Skocz do zawartości

Zapowiedź kolejnej gry z seri X


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Ale dobrze będzie jak będzie to pół roku po światowej premierze.

To i tak będzie sukces... ostatnio to rok czasu było.... nie wspominając o patchach. Ale w sumie na dobre nam wyszło, bo dostaliśmy od razu w wersji 1.4, która wyśmienicie działała, w przeciwieństwie do wersji wcześniejszych, które dostępne były na zachodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Ale dobrze będzie jak będzie to pół roku po światowej premierze.

To i tak będzie sukces... ostatnio to rok czasu było.... nie wspominając o patchach. Ale w sumie na dobre nam wyszło, bo dostaliśmy od razu w wersji 1.4, która wyśmienicie działała, w przeciwieństwie do wersji wcześniejszych, które dostępne były na zachodzie...

1/2 roku 😀 .. to ja będę miał prośbę o przesłanie mi paczki z PL wersją za 2 oceany .. albo wystawienie gdzieś obrazu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak się dzieje w Egosofcie. Za dużo żądaliśmy od EGO to w "nagrodę" zamknęli nam forum i skasowali uprawnienia.

Przeczytałem sobie wszystkie Newsy o polakiach jakie znalazłem na forum EGO.. napisałem maila z zapytaniem .. i nadal czekam na odp..

ech.. a pamiętam jak jedynke kupiłem i z kluczem na forum miałem problem.. pomogli miło i przyjemnie w ciągu niecałych 24h.. i jeszcze przepraszali ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% gra będzie tak samo technicznie zabugowana jak X3: Reunion. Wysiłki krajowego wydawcy, aby gra PL ukazała się na równi z ENG, mogą doprowadzić tylko do złorzeczenia fanów. Już lepiej, by złorzeczyli na przeciagającą się lokalizację, niż na bugi, przez które nie będzie się dało sensownie grać 😀. Osobiście nie chcę być testerem późnej wersji beta, którą ES z pewnością znów wypuści o wiele przed czasem 😀.

Śmieszna jest ta polityka ES, agresywna promocja produktu, który jest średniakiem na tle poprzedników. Czy potencjalnie ładniejsze filmiki będą w stanie zamaskować niewielką skalę zmian w samej grze? Na lądowania na planecie nie liczę. Gdyby były planowane - wiedzielibyśmy już rok przed premierą 😀 .

Polski wydawca Cenega? <_< Prawdopodobne, ale jak bardzo? 😀 Może CD Projekt, albo Licomp? 😀

A'propos tego bloga - szef ES sfotografował się z X-czikiem, ale patrząc uważnie, jej kostium wygląda jak szyty na kolanie z doczepionymi rzepem ochraniaczami ze sklepu z deskorolkami. Nie kapuję, jak długo ES będzie forsowało pomysł, by w Iksach koniecznei występowała jakaś panna, przebrana "gustownie" w ciuchy "z epoki X". Imo lepiej by wyglądała w syntetykach ze StarTreka 😀 .

Edit: spojrzałem uważniej, to nie jest X-czik w dosłownym rozumieniu, ale jakaś panna z GC 😀. Jednak patrząc na to zdjęcie jakoś od razu stanęła mi przed oczami eksploatowana przez ES X-panna w takim "kosmicznym" mundurku 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni do premiery mozna odliczac na palcach. Osobiscie sklanialbym sie do zakupu poprzez steam, ale szlag mnie trafia na mysl ze to wersja pierwsza i zanim wyjdzie jakis patch to troche czasu minie. Poki co chyba sobie poczekam, glowa troche ostygnie jak poczytam wasze recenzje ... Tymczasem nadchodzi wielki comeback czyli nowa wersja znanego i lubianego przez wszystkich moda 🙁 Takze nie panikujcie, kto nie kupi sobie TC z roznych wzgledow moze siegnac po XTM

Swoja droga to zastanawialem sie czy skrypty (bynajmniej czesc) ktore dotychczas sie ukazaly beda dzialac z TC. Wiecie cos na ten temat ?

Dorzuce jeszcze jakies skojarzenia zwiazane z trailerem TC. Czy Egosoft malpuje wyglad obiektow z XTM ? Czy moze zaoferowli wspolprace pewnym ludziom od xtm. Podobny przypadek znam z produkcji gry pt. Armed Assault gdzie firma Bohemia Interactive kupila uslugi czolowych addon-makerow i mod makerow, ktorzy tworzyli dodatki do poprzedniej gry - Operation Flashpoint. Efekt byl nieco podobny ze to co widzielismy kiedys firmowane ksywka znalazlo sie niemal identyczne w nowej grze.

Czego nie bylo w tym trailerku pt. Build hm... Stocznia Teladi, Centaur Mk3,Cerber, "military transporters", "boarding parties", "missile frigates" (hmm skad my to znamy), stacje podobne do Otas, slady rakiet i pewnie inne smaczki.

Patrzcie na to http://en.wikipedia.org/wiki/Image:X3_TC_Screen4.jpg

A to co ? Orbitalna platforma bojowa ? http://3.bp.blogspot.com/_O0AA1Ch7LgE/S ... news_2.jpg

O co tu kurde chodzi 😉

http://x3tc.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dorzuce jeszcze jakies skojarzenia zwiazane z trailerem TC. Czy Egosoft malpuje wyglad obiektow z XTM ? Czy moze zaoferowli wspolprace pewnym ludziom od xtm.

Coż za domyślność! 🙁 Popatrz sobie na egoforum po profilach ludzi od XTM, i zobacz, ilu z nich ma dziś rangę "Egosoft" 😉

Cytat

Podobny przypadek znam z produkcji gry pt. Armed Assault gdzie firma Bohemia Interactive kupila uslugi czolowych addon-makerow i mod makerow, ktorzy tworzyli dodatki do poprzedniej gry - Operation Flashpoint. Efekt byl nieco podobny ze to co widzielismy kiedys firmowane ksywka znalazlo sie niemal identyczne w nowej grze.

Tak, tyle że gdy dystrybutor dowiedział się, na jaką łatwiznę poszło studio, to odebrał mu prawa do Operation Flashpoint i zlecił robotę innej grupie.

Cytat

O co tu kurde chodzi 😉

Z tymi screenami chodzi o to żebyś mógł sobie popatrzeć co Ego wytnie z finala TC. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...