Skocz do zawartości

X3 - Albion Prelude


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie tylko 30 nowych statków. Bardzo jestem ciekaw tej giełdy. Screeny, o których pisze Yacek, wyglądają interesująco, ale jeszcze chwilę muszę poczekać aby zobaczyć, jakie będą rzeczywiste opcje ekonomiczne. Opanowanie rynku surowców czy produktów jest dla mnie bardzo nęcące. I jeszcze słówko o cenie - pewnie ta cena, jak to na Steamie, zostanie objęta jakąś znaczącą zniżką. Z drugiej strony...przyjmijmy że AP kosztuje 50 zł dla równego rachunku. To jedno wyjście do kina z popcornem. Z kina będzie max 2 godziny zabawy, z tej gry na pewno więcej. Może nawet 100x więcej. Tak też można przeliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Good news for me. 😀

Sam Bernd odpisał mi na maila i właśnie zarejestrowałem steamowy kluczyk z X - Superbox. Spodziewajcie się relacji z Albion Prelude ode mnie. 🙁

PS. W X3: AP zagram pewno od razu jak się pojawi na Steamie, więc może napiszcie mi jakie macie pytania i co Was ciekawi, a ja później postaram się na to odpowiedzieć albo tutaj, albo w jakimś filmiku. 😮

PPS. Nie wiem czy powinien pisać, ale w dniu premiery powinien pojawić się króciutki trailer zachęcający do zakupu X3AP. Widziałem go, gdy poprosiłem o jakieś materiały promocyjne (logo itp.). 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yacek - Nie ma co gratulować. Ot, co raz lepiej czuję się w tych klimatach (tj. pisania maili do devsów o kopie gier do testów 😀 ) Już jutro odpalę sobie X3: AP i zobaczymy czy warto było czekać ten tydzień. 😀

PS. Nie wiem czy ktoś już linkował, ale pojawił się wywiad z Berndem odnośnie Albion Prelude. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2011 o 21:00, pabloa napisał:

Jutro wychodzi nowy X wiec przydałby się jakiś dobry człowiek który by go spolszczył 🙁 A jeśli nie całego to chociaż misje fabuły żeby wiedzieć co się w grze dzieje.

X3AP będzie zapewne miał ten sam plik tekstowy co TC, wzbogacony o kilka linijek tekstów fabuły i innych nowości.

Tu jest oficjalne stanowisko Egosoftu w sprawie polskiej wersji X3AP: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3746078#3746078

Na Mamucie LeWaR prowadzi ankietę na temat spolszczenia X3AP. Podobno deklaruje się z gotowością tłumaczenia.

Ja nic nie obiecuję, nie wiem kiedy X3AP znajdzie się u mnie na dysku, może jutro, może za tydzień, może za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2011 o 06:30, Konrad162 napisał:

czy to oznacza że nie mając x3TC w wersji steam, Nie pogramy w Albion'a?

Pogracie, już jest dostępny w zakładce DLC od TC ale za 10 Euro.

Dla non-Steam bedzie dostępny w przyszłym roku w wersji pudełkowej.

Dla posiadaczy Superboxa pojawiła się po prostu nowa gra na liście gier.

AP zajmuje niecałe 300MB.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy do zagrania w x3 AP będzie potrzebny steamowy x3 TC?Mam TC tylko zwykły zainstalowany na dysku. Kiedyś z ciekawości wpisałem do steama klucz rejestracyjny X3TC i teraz jak chce ja zainstalować TC to nie mogę zainstalować tego z płyty tylko steam każe mi to z neta ściągać a w dodatku niema tam J.Polskiego tylko są inne języki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać bez żadnych skryptów/chatów. Poniżej zamieszczam pierwszy screen z giełdy. Żeby uzyskać dostęp do giełdy, należy posiadać jakąś stację (satelita nie wystarczy, ja postawiłem Wheat Farm w Herron's Nebula) w przestrzeni Argonów (o ile chcemy wejść w grę giełdową w Argon Prime; myślę, że dla pozostałych giełd dostęp będzie uzyskiwany analogicznie).

Link do zrzutu ekranu: http://w217.wrzuta.pl/obraz/aOtSmBgdYzK/gielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...