Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

jest możliwe ze są bardzo daleko?

czy mam szukać raczej w obrębie sektora?

Oczywiście że są w obrębie sektora. Jak pisałem w spoilerze w skazówce dotyczącej tej misji są rozstawione na okręgu koła, w różnych wysokościach w stosunku do płaszczyzny ekliptyki. Pamiętasz gdzie znalazłeś te boje, które zniszczyłeś? Spróbuj narysować sobie w wyobraźni okręg przecinający te miejsca i szukaj mniej więcej na jego krawędziach. Bardzo przydaje się skaner Triplexowy, albo zrób tak jak radzi Eradorius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz. Wydajesz statkowi komendę (dostępna w nawigacyjnych po zakupie oprogramowania eksploracja) Mapa Sektora i jako punkt początkowy podajesz współrzędne jakie chcesz. Statek poleci na te współrzędne i zacznie zataczać wokół nich koło do takiej odległości jaką mu podasz uruchamiając tę komendę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłam fabułę Treasure Hunt i w FAQ misji fabuły jest napisane że gdy odbijamy zakładników ze statku klasy TL Albatros można ten statek przejąć. Ale po zadokowaniu do stoczni w Argon Prime statek klasy TL znika chyba że uprzednio zadokujemy nim i go sprzedamy.

Mi udało się ten statek przejąć, troszku to trwało :/ ale się udało i ..... okazało się że po zadokowaniu do stoczni w Argon Prime statek klasy TL nie znikną. Teraz lata pod moją "banderą" i stawia fabryki 😀. Taki tatek w stoczni kosztuje 28 mil kredytów. Mieć a nie mieć 28 mil kr to wielka różnica 😀

Czy może patch 2.5 coś zmienił ? Bo nie posiadam żadnego moda lub skryptu który by zapobiegał znikaniu statków misji fabuły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może znając Ciebie po prostu nie mieli odwagi Ci go zabrać?

Znając mnie? Czy chcesz coś powiedzieć Pshem ? 😀

Cytat

Może, mnie dwa, albo trzy razy znikał jak dokowałem do stoczni. Ostatnio (na patchu 2.5) sprzedałem go zanim zadokowałem sam do stoczni w Argon Prime, więc nie mogę potwierdzić.

No szkoda bo jestem ciekawa czy miałam szczęście i coś się tam pogmatwało czy faktycznie panowie z ego uznali że nie ładnie jest komuś zabierać coś co tak ciężko wywalczył 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No szkoda bo jestem ciekawa czy miałam szczęście i coś się tam pogmatwało czy faktycznie panowie z ego uznali że nie ładnie jest komuś zabierać coś co tak ciężko wywalczył 😀

Spoko, wczoraj zacząłem nową grę (który to już raz ostatnio?), jak dobrze pójdzie, to będę ja kontynuował więc fabuły przede mną, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...