Skocz do zawartości

Statki ATF - gdzie kupić?


Archer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zainstalowany Cadius ship pack i Xenotech, Otas i ATF shipyard i statki ATF oprócz w zmienionej Ziemskiej stoczni w The Moon pojawiły mi się dodatkowo ze statkami cadiusa na zwykłych stoczniach Ziemskich w Saturn i Mars zostawiając inne zwykłe statki USC(nie wiem co to spowodowało).

Jedynym znanym mi sposobem na twój problem jest(radze jednak z tego nie korzystać):

Spoiler

otwierasz ten spoiler na własne ryzyko, grozi popsuciem frajdy z gry

Spoiler

Cheat Package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Magiczne imię wpisane, skryp zainstalowany przez PM 1.20 wersje skryptu mam v6 wyczytałem że lepiej zainstalować v5 ale nie znalazłem a w linku modów Yacka który powinien odnosić do v5 odnosi do v3 możliwe że autor edytował post, niewiem. Problem jest taki, że stocznia jest kupić statki mogę ale max do M7(dostep do ziemi) lecz reputacja się nie podnioska do max a kampanie mam już ukończoną od Terran a ciągle mam "dostęp do ziemi". Co zrobić żeby podniosła mi się "sztucznie" do tej najwyższej bym mógł kupić M1. Dzięki za pomoc.

Bo zmieniłem tylko opis, a nie zmieniłem linka do tematu ze skryptem. Małe przeoczenie 🙁

A skoro już trafiłeś na forum angielskie ze skryptami i modami, to wystarczyło zaglądnąć do tematu z listą wszystkich skryptów i modów (przyklejony temat): Community Script & Mod Download Library for X3: Terran Conflict, aby znaleźć w nim odpowiedni skrypt: [Script] ATF Shipyard v6.

Cytat

Ja mam zainstalowany Cadius ship pack i Xenotech, Otas i ATF shipyard i statki ATF oprócz w zmienionej Ziemskiej stoczni w The Moon pojawiły mi się dodatkowo ze statkami cadiusa na zwykłych stoczniach Ziemskich w Saturn i Mars zostawiając inne zwykłe statki USC(nie wiem co to spowodowało).

Nic nie spowodowało, po prostu zarówno skrypt ATF Shipyard, jak i mod Cadiusa dodają tylko swoje statki do wszystkich stoczni terran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś opis w temacie na forum Ego:

The biggest change from v4 to v5 code is that Station and Ship access are more balanced. Now, ATF ships are not available from the beginning on most game starts. Once the player finishes the Terran Plot, the player should have access to ATF ships up to M7 class. Once the player completes OFF, Goner, the 1st part of the HUB, and the 1st parts to the Aldrin Expansion Plots, access to ATF M1, M2, and M7M becomes available.

Wersji 5 już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie, nie problem z czytaniem jak już to prędzej z angielskim. Ciesze się że go znasz jednak nie każdy ma tyle wiedzy, poza tym całe życie się uczyłem niemieckiego nie angielskiego. Tak więc proszę się nie dziwić że nie wiem co tam pisze. Dzięki za pomoc.

A o czymś takim jak Google translator słyszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

A o czymś takim jak Google translator słyszałeś?

A potem wychodzą takie rzeczy jak Legawiec czy Pochwa 🙁 😉 😉

I tu się mylisz. Takie "kwiatki" powstały gdy tłumaczenie TC Cenega zleciła profesjonalnemu studiu tłumaczeń. Ja wszystkie tłumaczenia skryptów i modów robię przy pomocy Google Translator + obróbka logiczna tekstu. I mam nadzieję, że nikt nie ma zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

A o czymś takim jak Google translator słyszałeś?

A potem wychodzą takie rzeczy jak Legawiec czy Pochwa 🙁 😉 😉

I tu się mylisz. Takie "kwiatki" powstały gdy tłumaczenie TC Cenega zleciła profesjonalnemu studiu tłumaczeń. Ja wszystkie tłumaczenia skryptów i modów robię przy pomocy Google Translator + obróbka logiczna tekstu. I mam nadzieję, że nikt nie ma zastrzeżeń.

Profesjonalnemu? Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Nie mod, tylko skrypt.

2. Jeśli ściągnąłeś plik z rozszerzeniem .spk to musisz użyć PM Lite do instalacji lub wypakowania z .spk pliku .xml. Jeśli wrzuciłeś do katalogu script plik ATF shipyard v6.spk to nie ma się co dziwić że nie działa.

Ściągając jakiś skrypt lub mod warto przeczytać opis instalacji przygotowany przez autora skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam właśnie pobrałem ATF Shipyard v6 czy może mi ktoś powiedzieć czym ta wersja różni się od omawianej kilak postów wyżej i jakie zmiany wprowadzi do gry po za dostępnością ma nadziej statków ATF a i czy stocznia umożliwia kupowanie tylko statków cz konstrukcje ziemian też bo chciałbym sobie kopić orbitalną bazę taką jak w sektorze Jowisza albo marsa gdzieś tam a w poraniku pisze zę M7M to korweta rakietowa ale ja jeszce niespotkałem M7M same M7 w poradniku też opasali M7 to które są tymi rakietowymi ( ten poradni grubego sms mnie kosztawła X3_Terran_Conflict_-_Poradnik_Gry-OnLine.pdf ) . narazi tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkie różnice pomiędzy wersjami, oraz to co dodaje wersja 6 masz opisane na forum angielskim w temacie skąd pobrałeś skrypt. Czytaj.

2. W grze nie ma rozróżnienia w oznaczeniach między M7, a M7m, te ostatnie poznaje się po tym że nie można w nich, w kokpicie instalować dział, mogą tam używać tylko rakiet.

3. Szkoda było kasy na poradnik, instrukcja do gry, FAQ i czytanie forum da Ci więcej niż ten poradnik.

PS. na przyszłość, proszę trzymać się tematów postów i nie zadawać pytań nie związanych w tematem. Jeśli nie ma odpowiedniego tematu, gdzie możesz zadać pytanie, zakładasz nowy temat. Ale uwaga, tu było już wszystko 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pisz po polsku. Bardzo źle czyta się Twoje wypowiedzi:

Cytat

witam właśnie pobrałem ATF Shipyard v6 czy może mi ktoś powiedzieć czym ta wersja różni się od omawianej kilak postów wyżej i jakie zmiany wprowadzi do gry po za dostępnością ma nadziej statków ATF a i czy stocznia umożliwia kupowanie tylko statków cz konstrukcje ziemian też bo chciałbym sobie kopić orbitalną bazę taką jak w sektorze Jowisza albo marsa gdzieś tam a w poraniku pisze zę M7M to korweta rakietowa ale ja jeszce niespotkałem M7M same M7 w poradniku też opasali M7 to które są tymi rakietowymi ( ten poradni grubego sms mnie kosztawła X3_Terran_Conflict_-_Poradnik_Gry-OnLine.pdf )

Jakiś przecinek lub kropka? O literówkach nie wspomnę. Lepiej zainwestuj w słownik ortograficzny niż w poradnik do X3....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z autopoprawki nie chce mi się zwracać uwagi na mało istotne szczegół między ż a rz, bo w brzmieniu to i tak niema różnicy a interpunkcyjnych nie stawiam świadomie, ponieważ szybciej mi się pisze robię to z lenistwa jakby pan miał 29 lat też był, by pan leniwy. ps stawiam przecież znaki nie wszędzie, ale stawiam w krótkich wypowiedziach nie, ale w długich tak . Poza tym widzę przecież, że nie wszystko jest napisane gramatycznie i wiem o tym .Przepraszam bardzo za tego posta ale nie-trzeba mi zawraca zawsze uwagi na to samo na każdym forum tym bardziej że o tym wiem doskonale

proszę o nie komentowanie posta aby nie robić ofa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Wszystkie różnice pomiędzy wersjami, oraz to co dodaje wersja 6 masz opisane na forum angielskim w temacie skąd pobrałeś skrypt. Czytaj.

2. W grze nie ma rozróżnienia w oznaczeniach między M7, a M7m, te ostatnie poznaje się po tym że nie można w nich, w kokpicie instalować dział, mogą tam używać tylko rakiet.

3. Szkoda było kasy na poradnik, instrukcja do gry, FAQ i czytanie forum da Ci więcej niż ten poradnik.

PS. na przyszłość, proszę trzymać się tematów postów i nie zadawać pytań nie związanych w tematem. Jeśli nie ma odpowiedniego tematu, gdzie możesz zadać pytanie, zakładasz nowy temat. Ale uwaga, tu było już wszystko 🤔

Właśnie w angielski którego znajomość jest mocno pobijana , innych języków których się uczyłem podczas szkoły średniej i studiów też więc dlatego porosłem o małe przetłumaczenie lub komętarz, jakby mój angielski czy niemiecki nie był dziurawy jak ser to bym nie prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...