Skocz do zawartości

Jestem nowy i mam kilka pytań - Proszę przeczytać 1 post


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-Zacznij na profilu obrońca terrański.

1.Zrób fabułę terrańską - http://xudb.pl/topic/1187-faq-misji-fabu-y-x3-tc/

2.Sprzedaj wszystko co ci po fabule niepotrzebne(Ja po zakończeniu fabuły i sprzedaniu złomu miałem ok 10mil)

3.Zbuduj dochodowy kompleks 😀 - http://xudb.pl/topic/584-moje-pierwsze-10-mln/

-Teraz jak masz stały dochód i lepszy sprzęt po fabule to rób co chcesz 😀

Tak ja zacząłem swoją przygodę w świecie X3TC oczywiście ty może robić co chcesz ale prosiłeś to masz 😀

Jak sprzeda statek?

Każesz zadokować stateczkowi w stoczni sam musisz być w innym statku i wtedy robisz "Handel" ze stocznią i na samej górze masz swój stateczek do sprzedania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek musisz wiesc zycie drobnego ciułacza i handlowac najpoularniejszymi towarami czyli - energia, ruda i krzem oraz zywnosc. Porownoj ceny towarow na stacjach, kup tego co brakuje i lec to opchnac.

Statek sprzedajesz w stoczni, ale majac tylko jeden swoj wlasny statek na ktorym lecisz, nie sprzedasz go bedac w stoczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako że jestem na tym forum nowy 😀

Nie chcąc zaśmiecać podkleję moje pytanka tu może ktoś będzie w stanie mi odp.

Właśnie zakończyłem fabule Terran i

1. Gdzie można kupić/zdobyć statki w wersjach wojskowych np M7??

2. Dlaczego w stoczniach ziemian nie można kupować fabryk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W stoczniach. Chyba że chodzi Ci o statki ATF, ale nie sprecyzowałeś pytania. Szukaj odpowiedzi na forum. Key: Stocznia ATF.

2. Bo ich nie sprzedają. Szukaj odpowiedzi na forum kiedy i gdzie można kupić fabryki ziemskie.

Temat zamykam, proszę o nie zakładanie kolejnych tematów, typu "kilka pytań". Jedno pytanie - jeden temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jedna sprawa... czy jest jakiś porządnie działający skrypt który dałby mi możliwość w samej grze np. wybrać szukam: bez załogowego M6 i wyświetla listę wszystkich M6.... Wiem że na X3:R było coś takiego ale czy tu jest? :/ Mam dość przeklikiwania się po mapie scorpa... zwłaszcza że od czasu do czasu przy robieniu alt + tab przechodząc do mapy scorpa robi mi się czasem piękny komunikat że X3 wykonał nieprawidłową operację itd....

PS aha jeszcze jedno mając zainstalowany ten skrypt wars przywracający wojny między odpowiednimi rasami... czy dostaje się reputację u argonów ubijając np. paranidów? (czy paranidian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PS aha jeszcze jedno mając zainstalowany ten skrypt wars przywracający wojny między odpowiednimi rasami... czy dostaje się reputację u argonów ubijając np. paranidów? (czy paranidian)

Tak, tak jak w vanilla- tylko za statki zniszczone na terytorium rasy z którą tamta ma wojnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz, nabyłem, instrukcja drukowana mnie zawiodła, nienawidzę korzystać z PDF-ów :/

Ale właściwie pytanie - co mogę zrobić z piratami, którzy wyskoczyli ze statków? Mam już małą kolekcję w ładowni. Mogę ich... hm, jakkolwiek to brzmi - sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam wszystkich, z racji że jestem nowy.

Mam takie pytanie:

Czy opłaca się robić misje poboczne w czasie wykonywania fabuły, czy lepiej najpierw wykonać fabułę?

Fabuły na dobrą sprawę są dodatkiem do gry i nawet wskazane jest robienie przerw pomiędzy nimi. Z tym, że jeśli już jakąś zacząłeś to dobrze byłoby ją dociągnąć do końca, a przynajmniej nie odkładać na zbyt długo. W niektórych misjach mogą się pojawiać problemy jeśli zrobisz sobie długą przerwę w trakcie, np. pilot którego miałeś wziąć na pokład zadekuje się na stacji i ciężko go będzie później ruszyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie - jak załadować "marinsów" na statek np fregatę ??? mam system podtrzymywania życia podlatuję do stacji wojskowej kupuję i trenuje wojaków ale nie mogę ich załadować na pokład ???? w opcji handel mogę ich tylko podtrenować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ponad pół roku nie bawiłem się Marines, ale z tego co pamiętam, to Marines po zakupieniu i ukończeniu szkolenia sami wchodzą na statek. Muszą być tylko spełnione warunki:

1. Musisz zadokować jakimś swoim statkiem w tej Placówce Wojskowej (nie musi to być statek, którym latasz).

2. Statek musi mieć możliwość przewożenia Marines.

3. Nie możesz mieć na statku już pełnej obsady Marines. Statki mają określoną ilość Marines, max 20 dla M1/M2TL.

4. Musisz mieć miejsce w ładowni, Marines zajmują, jeśli dobrze pamiętam 5 jednostek przestrzeni ładunkowej każdy.

5. System Podtrzymywania Życia

Jeśli w Placówce będzie zadokowany jakiś twój statek spełniający powyższe wymogi, to Marines automatycznie znajdą się na nim, a ty otrzymasz wtedy wiadomość: "Twój Marines xxx ukończył szkolenie i wszedł na pokład statku yyy".

Jeśli w Placówce będzie zadokowanych kilka statków spełniających powyższe wymogi, to Marines wejdą na jeden z nich, lub na kilka jeśli będzie ich więcej niż może pomieścić pierwszy statek. W jakiej kolejności będą statki zapełniane Marines, to nie wiem, nie sprawdzałem tego. Może zależy to od klasy statków.

PS. Czy nie można było tego pytania napisać w nowym poście? Czy tak trudno przeczytać i zrozumieć treść pierwszego posta w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...