Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,podpowiadam jak to zrobic a nie udzielam instrukcji,niech ktos tez wysili szare komurki 😛 widze ze nikomu sie to chyba nie udalo zrobic 😮 mam taki pomysl ,zeby jeszcze podmienic statki wszystkich ras,np: Khak na Gould,Xenon na Repkikatorow,Argoni na Asquard itd... ktos kiedys tworzyl moda Gwiezdne wrota,ale niestety zaprzestal prace nad takim modem a szkoda,widocznie byl z byt malo atrakcyny skoro prace nad nim ucichly,moze komus udalo sie w niego zaopatrzyc bo jakis czas byl dostepny,jak ktos go ma nniech da znac 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 4.06.2012 o 19:33, lokutus1 napisał:

Kolega sie myli,da sie wrzucic nowe dzwieki do cat,dat i podmieniaja siw automatycznie ze starych na nowe,tylko trzeba zrobic tutka ;D

Nie pisałem że się nie da. napisałem że prościej wrzucić do samego katalogu. Przeczytaj jeszcze raz.

Zapamiętam, następnym razem jak o coś zapytasz też udzielę lakonicznej odpowiedzi, abyś dalej trenował szare komórki 😉

PS. nie wiem jak inni, ale ja mam nie szarą, ale czarną komórkę - Nokię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,wlasnie chodzi mi o podmianke statkow grze,np:Akire za Mamuta,dysponuje samymi plikami,dds,objets,objejts\ship,wiem ze plik t\ship,jakos trzeba zmodyfikowac by to sie zgralo,ale nie mam tyle czasu by to rozgrysc,same wrzucanie statkow PM daje tylko graczowi dane statki,ale to nie o to chodzi...probowalem znalesc moda do SG ale juz jest nie osiagalny 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2012 o 04:57, Szynszyl napisał:

Yacus ty mnie czasami dziwisz, zamiast napisac trzy litery (tak-nie) napisales cale zdanie ktore nic mi nie daje 😛 Wiem ze w drugim poscie jest link do ego gdzie opisana jest kompatybilnosc ale nie znalazlem tam nic o ADS, pisze za to o PG i Yaki. Tak wiec ponawiam pytanie

Mnie też ludzie czasami dziwią. W drugim poście w tym temacie jest sekcja - SKRYPTY I MODY JAKICH UŻYWAM - (a raczej jakich używałem w TC+XRM bo obecnie gram w AP+XRM i z nieco mniejszym zestawem skryptów). Zobacz co jest tam podane na drugiej pozycji.

Po raz kolejny przekonałem się, że nie warto rozpisywać się przy opisywaniu skryptów i modów - i tak nikt tego nie czyta, za dużo tekstu do przyswojenia. 🙁

@ Lokutus1 - zdawkowa odpowiedź: może. Nie będę się dalej bawił z tobą w testy wiedzy o X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek nie nerwuj się jeśli cie to pocieszy to czytałem pierwszy i drugi post dokładnie. Jednak sam pisałeś że robiłeś różne modyfikacje (z jednej nawet skorzystałem) dlatego chciałem sie upewnić 😀

Teraz pytanie numer dwa. mam kilka skryptów oprócz XRMa a są to:

Adams ITT

Cheaty Cycrowa

JSON Library

Ware Manager

Capital ship energy generator (nie działa)

Bulk Transporter Upgrade (też nie działa ale nie o tym)

Turbo Booster

NPC Bailing Addon

i chyba Marine repair (ale nie jestem pewien)

Problem polega na tym że mam chyba wszystkie pliki które powinny znaleźć się w katalogu T a jednak mam readtexty i to od pieruna. Są to towary klasy tech od kontenerów S po XXL (czy tam XL ww każdym bądź razie te największe). Próbowałem znaleźć gdzieś po numerze readów jaki skrypt je powoduje ale poległem wiec proszę o pomoc. A oto screeny.

Pisze to w tym temacie bo wydaje mi się ze to coś z XRMa,. aha zdublowanych plików .pck i.xml nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szynszyl, wina leży raczej po stronie Ware managera. Skoro CSEG nie działa, to go usuń i usuń również Ware Managera.

A te readtexty to gdzie masz? Chyba w cheacie? 😀 pokazuje on wszystko co może być, ale nie musi (ware manager). jak nie masz readtextów w stacjach, statkach itp. to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze na XRM 21,bylo wiecej atakow xenonow i dodatkowo pirackie mamuty odwiedzaly wiekszosc sektorow,a na xenonskich sektorach bylo zaledwie 20 statkow...na XRM 22 jest mniejsza aktywnosc xenonow i khak za to wieksza piratow,bynajmiej tak jest u mnie,nie gram na czystym modzie,mam dodane pare skryptow wiec to tez napewno wplywa na aktywnosc roznych ras 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2012 o 12:52, Szynszyl napisał:

A jeszcze pytanko bo xrm tworzy ponoc inwazje, jak czesto one sie zdarzaja i czy jest jakies powiadomienie o tym fakcie??

Nie ma informacji o inwazjach, ale możesz użyć Sieci Wywiadu Wojskowego do sprawdzania gdzie występuje inwazja.

Ja gram w AP+XRM i inwazje wyglądają mniej więcej tak:

Xenoni:

Sektor Zyarths Dominion - wielka pustynia ciągle atakowana przez Xenonów, czasem wypuszczają się dalej na wschód do Zyarths Stand lub północ poprzez sektor Shadow End.

Menelaus Paradise atakowany z dwóch stron od wschodu i północy, czasem też od zachodu. Patrole Xenońskie docierają również dalej i czasem spotykają się z tymi zdążającymi z sektora Zyarths Stand.

Grand Exchange - cały czas czerwono, również w sektorze Belt of Aguilar.

Black Hole Sun, Thyns Abbys, Scale Plate Green, Eighten Bilion tu rzadziej, ale przynajmniej raz na godzinę coś większego niż L się pojawia.

Nopileos Memorial, Preachers Feruge jak wyżej.

Third Redemtion - tu Xenoni tłuką się z Paranidianami i Piratami, którzy również lubią się pojawiać w sile Brygantyna z obstawą.

Oprócz tych sektorów, to praktycznie każdy graniczący z sektorem Xenonów i okoliczne sektory jest co jakiś czas wizytowany przez mniejsze patrole lu floty dowodzone przez K lub J. Czasem w jednym sektorze jest zarówno J jak i K.

Kha'ak (Po za sektorami Kha'ak):

Cały czas w grze, gdzieś w jakimś sektorze jest Niszczyciel i Lotniskowiec. Po jednym takim statku. Oczywiście oba w obstawie dwóch Fregat. Gdy któryś z nich zostanie zniszczony, po chwili pojawia się nowy w innym sektorze.

Korwety, bardzo częste w losowych sektorach.

Również Transportowce Militarne (TM).

Klastry, chyba nie ma sektora bez co najmniej jednego klastra.

Piraci:

Im niższa reputacja, tym więcej czerwonych skrzydeł pirackich buszujących po sektorach. Sektory spokojne i bezpieczne można policzyć na palcach.

Oprócz opisanej wcześniej lokalizacji Brygantyny, większe statki piratów można spotkać w większości pirackich sektorów.

O ciągłej wojnie między Argonami i Terranami w kilku sektorach to już nie wspomnę. Również w sektorze Interwolds Paranidianie i Argoni lubią postrzelać do siebie, a Boroni i Splici też nie są pacyfistami.

O wszystkich inwazjach i najazdach informuje, jak pisałem wcześniej, Siec Wywiadu Wojskowego (chyba przy okazji pojawienia się tej opcji w grze opisałem ją w zapowiedzi, a jeśli nie, to przy okazji zaległych opisów nowości przetłumaczę i to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...