Skocz do zawartości

Konto YT naszego forum!


Xenon.Q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się zwolni/stworzy jakaś dodatkowa rola czy coś to się zgłaszam, w końcu udział w tak wielkim dziele, będzie dla mnie zaszczytem. Jeżeli jakiekolwiek preferencje, to żeby się nie pchać gdzieś w główne role, to może dowódca skrzydła terrańskich myśliwców.

Piękny filmik. Czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon, mam zobaczę, który najlepszy i mogę nagrywać.

Najlepiej by było, gdybym był Ziemianinem, dowódca skrzydła sił zbrojnych Terran/ATF, może nawet przypisanych do twojego Tyra;) Statek, może Statek Eksperymentalny, a jak nie to Fenrir

Jak lepiej ci umieścić większy statek to Ziemianie Tobosaku ver.A rola Patrol sektorów?

Nie jest problemem wprowadzenie mnie do filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon.Q

pierwsza opcja:

przewidujesz w swoim scenariuszu jakies sceny dialogowe z przedstawicielem Paradian..??

jak tak to chetnie bym sie w taka wcielil

tak sobie myle ....statek zapewne M7 Aganemnom, jest to moj ulubiony ship w X3 ..... rola jaka moglbym grac to zasłuzony dowodca sil zbrojnych Paradian, chroniacy nowo odkryty sektor ( bo jak dobrze widze ta rola nie jest obstawiona) .......

a zeby bylo bardziej ciekawie to rasowo jestem Argonem ale zatwardziale i bezwzglednie sluzacym siłom paradianskim.....

(moja historia jest o tyle przewrotna ze jako zasluzony dowodca argonskich sil zbrojnych z powodow dosc tajemniczych, zostalem zdegradowany ze swojego stopnia, pozbawiony wszelkich przywilejów zwiazanych ze stopniem wojskowym, oddalony od czynnej sluzby wojskowej z wykresleniem z moich akt wszelakich zaslug w mojej dotychczasowej karierze. Jako ze nie mialem juz co szukac w sektorach argonskich, dalsze moje losy powiazały sie z sektorami paradianskimi, gdzie trafiłem jako platny najmnik w walce z piratami Yaki. Swoimi wyczynami i doswiadczeniem w boju , ktore to zdobyłem szkolac sie we flocie argonskiej, uzyskałem uznanie w 'oczach' Paradian. Ci natomiast powierzali mi coraz to trudniejsze zadania z mozliwoscia dowodzenia malymi eskadrami mysliwców paradianskich. Po latach walk ku chwale Xaara, zostałem uhonorowany tytułem Honorowego Straznika Xaara i wcielony do regularnych sił floty paradianskiej.

tu mozna by wykorzystac moja postac, bo oczywiscie jestem z krwi i kosci Argonem, zeby uzyskac wyrazna przewage nad Paradianami dowodztwo argonskie moze chciec mnie zrehabilitowac uznajac po latach, ze zarzuty wobec mojej osoby byly oszczerstwami misternie unkutej intrygi 😛 - tu moge miec jakies powiazania z kolega Riess, ktorego rola jest argonska służba wywiadowcza pracująca na terenach Paranidian

oczywiscie zeby tak bardzo nie mieszac w secariuszu moge tez pozostac zatwardzialym Argonem w silach paradianskich sluzacy Xaar'owi.

druga opcja to :

bardziej drugoplanowa

uczestnik konfliktu argońsko - paradianskiego, wysmienity łowca paradianskich i splickich mysliwców, pilot w Twojej eskadrze badz eskorty przy boku kolegi Trucx i jego M7 Cerber'a

sceny dialogowe - brak

ship - Venti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka do ciebie prośbę bo jak mikro będe miał to nagram ten głos tylko czy może być on zmieniony ? bo mam hmm... dość specyficznych kolegów w klasie i jak usłyszą mój głos to w szkole będę miał sieczkę 🙁 a chciałby jeszcze spokojnie pochodzi przez to 1,5 roku i iś do inne szkoły 😀

Znajdę jakiś fajny program do tego żeby było realistycznie 😁

Trucx

Ranga:Generał

Wiek: 348 lat

Rasa: Argon

Sprawność fizyczna: implanty V2

IQ: nieznane

Pochodzenie: nieznane

Czas służby: 326 lat

Wygrane bitwy 390

Przegrane:125

Jaka kreatywność 😁 to tak na szybko wymyśliłem i szczerze nie wiem po co 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2013 o 17:52, Xeeris napisał:

Powiem tyle... że mógłbyś robić trailery do X Rebirth 😀 .

Bez podpowiedzi mają bardzo małe szanse.

A co, czytać instrukcji nie umieją?

Każdy kiedyś zaczynał, każdy się uczył, większość czytała instrukcję (chociaż pobieżnie), więc inni też mogą. Może nakręcić film jak się je i popija?

Ciężko przedstawić wszystko co można robić w grze w filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...