Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie ma nic wspólnego. Ja mam kilka katalogów z TC (czysta gra, z modem TOTT, modem XRM) i zawsze działa.

Rada, nie instaluj przez PM lite. Wypakuj pliki skryptów przy pomocy Package Explorera i ręcznie je przekopiuj do katalogu script w katalogu gry TC. Na bank PM miesza ci. Może masz nim zaznaczone w Game Mode Vanilla?

PS. Oczywiście wymaganą bibliotekę zainstalowałeś?

PS2. Pisz dokładnie jakie są objawy, Bo stwierdzenie "nie działa" jest bardzo ogólne i trudno się zorientować jaka może być dokładnie przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło to co przed chwilą zaproponowałeś. Niby te pliki w większości były, ale ich nie widziało:)

Cóż. Może słabo opisane, ale pomoc była trafna. Dzięki.

Czas zacząć tworzyć imperium w XRM:)

BA było do tego potrzebne by szybko nadrobić do podobnego stanu jaki mam na czystym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał sobie ją w końcu zainstalować, ale tymczasowo.

Przeleciałem 90% układu Słonecznego prócz Merkurego, Ziemii i tego nowego systemu na samym końcu układu. Nigdzie nie znalazłem tej licencji. Czy jest dostępna po kampanii Terran? A jeżeli nie to później poszukam na mapie, choć typuje, że będzie na pewno musi być na Ziemii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2012 o 17:13, Piteropeter napisał:

W czystym TC nie istnieje coś takiego jak Licencja Policyjna Terran. XRM'a do TC aktualnie nie posiadam, więc nie mogę sprawdzić.

Pisze w temacie o XRM, opisuje elementy dodane przez XRM (Licencja i Sieci Wywiadowcze), więc gra w XRM i wie o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gram na TC i dlatego zadałem to pytanie.

Cóż. Chyba będę potrzebował Mapy Scorpa by określić czy gdziekolwiek istnieje taki przedmiot. Jednak skoro jest opcja Sieci Wywiadowczej USC to i powinna być dla nich Licencja Policyjna. Czy ktoś grający dłużej na TC może się wypowiedzieć? Może ten przedmiot jest odblokowywany w lub po Kampanii Terrańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Jak do tej pory nigdzie nie pojawiła się Licencja Policyjna Terran (w żadnym skrypcie lub modzie), więc może dopiero AP daje na taka możliwość i może być ona dostępna tylko w AP+XRM. Na liście zmian kolejnych wersji nie widzę jej, a szkoda, bo gdyby był przy niej znacznik AP to znaczyłoby, że jest ona tylko w AP. Jeśli nie znajdziesz to możesz zadać pytanie oryginalnym temacie na forum S&M Egosoftu, autor moda ci odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2012 o 19:47, Aldrin napisał:

Usc securiy license pojawiło sie w sektorze Kha'ak W 2. misji FF. Zebrałem ale znikło.

Używasz SCS Suite, ten skrypt generuje kontenery z losową zawartością z pliku TWare, a że jest tam również Licencja, to się pojawił taki kontener. Znikło, bo TC nie obsługuje Licencji Policyjnej USC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...