Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze mówiąc wystraszyłem się dzisiaj czytając newsa na gry-online.

X4 Endless Space: "Co ciekawe, wszystko to, łącznie z bitwami, rozgrywane będzie w systemie turowym."

Już myślałem, że znajdę producenta i mu jaja w imadło wsadzę😁. Chwilę mi zajęło zanim zrozumiałem, że to nie ten shit jest kontynuacją X3. Swoją drogą to jakim prawem inny wydawca nazywa swoją grę X4?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2012 o 12:11, LeWaR napisał:

Bo nie ma X4....

A to znaczy, że Egosoft nie zarejestrował znaku towarowego X4. Może też znaczyć, że Egosoft nie tworzy X4 własnie dlatego, że znak towarowy X4 był już wcześniej zarejestrowany przez wydawców Endless Space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2012 o 21:10, Andrew napisał:

Tak jak kolega wyżej napisał to jest nazwa rodzaju gry Strategie które sie opierają na rozwoju całych kosmicznych kolonii i walce imperiów nazywa się po prostu X4

Takie strategie nazywa się 4X, a nie X4. Stąd całe nieporozumienie.

Endless Space wszędzie jest opisywana właśnie jako gra 4X. ktoś na siłę zobaczył w niej X4 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2012 o 09:49, Xeeris napisał:

Przepraszam że się podłaczam, ale mam pytanko. Czy X Rebirth będzie dostępny w wersji pudełkowej czy tylko na steamie? I kiedy będzie premiera(możliwe że informacje są wcześniej napisane, ale muszę się spieszyć)

Wersja będzie dostępna na Steamie oraz w wersji pudełkowej, a co do premiery to jeszcze nie wiadomo. Miejmy nadzieje, że w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2012 o 14:52, Xenon.Q napisał:

Gra powstawala w tajemnicy przez 5 lat według tego co mówił autor,a co do tej wersji pudełkowej to raczej po jakimś czasie zostanie ona wydana w Polsce.

Mniej niż pięć lat, bo prace zaczęły się po wydaniu TC (4 lata temu). Pierwotnie pracowano na silniku TC (to co zrobiono to właśnie AP), później zaczęły się prace nad nowym silnikiem.

A co do wydania wersji pudełkowej w Polsce, to jak na razie masz pobożne życzenia, a nie informacje. Gra może być wydana tylko w wersji Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...