Skocz do zawartości

Konto YT naszego forum!


Xenon.Q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualna lista zapisanych użytkowników to:

Xeeris - Rasa: Terranin | Statek: Appalox | Ewentualna rola: Do ustalenia

littlekiller - Rasa: Split | Statek: Chimera | Ewentualna rola: Do ustalenia (proponuje zwiad lub co podobnego)

Aldaran - Rasa: Argon | Statek: Korweta Kha'ak | Ewentualna rola: Wydobywacz Nividium (pracuje na terenach rasy Kha'ak

arw1 - Rasa: Do ustalenia | Statek: Do ustalenia | Ewentualna rola: Wsparcie, Górnik

chak510 - Rasa: ATF | Statek: Vidar Strażnik | Ewentualna rola: Zwiadowca

<GM> - Rasa: Argon | Statek: Hyperion | Ewentualna rola: Informatyk/Hacker

Volvez - Rasa: Ziemianin | Statek: Słoń | Ewentualna rola: Głównie handlarz

Riess - Rasa: Argon | Statek: Nemezis | Ewentualna rola: Argońska służba wywiadowcza

LeWaR - Rasa: Pirat (Argońskie pochodzenie) | Statek:Do ustalenia | Ewentualna rola: Do ustalenia

Yacek - Rasa: Xenon (uzyskał samoświadomość) | Statek: LX | Ewentualna rola: Zdobywanie informacji na temat Xenono'w (potem jescze jakieś znaczenie pewnie sie wymyśli 😀 )

Trucx - Rasa: Argon | Statek: Cerber | Ewentualna rola: Obrońca, Eskorta (Siły Zbrojne)

Xenon.Q - Rasa: Terranin | Statek: Tyr | Ewentualna rola: Jescze pomyśle 😀

__________________________________________________________________________________________________

Co do mojego statku to nie wiem czy moge sobie na to pozwolić... Bo wkońcu Administracja powinna mieć takie statki.

Oczywiście moge zmienić na coś mniejszego. Nie chce aby były jakieś sprzeczki itp. w sprawie mojego statku więc prosze o

ewentualne opinie.

___________________________________________________________________________________________________

Czekam jescze na odpowiedz

BetonowejAnakondy

Wszelkie wątpliwości co do swoich ras,statków oraz ról proszę kierować do mnie bądź pisać w tym temacie.

Edytowane przez Xenon.Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... Jeśli nie pokrzyżuje to istniejących planów, to poprosiłbym o zmianę statku na Spilicką Chimerę, uwielbiam ten myśliwiec 😀 Co do rasy to jeszcze nie wiem, wciśnij mnie gdzie Ci wygodniej 😀

Co do samych planów to wpadłem na pomysł:

... mówiący o tym, że w trakcie utarczki o Nividum, nie mogło zabraknąć piratów 😀, którzy są zorganizowani na wzór Khalassaru z "Gry o Tron", czyli:

- Główny statek, najlepiej Mobilna Platforma Piratów, lub coś podobnego; prowadzi całą grupę, zbiera fanty zdobywane przez towarzyszące statki, na pokładzie ma Khala, czyli herszta, który dowodzi. Celem jest zebrać jak najwięcej i zwiać w jednym kawałku.

- Reszty statków; zbierają Nividum, walczą z wrogami, chronią główny statek, można dodać skłonnych do samowolki "oficerów" w M2 / M7 i fanatycznych klanowców w korwetach i myśliwcach, pełna dowolność w tym zakresie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALNY SCENARIUSZ (nie skończony oczywiście, to tylko początek napisany w 5 minut 😁)

Wpierw przedstawienie postaci. Pomijamy ten punkt, gdyż jest on jednym z najłatwiejszych.

Następnie zaczyna się cała historia. Pokazujemy wiadomości telewizyjne w których mowa jest o znalezieniu ogromnych złóż Nividium. Mianowicie odnaleziono nowy sektor, w którum znajduje się wiele asteroid z zawartością Nividum zazwyczaj ponad 75%.

Szacuje się, że wydobycie całego Nividium z sektora pozwoli zgromadzić zapasy wystarczające na kilka set lat. Daje to również nowe możliwości do stworzenia dotychczas nie osiągalnej technologi. Wojsko Argońskie ma zamiar wykorzystać Nividum do wytworzenia elementu napędowego zwanego równiez elementem 113-nastym.

Napęd ma posłużyc do natychmiastowego skoku za którego pomocą będzie można trafić do innej galaktyki bądź przestrzeni międzygalaktycznej. Naukowcy są przekonani, że uzyskanie elementu 113 pozwoli również na wydajniejsza pracę fabryk, ponieważ zapotrzebowanie na ogniwa słoneczne zmaleje o ponad 60%.

Możliwe, że uda sie odkryć zarówno nowe, inteligentne cywilizacje. Póki co wydobycia Nividium nikt się nie podjął, jednakże korporacja Plutarch opracowywuje nowy system wiertniczy za którego pomocą będzie mozna bez żadnych przeszkód wydobywać Nividium. Paranidiańska korporacja Dukes Incorporation również nie zostaje w tyle. Zarówno oni pragną stworzyć urządzenie, które pozwoli im wydobywać Nividium. Relacje

między tymi dwoma korporacjami zaczynają stawać się coraz bardziej negatywne co wkrótce może doprowadzić do najgorszego.

Prosze o komentowanie i wprowadzanie ewentualnych zmian.

Post 101 edytowany.

http://xudb.pl/topic/2383-konto-yt-naszego-forum/page__view__findpost__p__37632

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły to może skombinujemy coś z z Xenonami np ...

"Z ostatniego raportu wojskowego wynika że koło sektora o kryptonimie Nividium V2 pojawiło się wiele statków Xenońskich . Są to najczęściej statki klasy M5/M3 ale zdarzają się obiekty typu M2/M1 . Flota wojenna przestrzega wszystkie korporacje przed Xenonami . Prawdopodobnie znajduję się tam także statek flagowy Xenonów zwany przez wojskowych Obiektem 0 ( standardowy M0 ), na którego wszystkie floty ras polują . "

a co do twojego statku Xenonie Q to niech będzie to Tytan . Fajne wygląda jak strzela ze wszystkich dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet chyba wiem jak by sie to dało zrobić... Tylko, że nie bedą to walki z udziałem tej cywilizacji bo poprostu nie ma takich statków. Można wykorzystać Niezidentyfikowany Obiekt (ten latający talerz) jako ich sonde, która sie pojawi na jakiś czas i niby bedzie zbierać informacje itp. A jak nie ten to jescze można dać Niezidentyfikowany Obiekt ale ten którym sobie Gonerzy latają. Ten moim zdaniem lepiej by pasował, ponieważ wizualnie lepiej wygląda i faktycznie w X3:Reunion był statkiem jakiejś obcej rasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm trochę mnie na forum nie było, a tu takie projekty rosną... ciekawe, zgłaszam się. Mógłbym wystąpić jako tajemnicza postać realizująca własne częściowo ukryte cele, przy okazji pomogając lub przeszkadzając pozosałym bohaterom (postać raczej neutralna, przynajmniej do czasu) - coś w stylu, sargona, albo Ady Wong. A jeśli ten pomysł nie będzie pasował to mogę być poprostu płatnym zabójcom, albo najemnikiem. Jak scenarzystom będzie wygodniej. Spróbuję coś jeszcze wymyślić i wpleść w scenariusz, tyle tylko, że moja wyobraźnia niemal nie istnieje 😀 . Statek: Splicka Mamba Ścigacz, Rasa: Tera/Argon/Sonen - bez różnicy - w sumie jako sonen to mógłbym latać mantisem - ale w XRM chyba go nie ma. A co do dialogów, to nie będzie lepiej, aby były one w wersji audio i po angielsku? IMO o wiele lepiej by to wyglądało no i bardziej pro. Przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=Bmiru3Xnzb8&feature=plcp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...