Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 5.06.2013 o 16:47, HYZIO napisał:

Patrzcie co znalazłem http://www.progamingshop.pl/x-rebirth/d-81553/ po tym linkiem jest Zamówienie wstępne na X: Rebirth cena z vat 145zł.

No i co z tego? Preordery można już było składać półtora roku temu (link chyba jest w tym temacie). Ci co złożyli pewnie cieszą się już nową grą 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie jednak ze 99% PreOrder to głupota wydajesz kase i czekasz x.czasu, masz grę może (często nie) jedynie trochę wcześniej, a jak poczekasz to ta sama gra często po premierze kilka dni, jest sprzedawana już sporo taniej i jest dostęna od ręki..

X Rebirth for PC is expected to be released in 2013 - jak by na to nie patrzeć szklanka jest już do połowy pełna niedługo można będzie zacząc pić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Obywatele i Obywatelki! Kto zrozumie ten zrozumie, ale proszę bardzo kolejny wywiadzik z Bernd'em http://www.pcgameshardware.de/X-Rebirth-PC-236813/Specials/X-Rebirth-Interview-Bernd-Lehahn-1078452/

PS: Proszę przetłumaczyć 😀

PCGH: Frei von der Leber: Wann wollt ihr den Release-Termin ankündigen? Oder anders gefragt: Habt ihr festgelegt, wieviel Vorlauf zwischen Ankündigung des Termins und dem Release liegen wird?
Bernd Lehahn: OK... Der Release-Termin für den Release-Termin ist... Anfang August ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wy chyba mówicie o Ameryce, ponieważ u nas z wieloma grami jest jak z autostradami [ktoś coś widział?, ktoś coś wie?], albo jakąkolwiek budowlanką [pytanie do majstra- kiedy skończycie budowę? odp. Pod koniec sierpnia +papierki [tzn +1-1,5 roku w bonusie]........ Miejmy nadzieje, ze Rebirth jak wyjdzie, to nie podzieli losu np. Legends of pegasus- kij patchy, twórca poszedł z torbami, a gra nie nadaje się do.... nawet roboty jako podkładka pod kubek.

P.S. Mam jednak nadzieję, że wyrobią się z robotą do końca TEGO roku, oraz zrobią to rzetelnie- chcę móc poczuć ta grę w pełnej, pięknej postaci, a nie przejechać się jak na lufie czołgu Mark I "Male"... Jednym słowem: niech w końcu podadzą ostateczny termin i jakiś ładny ochłap dla nas- ludu pracującego [filmik, modele statków etc.]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PCGH: To speak up: When do you want to announce the release date? Or asked in another way: Have you scheduled, how much time there will be between the announcement of the release date and the release itself?

Bernd Lehahn: OK... The release date of the release date will be… beginning of August. . W sierpniu podadzą datę premiery 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...