Skocz do zawartości

World of Tanks [WoT]


Trucx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anglicy wejdą niedługo

W następnym patchu będzie nowy rendering, fizyka (aktualnie trwają testy) i druga linia rosyjskich TD. W "następnym następnym" chyba już będą angielskie czołgi, a za kilka miesięcy (prezes WG mówił, że do końca roku powinny już być) polskie czołgi 😀

W dniu 25.08.2012 o 12:46, Yacek napisał:

Ich czołgi mają jeden bieg do przodu i aż pięć do tyłu, na wypadek szybkiego odwrotu.

A ten jeden do przodu na wypadek, gdyby wróg zaatakował od tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą do tego chyba 4TP, 10TP, 14TP, a może nawet 25TP. O różnych domysłach i pomysłach na temat polskiego drzewka możesz poczytać w polskiej sekcji forum WoT (http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/50-polskie-forum/)

Większość czołgów w WoT to pojazdy, które nigdy nie były w użyciu. ew skończyły swoje istnienie na deskach kreślarskich, dlatego możliwe jest, że znajdzie się więcej konstrukcji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że polacy tych projektów za wiele nie mieli... E-100 był konkurentem Mausa dla mnie to żadna ciekawostka bo interesuje się techniką wojskową od ponad 15 lat. W WOT zrobili kawał dobrej roboty pozwalając na szaleństwa takimi maszynami ale mi nie przypadł do gustu 😛 ale o czołgach mogę podyskutować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jeszcze World of Battleships i World of Planes czy coś podobnego... Nigdy nie miałem gry tylko o czołgach, ale rozgrywka internetowa mało mnie interesuje (chyba że chodzi o LAN, bo z bratem robiliśmy całkiem ciekawe potyczki w Rome Total War, Red Alert 3...). Natomiast o statkach to nic chyba nie przebije u mnie Battlestations Pacifict. Łodzie podwodne, pancerniki, niszczyciele, lotniskowce, myśliwce, bombowce i kamikadze 😀 . Najlepsze jednak potyczki. Kiedy w kampanii (Amerykańska i zmyślona Japońska) odblokujesz, załóżmy, pancernik typu Iowa lub Yamato, można je zamienić zamiast standardowych potyczkach. Raczej połączenie strategii,kontroli jednostek z jednoczesną kontrolą jednej z nich. Dajmy na to, wydajesz rozkazy, a potem wcielasz się w japońskie bomby samobójcze i prujesz na pancernik 😀 .

A samoloty to Heroes over Europe. Super gierka tylko w okienku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem??? Widziałem raz na żywo WoT i jak jest bitwa to walczysz jednym, wybranym czołgiem. Jak cię zniszczą czekasz do następnej rundy. To chyba FPS lub TPS, nie? Jeżeli się myle to poprawcie mnie...

Jeżeli ci chodziło o BP, to to jest RTS z wkładem TPS (Third Person Shoting). Tak myślę... Nie porównowywałem tych gier, bo wiem, że w każdej chodzi o coś innego (nie moja wina że w multiplayer jestem cienki ja drut 🙁 ). WoB to będzie przetrwaj jako ostatni lub niech twoja drużyna wygra. Natomiast BP to w kampanii wykonaj cel podstawowy i jeżeli chcesz dodatkowy i ukryty (podpowiedź i radź se sam...). W potyczce pokonaj wroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dobre gry Supreme Commander i dodatek. Lubię odskocznie od innych gier i znalazłem właśnie Red Alerta 3. Też dobra gra, opowiada co by się stało gdyby Sowieci przeteleportowali się w czasie i załatwili Einsteina i nie byłoby bomb atomowych. Takie ataki podjazdowe,tworzenie lini obrony i zmasowane ataki, to uwielbiam 😀 . Tam nie ma że ktoś jest pokrzywdzony. Alianci,Sowieci i Cesarstwo Japoni mają coś unikalnego. Nie wiem gdzie ją kupić, może Allegro, ja nie pamiętam. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...