Skocz do zawartości

Konto YT naszego forum!


Xenon.Q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze Valhalla to statek ATF,podalem jedynie to jako przyklad,tak przyszlosciowo gdyby doszlo do starcia to takie giganty w 'totalnej rozwałce' fajnie by wygladaly.

Jesli sklaniamy sie do konfliktu pomiedzy korporacjami to juz wiem cos wiecej,jesli pomiedzy rasami to tez mozemy wykorzystac inne statki...Colossus tez niezly z 60 miejscami na mysliwce 😀 Oby komp nadążył z tym wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego sprzetu to spokojnie nadazy. Nizej podam osiagi.

system operacyjny

Windows 7 Ultimate

platforma

Intel 5520

procesor

Intel® Xeon® Processor X5680 (12M Cache, 3.33 GHz, 6.40 GT/s Intel® QPI)

ilość pamięci operacyjnej

24 GB

karta graficzna

GeForce GTX 580

pojemność dysku twardego 1

4000 GB

pojemność dysku twardego 2

180 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chętnie.

Statek to umm... Niech będzie mój ukochany Hyperion. Rasa no to Argon :>

I w dodatku fajnie by było jak bym w filmie robił to co w realu - informatyk / hacker... Hacker do fabuły też nieźle by się nadało (w sensie, że coś nowego do projektu).

A dalej na razie nie myślę bo dziś już padnięty jestem.

Edit: Jeśli statki miałyby mieć nazwy, to mój niech będzie Blastfyre - tak nazwałem jedno z moich narzędzi sieciowych 😁 (chyba że będzie ci bardziej pasowała nazwa Star of Dimness - tak nazwałem swojego Splickiego Tygrysa, lub Wireshark - właśnie teraz wziąłem tą nazwę tego popularnego packet sniffera i tak nazwałem mojego Hyperiona w grze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zgłąszam się do wzięcia udziału.

Statek główny: Splicki Słoń (Elisabeth)

Statek Hangarowy: Teladiańska kea (Maunakea) (W wyniku jakiegoś buga w grze prześcigałęm nią m5 xD)

Na ogół zajmuję się handlem ale dzieki temu myśliwcowi rozwalam większość statków wroga (Q K no problemo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2012 o 14:52, arw1 napisał:

Jedno pytanko, bo nie jaże tego ni troche: Jak my mamy to załatwić bez trybu multi???

Nie potrzeba zadnego multiplayer 😀 Wystarczy, ze ja to sam w swojej grze nakrece, bo nicki itp dodam do filmu, To znaczy, nicki beda podazac za statkiem, ktory ty wybrales, a dialogi beda prowadzone poprzez forme pisemna. Tutaj masz link jak to bedzie wygladac itp. Na koncie znajdzesz tez trailer 😀

http://youtu.be/akg5w0vVclI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałem sory nie sprawdzałem co było ostatnio na forum z takich rzeczy i trach coś takiego nieźle muszę powiedzieć . Jeśli będzie ci się chciało to dopisz mnie .

Rasa : ATF a statek to będzie niech pomyśle M6 Vidar Strażnik ( czy jakoś tak nie sprawdzałem dawno )

A co do wątku ...To wymyślcie coś z Hubem bo prawie każdy chyba o nim zapomniał

P.S.

Jakby co to chciałbym robić coś typu zwiad w tych filmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że jeszcze na tej samej stronie, z postem #56, masz już pomysły Littlekillera, a na następnej mój opis 😛 . Wystarczy doszlifować 😀 . Wydaje mi się że Xenon Q już też coś pisał, ale nie pamiętam.

Co do opowiadań pilotów to tak, zgadzam się. Jest wiele fajnych opowiadań z których można zrobić wątki poboczne lub część fabuły głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...