapitan 16%.

Więc mam pytanie. Czy ktoś z was ma większą rangę lub procent ukończenia misji Ostateczna Furia czyli większy niż 16% bo ja uważam że powinno być 99%. No ale mogę się mylić dlatego tez wolę się zapytać was starych wyjadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skanowania Słonia w 6 części misji Terran, miałem zero szans na ucieczkę uszkodzonym Kajmanem. Tak go osłabiłem, że ledwo mu kadłub został. Nawet jak założyłem mu osłony, to i tak mnie rozwalali. W którymś momencie Słoń zniknął i nici z zadania. Wziąłem go na sposób. Zostawiłem Kajmana 600m od niego. Przysłałem sobie Merkurego z wyposażeniem, przeniosłem do Kajmana, odesłałem Merkurego gdzieś do stacji. Przysłałem Boreasza, ustawiłem poniżej 5km od Słonia, zbliżyłem się, przeskanowałem, i z chwilą ataku przeniosłem się na Boreasza 😀

Kajman został wliczony w koszty operacji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wymagania niezbędne do rozpoczęcia fabuł w TC. Wersja angielska ale powinno być wszystko zrozumiałem. (plot = fabuła)

(...)

Treasure Hunt

    Argon and Boron sectors92 sectors visited10 minutes after patch

Dziwne...ale jakoś tego nie otrzymałem ani nie znalazłem (jeśli trzeba znaleźć). A wymagania mam wszystkie spełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziwne...ale jakoś tego nie otrzymałem ani nie znalazłem (jeśli trzeba znaleźć). A wymagania mam wszystkie spełnione.

Zobacz do posta z opisem fabuły (link jest w pierwszym poście tematu), odkryj spoiler opisany "Jak zacząć" sprawdź czy wszystkie wymagane warunki (o tym że trzeba mieć zainstalowanego patcha min 2.1 chyba nie muszę wspominać?). Następnie sprawdź dziennik wiadomości, może już dostałeś wiadomość jaka rozpoczyna tę fabułą, a po prostu nie wiedziałeś co z nią zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz pecha, albo dostałeś wiadomość i możesz spróbować szukać po stacjach pirackich błękitnej książeczki z misją. Albo masz błąd i konieczna reinstalka. Choć nie przypuszczam, ja misję Łowcy Nagród robiłem ze cztery razy i za każdym razem pojawiała się bez problemów po osiągnięciu odpowiednich wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to latałam po wszystkich sektorach i nic, ani śladu ani słychu o Treasure Hunt. Aż do czasu jak wykonywałam fabułę Boroński HUB wleciałam do sektora Bala Gi's Joy po mikroczipy i ku memu zdziwieniu zobaczyłam knige 😀 Tym samym podjęłam się rozpoczęcia fabuły Treasure Hunt. Może Marko22 powinieneś sprawdzić Bala Gi's Joy może to tylko przypadek losowe rozmieszczenie...ale chyba nic nie stracisz jak polecisz tam i sprawdzisz.

Pozdrawiam.

Edit Kedudg mnie uprzedził, co oznacza że teraz masz dwukrotne szanse na znalezienie niebieskiej księgi w Bala Gi's Joy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja za to latałam po wszystkich sektorach i nic, ani śladu ani słychu o Treasure Hunt. Aż do czasu jak wykonywałam fabułę Boroński HUB wleciałam do sektora Bala Gi's Joy po mikroczipy i ku memu zdziwieniu zobaczyłam knige 😀 Tym samym podjęłam się rozpoczęcia fabuły Treasure Hunt. Może Marko22 powinieneś sprawdzić Bala Gi's Joy może to tylko przypadek losowe rozmieszczenie...ale chyba nic nie stracisz jak polecisz tam i sprawdzisz.

Pozdrawiam.

Edit Kedudg mnie uprzedził, co oznacza że teraz masz dwukrotne szanse na znalezienie niebieskiej księgi w Bala Gi's Joy.

Jak dotąd znałem tylko Treasure cheast.😀

Dobrze, że mapę poszeżyli.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...