Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BetonowaAnakonda : To juz jest fanatyzm 😉

Oczywiscie kazdy z Nas ma nadzieje ze gierka bedzie warta tego wyczekiwania i ceny.

Tylko niepokojacy i smutny jest fakt ze od dwoch miesiecy procz 'questow' na stronie Egosoftu nie ma nic wiecej.

Chociazby z tzw. kultury i szacunku do potencjalnych nabywcow,powinni cokolwiek napisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu powstała i kierowana do sprzedaży została nieprawdopodobna wręcz kupa pod nazwą Master of Orion 3. Kupiłem z "szacunku dla serii", ale w tę grę po prostu nie dało się grać. To była kpina z kupujących. Wolę już, żeby Ego przeciągnęło premierę i dokończyło jak należy Rebirth. Do tego czasu może spadną ceny dysków SSD (myślę o nowym kompie w okolicach premiery Rebirth 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam 14 lat i 0 zł chyba pre-order nie kupie ... chce już być studentem!

Tak wogule to prędzej ja zostanę ratownikiem medycznym lub inżynierem lub architektem lub informatykiem lub grafikiem niż X4 wyjdzie 😁(bliżej jest mi do informatyka i ratownika niż do tych pozostałych ale też fajne zawody )

Kto chce moją pierwszą aplikację pt. Hello World ? dostępna na system Android i Java 😁

W 32 sek widać kokpit

Od 54 sek widać jakiś dziwny laser przypominający broń.

IMO będzie można sterować z kokpitu lub tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ale fakt faktem, że X3 stało się już przestarzałe i nie można bez końca dodawać contentu, trzeba coś zmienić. W zmianach jednakże tkwi jedna wielka niewiadoma - czy będą na lepsze, czy na gorsze...

A stosunek panów (i pań?) z Egosoftu do błędów jest dobrze znany - np. TC 4 lata po wydaniu nadal otrzymuje łatki (3.2) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie,zgadzam sie z toba Piteropeter,czas pokaze,jestem pelen nadzieji i checi by ta gra wyszla w stanie 'grywalnym'.Ale firma nie nadaje tonu(czyt. olewa nabywcow) to grubo sie martwie by mieli tylu zwolennikow jak np. 2 lata temu.Krotko mowiac , olali nas a ja wole czas i kase wydac na cos innego i bardziej obiecujacego.Firma ktora podcina gałąź na ktorej siedzi jest żałosna ... i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekac nawet liczac lata, niz grac w gre pelna bugow.... 😠 poza tym wskaz mi gre ktora ostatnimi latami wyszla zgodnie z zapowiadanym terminem i byla technicznie grywalna....albo kontynuacje gry ktorej poprzednia czesc okazala sie hitem...( noo tu Cie uprzedze Mass Efect) 😉

Teraz wiekszosc gier zasypane sa bugami 🤔 🤔

to wlasnie te firmy bardziej podcinaja galaz pod soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2 Total War , Max Payne 3 , gry pozbawione bledow nie maja dziesiatek patchy.

Nowy Assassin - porazka jakich malo gry tak zabugowanej dawno nie widzialem (a poprzednie wersje byly ok).

No ale coz,terminy gonią wiec lepiej wydac gniota a potem łatać.

Z jakosci trzeba przejsc na ilosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2012 o 09:47, FSEbola napisał:

lepiej poczekac nawet liczac lata, niz grac w gre pelna bugow.... 😠 poza tym wskaz mi gre ktora ostatnimi latami wyszla zgodnie z zapowiadanym terminem i byla technicznie grywalna....albo kontynuacje gry ktorej poprzednia czesc okazala sie hitem...( noo tu Cie uprzedze Mass Efect) 😉

Teraz wiekszosc gier zasypane sa bugami 🤔 🤔

to wlasnie te firmy bardziej podcinaja galaz pod soba

Ta a ta wyjdzie bez no prosze cie.

Nawet moja gra na androida ma pełno bugów wczorajd ostałem tylko 14 mail z różnymi bugami , dziś wypuściłem łatkę a jutro leci kolejna .

Najgorsze jest to że bugi są na podstawowej mapie a na lepszych był może jedne czy 2.

Raz sie grawitacja zbugowała i wszystko do góry ciagło , wode i trucizne też 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2012 o 21:26, Trucx napisał:

Ta a ta wyjdzie bez no prosze cie./>

tyle ze ja nie twiedze za ta gra bedzie bez bugow....mowie tylko ( ....i Ameryki tu nie odkrywam....), ze lepiej opoznic wydanie gry i dopracowac do stopnia grywalnosci niz wydac ja w terminie jako GNIOT i uspakajac nerwy graczy mnozacymi sie w nieskonczonosc pachami....ja wole miec gre niz GNIOTA dlatego nie psiocze na zarywane | niedotrzymywane terminy....

add...

kojarzysz ile czasu gracze czekali na Diablo III badz jeszcze lepiej Duke Nuken ..??? 😮 😛

na Rebirth , grywalny Rebirth warto czekac, chocby mialo to trwac miesiacami badz latami , bo ja nie widze na rynku alternatywy dla tej gry (nie wyskakuj mi tylko z Eve Online 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle, bo wnerwiały mnie ciągle nowe patche na steamie do Skyrima. Wole czekać długo na grę i mieć pewność, że nie będzie "patchowana" co tydzień. Właśnie dlatego jestem takim przeciwnikiem steama, bo mimo iż zaznaczyłem by nie aktualizowało Skyrima automatycznie to i tak coś nowego się pojawiło (Być może jest to związane z przypadkową zmianą języka steama na angielski, a potem na polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się stosunek pracowników Egosoftu do graczy X'ów podoba - nie dość, że łatali bugi, to jeszcze dodawali contentu. Ile znacie takich firm?

A to, że ich gry są z bugami to oczywistość - spójrzcie jaką gigantyczną robotę odwalili. Przy takiej ilości rzeczy nie było możliwości, żeby wszystko poszło OK. Ale jak już poszło, to prędzej czy później to naprawili (o ile byli w stanie). Nie narzekajcie i spójrzcie na pozytywy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2012 o 00:23, Piteropeter napisał:

Mnie tam się stosunek pracowników Egosoftu do graczy X'ów podoba - nie dość, że łatali bugi, to jeszcze dodawali contentu. Ile znacie takich firm?

A to, że ich gry są z bugami to oczywistość - spójrzcie jaką gigantyczną robotę odwalili. Przy takiej ilości rzeczy nie było możliwości, żeby wszystko poszło OK. Ale jak już poszło, to prędzej czy później to naprawili (o ile byli w stanie). Nie narzekajcie i spójrzcie na pozytywy 😉

jestem tego samego zdania.. 😉

nie gram za duzo w gry, staram sie teraz wyluskac z pamieci gre tak zlozona jak X3 i jakos nic mi do glowy nie przychodzi, kazda jedna gra poza X3 to typowe schematy (a najlepszym schematem jest FarCry 2...hehe) ....

na te wszystkie gry, ktore poznalem, w które mialem mozliwosc grac, to tylko w X3 gra toczy sie zwoim 'zyciem' , tu jeden nasz ruch powoduje lawine reakcji ....

nikt z programistów nie byl wstanie przewidziec wszystkich mozliwych akcji gracza i reakcji mechanizmu gry, dlatego nie dziwie sie ze 4 lata po TC wychodza jeszcze patche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...