Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeśli masz polecenie skontaktować się z osobą, która da Ci dopiero misje eskorty.

Jeśli skontaktujesz się z tą osobą, dostaniesz od niej polecenie podążania za Arg. Eclipse, a później konwojowanie ziem. Pałasza. Jeśli nie podążysz za tymi statkami (nawet za Eclipse) to dostajesz komunikat że się spóźniłeś i może następnym razem Ci się uda. Tylko problem z tym następnym razem, bo chyba wygląda że chodzi o następną grę. Jeśli wylecisz z sektora i wrócisz już nie ma w doku tej misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

😀

😀 ale kanał...przez prawie miesiąc całe dnie i kilka nocy dorabiałem tego wszystkiego co mam teraz...poszukam jeszcze tej misji ale...załamałem się trochę...może zrobię inna fabułę i się pojawi.

Trochę głupio że nie można podejść do niej kiedy się chce a tylko wtedy kiedy jest nam to proponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacje mam na maksa u Argonów, bodajże bohater federacji...u Terran - strażnik Ziemi...byłem głupi że też nie wziąłem od razu ale TS'em bym nie zawojował a od początku nastawiłem się na handel i budowę własnych fabryk a fabuły chciałem sobie zostawić na potem kiedy wszystkiego się dorobię. Spróbuje zrobić inną fabułę i napisze czy wtedy pojawia się ponownie w tym sektorze, bo bez niej można również pomarzyć o Fabule Aldrin z tego co czytam na początku tego tematu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko wtedy nie wiedziałem że TS wystarczy...będę w domu później to polatam jeszcze trochę może się pojawi... bo żeby pisać na angielskim forum nie czuje się na siłach z moją znajomością tegoż języka. Co do skrypu to rozumiem że resetuje fabułę, opis instalacji też powierzchownie ale może jako będzie. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania niezbędne do rozpoczęcia fabuł w TC. Wersja angielska ale powinno być wszystko zrozumiałem. (plot = fabuła)

Terran plot (Terran Conflict)

    Omicron Lyrae (or your starting sector if you're Terran)Argon rank 1 (Federation Member)Terran rank 0 (Citizen)

Kha'ak plot (Operation Final Fury)

    Omicron LyraeFight 333 (~Veteran 42%), or Argon Patriot startArgon notoriety 10 (Federation Member 0%)Split notoriety -10 (Creature 0%)

Hub plot (The HUB)

    Boron sectorsBoron rank 8 (King's Knight)Trade rank 6 (Apprentice Trader)

HQ plot (Bala Gi's Legacy)

    anywhere6 hours after The HUB is completed

Goner plot (Building the New Goner Temple)

    Elysium of Light.

2.0/Aldrin Expansion (Terran Resource Evaluation Commission missions)

    anywhereTerran Plot completedGoner Plot completedKha'ak Plot completedHUB Gate Set 1 Unlocked (ore delivered), or HQ Plot started

Treasure Hunt

    Argon and Boron sectors92 sectors visited10 minutes after patch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku mógłbyś zrobić update do Fabuła Gonerów - budowa Świątyni misja 9 napisałeś

Cytat

Czeka nas długa i powolna (statek leci z prędkością 52m/s) droga przez sektory: Merchant Heaven, Maelstrom, Nieznany sektor, Gaian Star.

Tyn czasem ja jadę na patchu 2.1 i ten statek leci z prędkością 88m/s.

Wygląda na to, że któryś z patch zmienił też prędkość tego statku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacku mógłbyś zrobić update do Fabuła Gonerów - budowa Świątyni misja 9 napisałeś

Cytat

Czeka nas długa i powolna (statek leci z prędkością 52m/s) droga przez sektory: Merchant Heaven, Maelstrom, Nieznany sektor, Gaian Star.

Tyn czasem ja jadę na patchu 2.1 i ten statek leci z prędkością 88m/s.

Wygląda na to, że któryś z patch zmienił też prędkość tego statku.

Pozdrawiam.

Jagoda, pamiętasz jaki statek miałaś śledzić?

Ja wczoraj dotarłem do tego etapu i mam śledzić Pir. BlastClawa, leci z prędkością 119m/s.

Tak więc wszystko zależy pewnie od tego jaki statek będziemy musieli śledzić, a to z kolei jest pewnie losowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...