Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2012 o 19:47, Peroox napisał:

Ja latam w Vidar Strażnik(M6), we flocie mam kolejne 2 x M6 Shamshira i Centaura Strażnika + myśliwce ale i 1 x TL i 1 x TM.

.

Przydało by się coś ciężkiego. Wnerwiła mnie flota Kha 1 Niszczyciel i 2 x Fregata latająca 2 dni gry po Wenus, a rakiety są słabo skuteczne na ich lasery.

Ja bym zbierał na Tobosaku A. Kvasirem Niszczyciela możesz wiesz gdzie pocałowac. W Ostatecznej Furii gdy Kvasirem wskocyłem do sektora Khaak to istniałem około 15s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A to na to kasę mam. Doszedłem w międzyczasie do 100 milionów i dzięki tobie myślę już tylko między Tobosaku A, a Osaką. Różnica w tarczach 4 GJ, ale prędkość na Tobosaku A prawie 2 x większa, co nie stawia go daleko od M7. A umiejętności pilota zminimalizują różnice w osłonach... Ja w M4 Szabla zrobiłem 1 misję Final Fury i rozwalałem Fregatę... nie będę mówił ile prób i jak długo walczyłem z Fregatą, ale skończyło się tym, że przyleciał Tytan. Chwila i Fregata wyparowała:D.

Chyba kupię Tobosaku A, ale wstrzymam się do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.I znów problem przy dymkach.

Odpalam PyScripter-Portable.exe robie co mam robić i widzę "indetationError: expected an indented block (ShipsTFile.py, line 20)"

2.Coś z innej beczki, interesuje mnie zakup jakiegoś M7 niestety mam dość spore wymagania i może ktoś miałby pomysł co by pasowało do moich potrzeb:

Podstawa działa główne (co by samemu sobie postrzelać), wieżyczka przednia, dobra prędkość(100+m/s) i na dodatek by można było w tym jeszcze zamontować jakieś uzbrojenie średniego rażenia o ilości pocisków tak gdzieś miedzy 70/min a 120/min co by i z czymś wiekszym można było powalczyć i z myśliwcami nie denerwować się za bardzo.

Sam zastanawiam się nad Agamemnon-em(Tu poprawka niewiem skond wcześniej ten armagedon mi się wzią), ale może ktoś ma lepszy pomysł.

3. Misja Bali G

Gram na patch-u 3.2, repa u paradian i splitów na poziomie licencji policyjnej, boroni repa przedostatni poziom w byciu sprzymierzeńcem, posiadam jedną elektrownie słoneczną(na potrzeby misji), kasa grubo ponad 5kk, dziennie siedze w grze 8-12 godzin i więcej(jak dorwe dobrą gre staje sie "nolajfem") od kilku dni i nadal nie widze by mi wyskoczyła informacja o misji, co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2012 o 14:37, czlowieknikt napisał:

1.I znów problem przy dymkach.

Odpalam PyScripter-Portable.exe robie co mam robić i widzę "indetationError: expected an indented block (ShipsTFile.py, line 20)"

Mój błąd źle skopiowałem tekst teraz powinien być poprawny i nie powinno być błędu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. (upierdliwość jak widac to moja specjalność)

Nie bardzo wiem gdzie o tym napisać dlatego informacje zamieszcze w tym dziale, jeżeli ktoś uzna to za wartościowe napewno znajdzie miejsce gdzie o tym napisać.

Sporo szukałem swego czasu informacji na forum odnośnie napraw statków, wiem mody, mody i jeszcze raz laser naprawczy w kombinezonie, oczywiście należy pamietać o wyłaczeniu myszy przy jednostkach M6 i większych(kto szukał i czytał ten wie o co chodzi).

Ja natomiast przypadkiem na coś trafiłem o czym nigdzie nie pisano, gram w XTC 3.2 + XRM i niewiem czy to zasługa samej podstawowej gry, patch-a czy może XRM-a.

Kapsuła Remontowa - nie pamiętam dokładnie w jakiej stacji nabyłem to cudo(wyszukam to podam namiary), jest to "cuś" o parametrach M5, posiada własne lasery naprawcze x4(niestety nie da się zdemontować) napędzane za pomocą Tub Kwantowych.

Niestety naprawa ręczna ale za to szybka i tania (nie znalazłem poleceń naprawczych dla statku).

Obecnie dokuje w moim Agamemnonie którym zwalczam zło wszechświata i w razie jego usterek naprawa na miejscu gdziekolwiek by się nie znajdował.

P.S. I coś jeszcze z racji bycia upierdliwym, mod Jump to me, a kożystał ktoś z was z komendy "wykonaj skok i leć na pozycję"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PS. Jeszcze niewidziałem takiego kozaka, co by XTC z XRM połączył.

Wiem nie należę do inteligentów ale nie rozumiem tej wypowiedzi, Terran Conflict nie ma być kompatybilny z XRM czy jak?? U mnie działa wiec naprawdę nie ogarniam tego stwierdzenia.

X-a mam na innym kompie jak się dobiorę do niego podam namiary na stocznie gdzie sprzedają te kapsuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz do działu o TC. XTC to skrót innego moda: Xtended Terran Conflict. Natomiast czysta gra w skrócie ma oznaczenie X3TC lub TC.

Kapsuły są do nabycia w stoczni OTAS w sektorze Legends Home. A pisze o nich w drugim poście oryginalnego tematu na stronie Egosoftu. Również wraz z opisem sposobu ich używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiada ktoś Gryfa na TC XRM? Zastanawiam się, czy Gryf zmieści okręty klasy M6/TS, jednak nic o tym nie pisze, a sam opis wskazuje tylko na myśliwce. Planuje zakup Lotniskowca M7. Myślę nad zakupem statku Argonów albo ATF. Forseti pomieści 2 M6/TS. Zostaje jeszcze do wyboru tania Rybitwa Teladian, która pomieści 6 M6/TS, ale nie jestem pewien jakości tego okrętu.

Posiadam kasy, która wystarczy na każdy z tych statków + wyposażenie i myśliwce. Aktualnie posiadam jakieś 80-90 mld więc mogę myśleć nawet nad zakupem ciężkiego okrętu, bądź nawet dozbierać na M1, ale tymczasowo wolałbym jednak posiadać M7 Carrier. Chętnie usłyszałbym wasze opinie.

Miał ktoś kiedyś Baze na Asteroidzie? Jak ona funkcjonuje? Zastanawiam się nad czymś takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Jest drobny problem.

Ciężki Centaur, a także Vidar Strażnik łatwo zadokowali do Kolosa, ale już Centaur Strażnik i Tropiciel Światła mimo tego, że próbowałem ręcznie zadokować i nie wyszło.

Niby się da, ale jak podlatuje do zielonego oczka by zadokować Kolos nie przyjmuje go. O co tu chodzi?

EDIT:

Nie wiem o co poszło, ale w końcu zadokowałem Centaura do Kolosa. Pewnie chodziło o prędkość nie była całkowicie równa 0 i nie chciało przyjąć statków do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak ten błąd z nazwami miejsc był dzięki temu, że miałem tłumaczenie z AP. Teraz nowe tłumaczenie pod TC naprawiło to. Dzięki

Mam zamiar kupić M7 głównie do ochrony szlaków i lotniskowca. Jaki model proponujecie? Terrański lub Argonów bo z resztą nie mam na tyle dobrych stosunków.

Co poradzić na to, że moim okrętom zdarza się zaatakować bronią laserową(np. działo plazmowe, fuzyjne). Już po raz któryś podczas obrony BSH przed Xenonami kogoś trafiłem bądź trafił mój NPC i mi się na czerwono świeci Placówka Wojskowa.

I jeszcze jedno pytanie mniej z tym związane, lecz nie zakładam nowego tematu.

W misji 6 terran jeżeli sprzedałbym frachtowca to powtarzam misje od przejęcia transportu co do joty? Czyli dostaje Korda, jest więcej statków Defa i jeszcze raz toczy się bitwa w Nieznanym Sektorze-Mu Epsilon? Chcę sobie dorobić szybko myśliwców bo po ostatnim najeździe Xenonów połączonych z pojawieniem się 7 Klasterów pelnych Kha straciłem większość myśliwców(Kha wpadli taką ilością myśliwców, że rakiet Zeta mi zabrakło:D).

//Post wyżej o dokowaniu można usunąć. Kolos przyjmuje dwa M6/TS, a tamto już sobie wyjaśniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawsze tak trzeba robić z nowym modem. Potem po testach działania można dodawać ulubione skrypty. Ale też nie wszystkie na raz. Jeśli nie ma potwierdzenia, że jakiś skrypt działa z tym modem, to instalujemy, sprawdzamy działanie i jeśli jest OK to gramy dalej. Jeśli nie, to usuwamy skrypt i wczytujemy save sprzed instalacji.

Grasz w TC czy AP?

PS. staraj się pisać poprawnie po polsku lub używaj przeglądarki z wbudowanym słownikiem PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z komórki więc są błędy.

Mod działa poprawnie na razie wszystko gra oprócz głosu po usunięciu tego pliku nie mam głosu przy niczym.

Zauważyłem że są kontenery XXL i wiele broni staniało ciekawe co jeszcze mnie spotka 😀

I co to są za pliki w folderze XRM-AP RRF FIX ?

Gram w TC .

Ps:Chciałem zobaczyć jakie błędy i przez przypadek kliknąłem spacje 😀

Tekst się trochę zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...