Skocz do zawartości

X3 - Albion Prelude


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 19.12.2011 o 16:12, Medyk napisał:

Z tym dodatkiem szału niema. A te autostrady przypominają mi węzły komunikacyjne z gry Freelancer, tam po całym układzie porusza się jak po sektorze z X-ów, a że układy sa dość spore to są własnie takie autostrady 😀

Też lubiłem te austrady w FL, chciałeś lecisz normalnie, spieszysz się to autostradą 😀 Gorzej jeśli się leciało do jakiegoś Tau lub gdziekolwiek gdzie system był dość duży więc opcji innej nie było jak freeflight. Z FL zapamiętałem jedną gwiazdę neutronową (może była to neutronowa 😉) a z jej pierścienia wydostawała się fala uderzeniowa. Zbyt bliskie spotkanie z nią kończyło się no wiecie jak 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oprócz mnie doświadcza co raz wolniejszego działania gry im dalej jesteśmy w rozgrywce? Na początku AP działał świetnie, a teraz (ok. 15h na liczniku) gra działa zdecydowanie wolniej. Czasami jest to wręcz pokaz slajdów. Trochę pomogło wyrzucenie NPC Bail, przejęcie wszystkich pustych statków, ale wszystko nie działa tak jak powinno.

Teraz będę próbował z nowym sterownikami dźwięku, ponoć pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie doświadczam pomimo że gram na laptpie (swoją drogą dobrym, tylko ten 15" ekran ;/ ), najwięcej pomaga pozbycie się statków cywilnych, i niska szansa na opuszczenie staków od M5 do M3 i dodatkowo M8, bo reszte to mam zawsze na połowie, i tak giną pod cała kanonadą pocisków 😉. A co do sektorów to niewiem, myślę że ilość odkrytych nie ma znaczenia, wszystko dzieje się w sektorze bez wzgledu na to czy go odwiedziliśmy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2011 o 22:38, Yacek napisał:

Nie wiem czy jest sens pisania FAQ fabuły. Misje raczej dość proste (leć tam, broń, zniszcz itp.) nie ma wielkiej filozofii.

Jakby co to piszcie.

Pytanko dot. fabuły. Po ochronie stacji badawczej na Albion Beta miałem zaparkować w sektorze M148.

Gość coś tam gadał że sie coś z czymś zejdzie, podziękował za współpracę i cześć. To już koniec fabuły?

Latam już ze dwa dni i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że powinni skupić się na X:Rebirth, AP to wciśnięty graczom chłam, fabuła niedokończona, a walki z ziemianami zamulają tylko wszechświat. Mogli wydać płatnego Bonus Packa (w postaci DLC) który dodawałby giełdę i te kilka statków.
PS. wybaczcie byki jakie robię ale korzystam z neta na komórce, a że pisanie puki co przypomina nierówną walke z klawiaturą qwerty, to po 10 minutach spędzonych nad zdaniem już go nawet nie poprawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...