Skocz do zawartości

Konto YT naszego forum!


Xenon.Q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zepsuł mi się mikrofon , i nie dam rady 🙁

Ewentualnie mogę być niemy 😁 lub można zmienić mój głos 😀

Albo dać jakieś zdjecie np. takie http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.freakygaming.com/gallery/action_games/enemy_territory:_quake_wars/strogg_repair_drone.jpg&imgrefurl=http://www.freakygaming.com/gallery/action_games/enemy_territory:_quake_wars/strogg_repair_drone&h=1229&w=1639&sz=195&tbnid=JHLB-QY97GYO0M:&tbnh=91&tbnw=122&zoom=1&usg=__y9-rNW6yOnmI1FKaxtpZPOUNQW8=&docid=X51J8e7DJTDcnM&hl=pl&sa=X&ei=OBbvUOioMITbsgbM9IDYAw&ved=0CDAQ9QEwAA&dur=1789

głownie chodzi mi o twarz i ze jestem cyborgiem 😁

No pole do popisu jest 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi mój tekst zobaczę ile tego jest , jak będzie mało to skocze do kolegi 😀

A wy wiecie ile mam lat ? jaki mam głos ?

Mam 15 lat i jestem po mutacji 😀 zrobię krótki filmik żeby wam pokazać jaki mam głos 😁 jak będzie kiepski to się go podrasuje na bardziej robotyczny 😁

Albo mam lepszy pomysł wejdziesz ze mną na ts albo coś takiego i zobaczysz jaki mam głos 😀 i jak będzie kiepski to sie go zmieni na robotyczny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna zmiana planów. Dokładnie chodzi mi o opóźnienie, które niestety jest już nie uniknione... Problem jest taki, że muszę nagrywać i montować film od nowa, ponieważ prawdopodobnie wystąpił błąd podczas konwertowania i wielu scen poprostu nie widać (czarny ekran) ale dźwięk słychać. Teraz będę wrzucał każdy zapisany element na YT aby mieć możliwość ewentualnego odzyskania klipu. Przy okazji Wy będziecie mogli obserwować moje poczynania i podsuwać mi różne sugestie na temat filmu.

PS: Zaraz wrzuce to co narazie mi się udało zrobić. Jest to zaledwie początek ale prace idą pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktaulnie renderuję film do jakości 1080p. Za max 30 minut udostępnie link.To co udało mi się narazie "stworzyć" trwa 2:50 min, a jest to zaledwie przedstawienie postaci drobne wprowadzenie.

W tej chwili film jest przesyłany do serwisu YouTube. Po przetworzeniu podam link.

Edytowane przez Xenon.Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam nie oglądać filmu na pełnym ekranie, ponieważ zauważyłem wtedy znaczne obniżenie jakości kolorów. Według mnie najlepiej ogląda się podczas używania opcji "Większy ekran", która widoczna jest w prawy dolnym rogu. (na stronie YouTube)

Edytowane przez Xenon.Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...