Skocz do zawartości

World of Tanks [WoT]


Trucx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grywam czasem na serwerze EU, nick Azkeel 😀 Ruskie rozwinięte do IS-4, amerykańskie Patton/Chaffee/T29/T25 AT, niemieckie do tier 6. francuskie nisko, bo jakoś nie podeszły mi AMXy (ten mizerny kąt opuszczenia lufy, brrrr).

W dniu 21.05.2012 o 13:40, chak510 napisał:

A co sądzicie o artyreri

Artylerią tier 5 i 6 można dosyć ładnie zarobić (nie wiem jak wyżej, bo na razie zelitowałem S-51), a przy tym jest trochę odmiany od 'zwykłych' walk. Jedyny minus to w 90% walk flame, albo od własnej drużyny, że nie pomagasz na wszystkich flankach jednocześnie, albo od wroga którego przed chwilą zdjąłeś na strzał 😉

Przy okazji, wie ktoś jak jest z zarobkami w artylerii tier 7+ ? Wskoczyłbym chętnie w Obj.212, ale nie chciałbym tracić kasy w bitwach. S-51 zawsze wychodzi na +.

W dniu 19.05.2012 o 08:43, Trucx napisał:

Hahaha dobre.

Fajnie by tak było 😀

Niestety czasem tak jest. Ludzie takie rzeczy wyprawiają, że ręce opadają. Na widok mocnego pojazdu panikują i zamiast podjechać z flanki to biją jak leci, mimo, że nie ma szans na przebicie pancerza. Zero myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2012 o 16:31, Renegade napisał:

Artą VIII już łatwo tracić kasę. Co do VII to nie wiem, zapytam kolegi z klanu jak na TS'a wejdzie 😀

Dzięki 😀 Próbowałem podpytać właścicieli tego Obj. w grze, ale jakoś nikt nie kwapił się odpowiedzieć. Przy S-51 koszty napraw to 3k z hakiem, więc wystarczą 1-2 celne strzały i jest się do przodu, potem pewnie jest gorzej. Jedyna kwestia to jak bardzo gorzej 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T46- ten wózek bardzo dobrze wspominam 😆

Jest to kolejny papir-pancer na drodze do ,,Tytana" jakim jest KW1. Żeby się nie rozpisywać napiszę w punktach:

- Pancerz, a właściwie jego brak to największy mankament czołgu, wykluczający jego użycie na 1 linii frontu. Co prawda na tym tierze czołgi polegają na RoF-ie a nie na DMG-u, więc zawsze zdążysz strzelić przed dedem, ale lepiej nie ryzykować.

- Prędkość, skutek uboczny braku pancerza i jednocześnie jedna z 2 największych zalet pojazdu. Uniki, walka podjazdowa, szybkie rajdy na capa, dzięki speedowi możesz wykonywać manewry niemożliwe dla cięższych wozów. 😛

- Armata, T46 ma ich kilka ale liczy się tylko jedna: 76 milimetrowa L10. Zniechęca szybkostrzelność: na tle innych luf, L10 ładuje się jak napoleońska bombarda, i ma podobny do niej czas scalenia celownika, za to rykoszet, jest w jej przypadku rzadkim ewenementem. A gdy przebije... to ofiara będzie miała duuużo szczęścia, jeśli zostanie jej więcej niż 50% życia 😁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-46 jeździ się przyjemnie i w swoim tier spisuje się całkiem nieźle, ale Ty pewnie masz jeszcze 'fabryczny' i słabo wyszkoloną załogę, więc nic dziwnego że ciężko idzie. Jak odblokujesz lepsze działa i trochę poznasz czołg to będzie dużo lepiej. 76mm działko jest bardzo niecelne i ma dosyć słabą penetrację, z tego co pamiętam ja jeździłem z 45mm.

Przy T-28 na początku jest jeszcze większa mordęga, silnik i działo do kitu, a sam czołg papierowy i do tego wielki jak pociąg 😉 Jak odblokujesz topowy silnik i 57mm działo to daje masę frajdy jeśli lubisz poszaleć w bitwie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2012 o 08:43, chak510 napisał:

Narazie w T-46 to mam stopa bo już mam zbadany T-28 i przechodzę na T-26

Wbijaj dalej, bo warto 😀 Pojeździłem trochę KV-1 i widać trochę zmienili mu mnożnik zarobków, to teraz super maszynka do zbierania kasy.

Dzisiejsza bitwa:

Cytat

Victory!

Battle: Ruinberg 26 maja 2012 11:39:39

Vehicle: KV-1

Experience received: 2 446 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 32 469

Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Sharpshooter, Steel Wall, Sniper

Bez premki, koszty napraw + amunicja wyszły ok. 5k. Średnio za wygraną mam po 16-20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2012 o 19:42, chak510 napisał:

Prowel dlaczego nie zmienisz se języka na pl .

Marcin powodzenia w graniu

Gram w angielskiej wersji od czasu bety (wtedy innej nie było), przełączyłem na próbę na naszą rodzimą i dziwnie mi jakoś z polskimi głosami czołgistów, widać kwestia przyzwyczajenia 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2012 o 13:18, Marcin626 napisał:

Oj trzeba być w tej grze cierpliwym... A to nie jest moja mocna strona 😆 niemniej jednak nie poddaję się.

Poszedłem w amerykańskie czołgi, nie wiem w sumie czy dobrze zrobiłem.

Nie wiem jaki styl gry preferujesz. Amerykańskie średnie czołgi są papierowe (praktycznie jedyne miejsce którym możesz coś odbić to jarzmo działa 😛 ), ale nadrabiają to dobrymi działami, celnością w czasie jazdy i kątem opuszczenia lufy, trzeba uważać, ale przy odrobinie wprawy można nimi sporo zdziałać w bitwie 😀

To samo odnosi się do Chaffee, świetny czołg żeby się wyszaleć. Działko daje radę nawet tier 9 i 10, ostatnio zjechałem nim E75 prawie do zera, na koniec artyleria pomogła 😀

Amerykańskie ciężkie czołgi od T29 w górę mają praktycznie nieprzebijalne wieże, więc warto wykorzystywać wszelkie nierówności terenu. Nie na wszystkich mapkach jest to możliwe, ale nawet i bez tego dają radę. Minus to grind do nich, T1 to tragedia na gąsienicach. M6 wbrew powszechnym opiniom jeździło mi się bardzo dobrze, ale dopiero z działem 90mm. Tak czy siak warto. W T29 się zakochałem. dla mnie to najlepszy heavy 7 tieru 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...