Skocz do zawartości

X3 - Albion Prelude


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nabrali wody w usta, może nie ma takich co kupili X-Atologię, bo mają już wcześniej kupione wszystkie gry.

Może klucze są, tylko na płycie?

Jeśli ktoś potwierdzi, że klucza nie ma (ani na pudełku, ani na płycie), to można by napisać do Techlandu, albo do Egosoftu. Może da się coś z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, że Cerber ma tę wersję. Ale ok, nikt na forum nie ma?

A co do kluczy, to raz Techland zrobił nas w konia, olewając klucze do X3.Reunion

Tak samo jest z Antologią. Wątpię, żeby Techland albo tymbardziej Ego coś z tym zrobiło.

I co im powiesz? jak udowodnisz, że masz Superboxa? Jedynie ksero rachunku, ale to

wątpliwy dowód. W Paincie można taki zrobić 🙁

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2011 o 23:18, arw1 napisał:

ja mam jeszcze

I jak tam jest z kluczami? Są czy ich nie ma?

Zresztą, chyba to już bez znaczenia. Wczoraj CBJ dodał do postu: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3739628#3739628

informację z której wynika, że do pobrania X3AP będzie potrzebny klucz z pudełkowej wersji X-Superbox lub X3 Terran Conflict, tak więc miejmy nadzieję, że wystarczy mieć klucz z X3TC, aby zagrać w X3AP.

No chyba że ktoś ma tylko X-Superboxa Techlandu bez kluczy 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wystarczy ten klucz z X3:TC, z pudełkowej wersji która u nas została wydana.

W tej wersji ten klucz jest, ale zostaje problem taki, że i tak trzeba będzie wybulić te 10 Euro. Szkoda mi tej Antologii. 🙁

A Bernd rozdaje klucze do X Superbox dosłownie : http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=3741346#3741346

Yacek powinieneś się zainteresować tym postem i dać jakiegoś linka do trailera na swoim sajcie, może wygrasz klucz 😀

EDIT: A czytaliście X News 46? Piszą w nim, że w grze będzie nowy sposób handlowania. Tzw Giełda towarowa, mozna bedzie spekulować cenami towarów 😀

Juz widze jak moderzy dadzą opcje FOREX, giełdy walutowej i coś w rodzaju

Meta Trader z wykresami 😮 kto siedzi w temacie ten wie 😉

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że panom z Ego braknie na wypłaty przed premierą X:Rebirth, dla tego muszą sobie dorobić w międzyczasie na kieszonkowe dla pracowników. 🙁 Dodatek pewnie nic ciekawego nie wprowadzi, no może statki, ale te będą pewnie ostro przesadzone. A giełda ? Niepotrzebnie to namiesza w samej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj tę wersję antologii a w opakowaniu są trzy płyty DVD, jedna kartka z ostrzeżeniem o epilepsji i wymaganiami sprzętowymi, brak wydrukowanych numerów kluczy do gier (do całej antologii). W przypadku kupionej przeze mnie klika miesięcy temu gry X3 TC wydanej przez Cenegę (pomarańczowa kolekcja klasyki), w pudełku była skrócona instrukcja z kluczem, akceptowanym przez Steam. Na każdej z płyt w edycji Techlandu figuruje kilka identycznych ciągów znaków (początek ECD...) ale jak sądzę są to tylko numery do rejestracji na stronie Egosoftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów temu było pisane o tym że X-Antologia Techlandu nie ma kluczy rejestracyjnych. Trzeba czytać co piszą inni.

PS. Wygląda na to, że Techland umywa ręce od sprawy kluczy przy X-Antologi. Na polskim forum Egosoftu, użytkownik serighonth napisał:

Cytat

Witam. Jestem nowy i również posiadam X Antologię. Napisałem do Techlandu, otrzymałem taką odpowiedź:

" Wersja gry sprzedawana przez naszą firmę a dostarczona nam przez producenta nie jest wersją działającą na platformie Steam i nie mamy do niej żadnych dodatkowych numerów."

Jedyne co można zrobić na steamie to ją dołączyć, ale nie da rady jej zarejestrować

Też chciałem dodatek, no ale cóż, trzeba obejść się smakiem i poczekać na wydanie pudełkowe.....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się tego mówić głośno, ale jeśli dystrybutor nie udostępni produktu to na nim nie zarobi, tym samym może sie okazać że nie zarobi nikt bo łatwiej będzie produkt zdobyć z innych źrudeł...

A w chwili obecnej to cięzko okreslić czy to będzie produkt, czy farsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2011 o 20:13, Piteropeter napisał:

Jak dla mnie dodatek wprowadza za mało nowości jak na cenę 10 euro. Albion Prelude prędzej do DLC a nie do dodatku... Pomyślcie: 30 nowych statków za 10 euro - wychodzi, że za jeden bulimy 0.33 euro. Przeliczcie na złotówki...

Zawężasz sprawę tylko do ilości statków, a to nie wszystko co będzie oferował X3AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...