Skocz do zawartości

Czym Najlepiej Przemierzać Wszechświat X ?


kipax1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

EDIT: Cerberze, co do tych Krzaków.

Spoiler

W Reunion była misja, gdzie eskortowało się konwój złożony z TL'ek. Gdy siedziałeś w wieżyczce Mamuta i nie rozwalałeś Kha'aków, to te rozbijały się o kadłub i nieźle go haratały.

Fakt, o tej misji zapomniałem.

Co do rozbijających się M5 to nadal to występuje (patch 2.71). Średniorozbija się ok 15 % atakujących stację M5. Ale ze stcjami kh'ak to jużinna bajka.

Spoiler

Fabuła Final Fury. Misja zniszczenia stacji kh'ak w nieznanym sektorze. Splici wysyłają kilka M8 i kilkanaście/kilkadziesiąt M3-M5. Efekt? Statki zderzają się ze stacją. Nawet M8 i M6 się z nią zdeżały 😀 . Tak samo moje eclipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozbijanie się M5 dalej widuję, chociaż rzadziej. No chyba, że włączę na dłuższy czas SETA 😀 .

Taki piracki Błotniak mógłby zadawać damage mniej więcej jak mina miażdżąca (poprawcie mnie jak coś, bo nie korzystam z tego ustrojstwa, i nie wiem, jakie obrażenia zadaje 😀 ).

A teraz biorę misje obrony stacji, bo to najbezpieczniejszy sposób na zarobienie kasy Elitą. Chociaż ostatnio zauważyłem, że jak takiemu M3 zasiądzie się na ogonie, to odwraca się i otwiera ogień. Przed patchem 2.5 czegoś takiego nie spotykałem. Jedyne, czym trzeba było się przejmować, to ogniem z wieżyczek z M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem niedawno nową grę i kupiłem sobie splickiego Smoka (M6). Powiem krótko - super korweta. Nie chodzi mi tu o prędkość, a o moc laserów. Jak załaduję 4x CIG (Concussion Impulse Generator) i 4x HEPT, to mogę prowadzić bardzo długo ogień. Jedna wieżyczka akurat wystarcza do zwalczania rakiet, czy upierdliwych M5.

W zapasie mam jeszcze kilka ISR (Ion Shard Railgun).

Tak przy okazji, zaraz po misji patrolowej w kampanii Terran, pojawiła się flota Yaki złożona z M2, M1 i M7. Postanowiłem zaatakować M7. Ot, tak - dla testu, jak Smok sprawuje się przeciwko większym jednostkom. Ku mojemu zaskoczeniu nagle pojawiły się Krzaki. Ale nie, że kilka myśliwców. Flota piratów zostało rozniesiona w kilkanaście sekund przez 2 niszczyciele, lotniskowiec i masę drobnicy. Załączam foty.

Spoiler

Spoiler

I co z tym fantem zrobić? Argonom raczej tyłka nie będzie się chciało ruszyć z Omicron Lyrae. Tak, tak - zaatakować swoją flotą 😀 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boro-Man, powiedz to moim M7 i M6, na które ciężko pracowałem 😀. Radzę sobie z tym problemem zapobiegawczo. Zwiad w nowych sektorach szybkim M5, napęd skokowy do większych jednostek i daję radę.

Niech skurczybyki poczekają jak dorobię się M2 ]😀 - chyba, że znikną, jak miało to już kiedyś miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...