Skocz do zawartości

Shore of Hazeron MMO na skalę jakiej jeszcze świat nie widział.


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój nick w grze.

Fluttershy

statku nie wyślę ale przeniosę cię wiązką.

Dostaniesz planetę lub układ na początek ale musisz o niego dbać. Czyt nie zapuszczać go i nie zniszczyć w jakiś niewyjaśniony sposób. nie strzelaj do cywilów i konsultuj się w razie ataku piratów bądź innego imperium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do budowy, to najpierw musisz uszyć sobie flagę i zatknąć ją w dowolnym miejscu, wskazane, by z tego miejsca był łatwy dostęp do wszelkich surowców.

A flagę szyjesz tak: Podchodzisz do moba i kaj go z noża, zbierasz mięsko i przy pomocy ,,panelu sierpa i młota" robisz skórę. W tym samym panelu ze skóry robisz textylia. Potem szukasz jakiegoś drzewa, zbierasz z niego kłodę i robisz z niej igłę i nić (Sweing Needle), potem używając igły i textyliów szyjesz flagę. Gotowe!

A odnośnie ataku na statek: Jak podkładać C4? Wiem jak detonować i w teorii jak uzbrajać ale nie mam pomysłu na podkładanie. Trzeba zwyczajnie porzucić przy włazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah przepraszam. W takim razie musisz zbudować drogi wychodzące od flagi, koło dróg możesz budować co tylko ci się podoba. Ich kierunek możesz ustalić używając strzałek, nie ma znaczenia czy kawałki drogi do siebie pasują, ale ładniej wyglądają. Po ustawieniu drogi tak by nie było widać żadnej strzałki kierunku możesz zbudować road slaba- przy nim budujesz porty lotnicze i fabryki pojazdów, które będą spawnować się na rod slabie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, ale zaczyna udzielać mi się nastrój mentora i wtedy zaczynam tłumaczyć elementarne podstawy 😀, tak więc nie gniewaj się za to proszę 😀.

Zakładam, że próbowałeś zbudować inne budynki w innych miejscach i też nie wyszło.

Może wdrażają update-a albo coś w tym stylu... raz było tak, że nie dało się produkować w fabrykach, po prostu puste pola w miejsce produktów, problem ustąpił sam koło północy, możliwe, że w tym wypadku jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w końcu po pewnych trudnościach powstał mój pierwszy uzbrojony statek. W gruncie rzeczy jest to ,,Eksplorator" z garbem w którym mieszka 6 strzelców wieżyczek, umiejscowionych w specjalnej wypustce pod stanowiskami dowodzenia. Nowy statek - ,,Negocjator" (TL3) okazuje się być całkiem dziarską jednostką. Czy stację kosmiczną spadającą ku planecie można uznać za zestrzeloną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a mam takie pytanie: po zaprojektowaniu (i zbudowaniu) lotniskowca- jak wprowadzić samoloty do środka i czy ich piloci śpią w kajutach dla załogi, czy pasażerskich?

Osobiście lotniskowca nie mam, ale ciekawi mnie jak ogarnąć, powyższe kwestie. Mam za to statek do tworzenia kolonii i zaplanowałem w nim sloty na 2 motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że łatwiej zmobilizować armię kumpli, która będzie sama dbać o zapasy ammy i nie będzie wymagała mnóstwa kój do spania.

A właściwie po czym poznać piracki okręt?

Lecąc statkiem eksploracyjnym razem z kumplem, jakaś jednostka odezwała się na ,,Hail" i zażądała zatrzymanie okrętu. Myślałem, że to patrol jakiegoś gracza, więc wytłumaczyłem, że jesteśmy jednostką badawczą i że nie mamy broni. Że był botem poznaliśmy się wtedy, gdy powtarzał w kółko tą samą formułkę. Pomyślałem, że to jakiś idiotyzm, stać w miejscu jak straganiarz, ale wtedy jego okręt podleciał blisko i obdzielił nas salwą dział. Niski miał TL, nieopancerzonemu kadłubowi zdjął 12% hp, potem wrzuciłem całą naprzód i żwawy ,,Urbanizator" uciekł czarną dziurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest właściwie, z tym transferem towarów i mobów przez airporty?

Mając kolonie i stolicę systemu razem transfer jest bez zarzutu, ale w przypadku kolonii w sąsiednim sektorze, już tak różowo nie jest: co jakiś czas dociera mob, ale towary już nie i mob ginie z braku jedzenia 😀

EDIT: Wiem już o co chodzi z sygnałem od radiooperatora i brakiem wroga w menu ,,attack unit". Gdy dostaniesz info o wykryciu wroga, musisz się przejść do stanowiska radiooperatora, zabrać mu panel sprzed nosa i osobiście poszukać na nim wrogiej jednostki. Zaznaczyć ją i wcisnąć taki maleńki guziczek oznaczający zablokowanie celu. Od teraz siedząc na krześle kapitana, widzisz układ 4 kresek wskazujący wrogą jednostkę, odległość od celu, pojawia się również ten statek w menu ,,attack unit".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Gra mnie zainteresowała, czytałem wiele tutoriali i oglądałem filmiki. Wiem, że są lagi. Ale ja to chyba jestem jakiś magnes na cięcia bo nie mogę się ruszyć, atakować i zrobiła się już u mnie noc. Kurcze zaczyna mi się odechciewać jeśli nic nie mogę robić. Najgorsze jest to, że całe te czaty galaktyczne działają bez najmniejszego zacięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...