Skocz do zawartości

Statki ATF - gdzie kupić?


Archer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

😀 Skoro pytałem jak podnieść rangę, to sądziłem, że moje intencje są jasne. Chce podnieść swoją rangę u AFT żeby mieć dostęp do ich wszystkich okrętów.

Odinstalowanie skryptu miało być jednym ze środków do rozwiązania błędu. Sam napisałeś, że "Po instalacji skryptu Shipyard AFT reputacja jest sztucznie podnoszona na maksymalna, po to aby można było kupować statki AFT." Skoro u mnie to nie zadziałało, to deinstalacja a potem ponowna instalacja była pierwszym, rozsądnym rozwiązaniem. Skoro nie zadziałało zadałem pytanie "co dalej?"

Yacek, zakładam, ze to tylko chwilowe załamanie formy intelektualnej z Twojej strony ? 😀

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwilowe, ciągłe 😀

Tylko w ten sposób można podnieść reputację AFT, aby kupować statki w stoczni dodanej przez ten skrypt. Czyli instalując skrypt i uruchamiając grę. Mnie to zawsze działa, zakończenie fabuły terran nic nie zmieniało w tym sensie.

Masz może skrypt zmieniający szybkość podnoszenia reputacji (wercho)? Bo tylko z tym skryptem miałem przypadek że repka AFT spadała z maksymalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tu masz temat na naszym forum o stoczniach: Stocznie, do innych skryptów szukaj linków, albo w odpowiednich tematach z opisami tych skryptów, albo w temacie o spolszczeniach skryptów. Wszystkie zaś skrypty (ich listę) znajdziesz w tym temacie Community Script & Mod Download Library for X3: Terran Conflict na forum angielskim Egosoftu dotyczącym skryptów.

Tak na szybko to linki do wybranych skryptów znajdziesz też w linku w mojej stopce 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zaistalować tan skrypt jednak gdy zainstalowałem plugin menager on nie chce się włączyć wyskakuje komunikat że jest błąd w konfiguracji aplikacji i ponowne zainstalowanie może rozwiązać problem jednak ono nic nie daje jest jakiś inny sposób instalacji ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki udało mi się go zainstalować i działa ale wcześniej znalazłem tego skrypta w pliku rar i wypakowałem do liku gry i też działa !! wielkie dzięki za pomoc.A i niedawno przeczytałem na forum o skrypcie pomagającym odszukiwać porzycone statki Yacek może znasz ten skrypt bo nie moge go znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wiesz może gdzie ją moge znaleść i jak jej użyć

A co masz w poprzednim poście jak nie link do FAQ, gdzie masz ją opisaną. Naucz się też korzystać z opcji Szukaj na forum. I po raz ostatni przypominam, pisz pytania w odpowiednich tematach, ten dotyczy reputacji ATF i Twoje pytania są po za tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milan, zlituj się i chociaż interpunkcji używaj, jeśli wiesz co to jest. Na Forum jest wbudowany słownik; tak trudno sprawdzić wyrazy podkreślone na czerwono? Skoro użytkownicy forum są Ci życzliwi, to nie obrażaj ich na siłę swoim lenistwem i ignorancją ]🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Magiczne imię wpisane, skryp zainstalowany przez PM 1.20 wersje skryptu mam v6 wyczytałem że lepiej zainstalować v5 ale nie znalazłem a w linku modów Yacka który powinien odnosić do v5 odnosi do v3 możliwe że autor edytował post, niewiem. Problem jest taki, że stocznia jest kupić statki mogę ale max do M7(dostep do ziemi) lecz reputacja się nie podnioska do max a kampanie mam już ukończoną od Terran a ciągle mam "dostęp do ziemi". Co zrobić żeby podniosła mi się "sztucznie" do tej najwyższej bym mógł kupić M1. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...