Skocz do zawartości

Shore of Hazeron MMO na skalę jakiej jeszcze świat nie widział.


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to odblokuje? Ta gra jest pełna błędów. 3 godziny siedziałem, reinstalowałem, relogowałem i tworzyłem nowe profile i zawsze to samo. Idę ,idę pokaz slajdów i stop. Ja nie wiem jak ci inni kolesie to robią, że mają tak płynnie to wszystko.

Edit: Może w twoim imperium nie będzie mi się tak ciąć? Jak się nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że wracam do gry. Stary statek, „Pazurnik” w końcu się rozwalił. A że orbitował nad Pocastią. Chyba nie obrazicie się, jeśli przestawiłem produkcje w hangarze na statek dla mnie

(choć to raczej sprawa Maca ale on zrezygnował z gry). A przed chwilą zdobyłem jakieś imperium

(zajęło system DLOP zhańbiło ruiny pięknego Legionowa, miałem zamiar odbudować!) 😀

P.S Rozbiłem statek samodzielnie startując(uczę się latać na chelmie)

P.S 2 Gra ktoś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLD ON A SECOND.

Co ty zrobiłeś?????? Przejąłeś na własną rękę jakieś imperium i przerabiasz linię produkcyjną????

Mam na głowie walące się imperium a ty mi tu wojny będziesz wywoływał???

Podaj proszę nazwę imperium które podbiłeś.

PS. Legionowo się zepsuło i zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje imperim traci kolejne kolonie. Jeśli Chcesz.. dam ci statek i tyle kasy że wystarczy ci do emerytury.. jedyny obowiązek. Naprawić rozpadające się kolonie na obrzeżach .

Niestety jest tego za dużo na jedną osobę, a mi brak chęci do latania tak daleko. Czekam na twoją odpowiedź.

PS. Maciek mam nadzieję, że to imperium to piraci bo inaczej zmuszony bedę podjąć pewne kroki. Sorry ale nie można tak atakować niczego niespodziewających się sąsiadów.. to nieuprzejme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w ten ,,nieuprzejmy" sposób potraktowali mnie sąsiedzi w moim prywatnym imperium. A było to tak:

Dotychczas nie miałem kontaktu z żadnymi innymi rasami- nawet z piratami. Latałem sobie spokojnie moją T1 i zakładałem kolonie, to tu to tam. Aż pewnego dnia, widzę wykrzyknik na ikonie głównego miasta. Jak się okazuje wrogowie je atakują. Żadnych powitań, żadnego ,,sorry to nasz sektor, przenieś się gdzie indziej" po prostu wychodzą ze statku i zabawa w Rambo... . Nazywali się Veagir, czy jakoś tak...

Najlepsze zostawiłem na koniec: agresor to okręt TL31... . No sorry, ale nawet gdybym chciał, nie obronię miasta przed taką siłą, w moim stateczku nie mam napędu do czarnych dziur, ani wystarczającego zasięgu, więc uciec też nie mogę. Postanowiłem utrudnić mu grę. Chciałem wylądować w mieście, zbudować szybko okręt z napędem, zniszczyć miasto i uciec. Plan poległ na kroku 1, czyli lądowaniu. Wypatrzył mnie i zaatakował TL31.

Nie było ,,instant deada", potężny 31, do zniszczenia nieopancerzonego kadłuba statku TL1 potrzebował 4 strzałów XD, po tej akcji wymysliłem wrogiemu imperium, graczowi, który mnie podbił a także statkowi, którym tego dokonał zabawne przezwiska. Dla zainteresowanych: Imperium to ,,Kraina prawdziwych koxów" gracz to: ,,Kwadratowa szczęka" a statek: ,,Steryd-Gigant".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol spadliśmy w spisie o kilka pozycji 😀

Littlekiller, przykro mi z tego powodu. Ale z opisu wynika żę musiał to być statek handlowy gdyż prawdziwy TL31 nie musiałby nawet strzelić by rozwalić TL1. 😀

Chak 1 do odbudowy i jakieś 4 zadżumione. MOżesz założyć też kilka nowych kolonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Jaki zasięg statków, można uznać za optymalny?

Z nudy oglądałem opisy projektowania statków na głównej stronie gry, tam obejrzałem projektowanie starshipa i co widzę: statek z napędem czarnodziurowym i zasięgiem 4 dni... dla mnie te 2 stwierdzenia występujące razem to oksymoron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...