Skocz do zawartości

World of Tanks [WoT]


Trucx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super... mam Pzkpfw 38 i zawsze trafiam na bitwy z czołgami ciężkimi i innymi tieru 3+. Cokolwiek trafiam: "we didn't even scratch them". Bez jaj. Chociaż trochę uszkodzeń by zrobiło kurde... Grać się nim odechciewa.

Chciałem się pobawić artylerią. Wziąć rosyjską, amerykańską czy niemiecką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2012 o 18:50, Marcin626 napisał:

Super... mam Pzkpfw 38 i zawsze trafiam na bitwy z czołgami ciężkimi i innymi tieru 3+. Cokolwiek trafiam: "we didn't even scratch them". Bez jaj. Chociaż trochę uszkodzeń by zrobiło kurde... Grać się nim odechciewa.

Chciałem się pobawić artylerią. Wziąć rosyjską, amerykańską czy niemiecką?

Najbardziej wszechstronna wydaje się być amerykańska. Średni dmg i szybkostrzelność, w miarę dobra prędkość i zwrotność + dobry kąt podniesienia lufy przez co można uzyskać lepszą trajektorię pocisku. Ruskie zadają potężne uszkodzenia (S-51 często zdarza mi się zdjąć czołg tier 9 na strzał), ale są bardzo nieruchawe i mają niską szybkostrzelność, więc trzeba bardzo uważnie celować.

Co do rykoszetów, strzelając do przeciwnika ustawionego do Ciebie przodem staraj się znaleźć słabe punkty i w nie celować- wszelkie włazy, wizjery, itd. Zwykle dolna (spodnia) płyta pancerza też jest stosunkowo cienka i można ją przebić. Auto-aim używaj jedynie w ruchu i to tylko wtedy gdy nie masz jak celować ręcznie.

W dniu 4.06.2012 o 11:13, chak510 napisał:

Kolejne zwycięstwo w T-28

Zwycięstwo!

Bitwa: Piaszczysta rzeka 4 czerwca 2012 12:06:49

Czołg: T-28

Doświadczenia: 948 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 10 493

Ten T-28 jest nie do zdarcia i KW się trafia w nim

Jeśli podoba Ci się T-28 to polecam też T-34. To samo działo 57mm, ale jest mniejszy i lepiej opancerzony. Jeden z przyjemniejszych średnich czołgów niskiego tieru 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego clienta ściągać... Hm, poszukam, może pliki dźwiękowe gdzieś luzem będą. Ale czy wtedy Amerykańscy będą mówić też po rosyjsku?

Znalazłem w zakładce dźwięk opcję "Tankers Voices by nation", zahaczyłem ale nie działa. Trochę bez sensu wrzucać taką opcję jeżeli muszę ręcznie wrzucać jakieś pliki do jakiegoś folderu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się wszyscy chwalą to się też pochwalę...

Victory!

Battle: Murovanka 5 czerwca 2012 19:48:33

Vehicle: Sturmpanzer II

Experience received: 810 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 7 841

Battle Achievements: Mastery Badge: II Class

Pierwsza bitwa artą drugiego tieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się chwalimy 😉

Cytat

Victory!

Battle: Komarin 6 czerwca 2012 09:38:04

Vehicle: M46 Patton

Experience received: 2 446 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 48 625

Co prawda bez specjalnych osiągnięć, ale sam broniłem całej flanki przed 5 czołgami, a na koniec wjechałem w środek grupy artylerii wroga, zniszczyłem 2, a resztę załatwiła nasza arty 😀

Edit:

Wskoczyłem na jedną bitwę w przerwie w pracy i...

Cytat

Victory!

Battle: Mines 6 czerwca 2012 13:59:18

Vehicle: T29

Experience received: 3 914 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 51 249

Battle Achievements: Boelter's Medal, Steel Wall, Defender, Sniper, Top Gun

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Moja najbardziej epicka bitwa T29 do tej pory 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2012 o 18:50, Marcin626 napisał:

Super... mam Pzkpfw 38 i zawsze trafiam na bitwy z czołgami ciężkimi i innymi tieru 3+. Cokolwiek trafiam: "we didn't even scratch them". Bez jaj. Chociaż trochę uszkodzeń by zrobiło kurde... Grać się nim odechciewa.

Chciałem się pobawić artylerią. Wziąć rosyjską, amerykańską czy niemiecką?

Mój dotychczas nie pobity rekord w ilości killów (7) zrobiłem właśnie na Pz 38 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarabiam doskonale Wolverinem. W dodatku kupiłem go za pół ceny w piątek, zaś od soboty do poniedziałku ten czołg ma podwojone zarobki. I do tego konto premium na trzy dni i kasa płynie. Za najlepszą (przegraną) bitwę dostałem ponad 80 tyś kredytów. Za bitwę w której nic nie zrobisz dostajesz 30 tyś. Za przeciętną bitwę 60 tyś.

PS. Czy wy też dostaliście 500 darmowego golda 1 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2012 o 14:55, Gother napisał:

Ja zarabiam doskonale Wolverinem. W dodatku kupiłem go za pół ceny w piątek, zaś od soboty do poniedziałku ten czołg ma podwojone zarobki. I do tego konto premium na trzy dni i kasa płynie. Za najlepszą (przegraną) bitwę dostałem ponad 80 tyś kredytów. Za bitwę w której nic nie zrobisz dostajesz 30 tyś. Za przeciętną bitwę 60 tyś.

PS. Czy wy też dostaliście 500 darmowego golda 1 czerwca?

Z tego co się orientuję to te 500 golda dostały osoby, które zapisały się testy alpha World of Warplanes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...