Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym Cenegi w to nie mieszał, o znów trzeba będzie błędy w tłumaczeniu poprawiać 😀

TC wyszło w Polsce pół roku po wydaniu na zachodzie. Ja grałem w TC od wydania na zachodzie i grałem po polsku. Wystarczyło tylko zmienić jeżyk gry tak jak to jest opisane w FAQ.

AP nie wyszedł w Polsce, a jednak na Steamie można pobrać polską wersję gry.

Rewolucji w systemie plików tekstowych raczej się nie spodziewam odnośnie X Rebirth, więc nie ma co się martwić o wersję PL 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 24.01.2013 o 15:24, Yacek napisał:

Ja bym Cenegi w to nie mieszał, o znów trzeba będzie błędy w tłumaczeniu poprawiać 😀

TC wyszło w Polsce pół roku po wydaniu na zachodzie. Ja grałem w TC od wydania na zachodzie i grałem po polsku. Wystarczyło tylko zmienić jeżyk gry tak jak to jest opisane w FAQ.

AP nie wyszedł w Polsce, a jednak na Steamie można pobrać polską wersję gry.

Rewolucji w systemie plików tekstowych raczej się nie spodziewam odnośnie X Rebirth, więc nie ma co się martwić o wersję PL 😀

No wiesz Yacku nigdy nic nie wiadomo. Gdzies kiedyś czytałem że mają zmienić silnik graficzny etc. Być może system plików tekstowych również. Z resztą X-Rebirth ma niby kłaść większy nacisk na fabułę i głównego bohatera. W dodatku chcą uprościć interfejs.

Niedobrze to wygląda 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie , dajcie spokoj 'brodatemu' , jak X - Rebirth wyjdzie to WYJDZIE .

W takim albo innym ksztalcie , ale bedzie , jesli nie , Egosoft zakonczy tym swa kariere.

Wiec badzmy dabrej mysli ze panowie 'szlifuja' gre i łapia błędy by nam sie dobrze grało , a do tego czasu

pograjcie sobie w cos innego , nie ma to innych gierek by sobie czas umilic/zabic ???

To ze tak traktuja klientow to tylko im to szkodzi , i juz maja minus za to jak pas startowy w Rebiechowie,

ale z drugiej strony moze testują gre i maja ku temu powod.

Nie wiem , nam pozostaje tylko czekac , bedziemy 'psioczyc' lub 'wychwalac' jak gra sie ukaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.02.2013 o 22:17, nekkoru napisał:

Tymczasem mijają już 2 lata i gry dalej ani widu ani słychu, i jakoś niespecjalnie chce mi się wierzyć że do letniej sesji poprawkowej X-Rebirth pojawi się na mojej półce.

U mnie kończy się coś w okolicach października...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę coś napisac. 😛 Oby tylko nie konsola, jak na razie wiekszość gier które są na PC i na konsole jest uproszczona w stosunku do wczesniejszych części. Gram w X bo jest wymagajacy, a obecne trendy są wręcz odwrotne. Gry sa spłycane dla lepszej grafiki a w środku pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X4 się opóźnia tak to fakt ale to chyba dobra wróżba , bo słyszałem że chcą go doszlifować. Co do konsol to bym był spokojny bo ponoć egosoft omija je szeroookim łukiem . Może wrócą kokpity ??? Gram teraz w X-TENSION i tam statki maja kabiny pilotów w

X Beyond the Frontier też widziałem że były w 2 nie wiem i w podstawce do 3 też nie wiem w X3 TC nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2013 o 22:43, LeWaR napisał:

U mnie kończy się coś w okolicach października...

Na mojej uczelni jest we wrześniu, termin zaliczenia roku kończy się 30.09. Wczoraj zaliczyłem ostatni egzamin (najtrudniejszy - z fizyki), tak więc czeka mnie cały tydzień odświeżania Albion Prelude 😁

Żeby nie było, że 100% offtopu: orientuje się ktoś może które które źródło informacji o dacie premiery X - The Rebirth jest godne zaufania? Bo z tego co widzę to rozpiętość jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2013 o 18:40, LeWaR napisał:

Dziwne pytanie. Egosoft wie chyba najlepiej na temat gry, którą tworzą.

No właśnie widzisz, problem polega na tym iż panowie programiści zza zachodniej granicy nie bardzo chcą podać konkretnej daty, stąd moje pytanie czy ktoś może widział, słyszał jakąś plotę o domniemanym czasie oczekiwania na tą produkcję.

W dniu 9.02.2013 o 20:19, HYZIO napisał:

a możesz dać namiar na ten filmik z kokpitami .

Od 2:16 masz screena z kokpitem

Jeszcze kilka screenów:

http://www.egosoft.com/games/x_rebirth/screenshots/x_rebirth_screen_013.jpg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSu6t0NtO5p0rKzUwmjJ9oUjTgarUQXOXJRhp-LvfGxMbO2SXnj

http://media.giantbomb.com/uploads/7/74213/1972552-farm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...