Skocz do zawartości

Czym Najlepiej Przemierzać Wszechświat X ?


kipax1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Boro-Man nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic przeciwko temu że starasz się podzielić z nami swoimi spostrzeżeniami. 🙁 Aczkolwiek zrozum że już jest na tym, forum pięć, jak nie więcej tematów typu Najlepszy statek i temu podobne. Twój post jak najbardziej wnosi spory wkład w działalność xudb, chodzi tylko o to że teraz ciepłym tematem jest Czym Najlepiej Przemierzać Wszechświat X ? i to tam rozmawiamy o naszych statkach.

Uważam też że temat powinien zostać wklejony do Czym Najlepiej Przemierzać Wszechświat X ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odp, dotyczyla wczesniejszego tematu, ale Yacek w tym czasie połączył watki.

Jeśli miałbym widzieć byt tego teMatu, to widziałbym to w sposób taki jak tu http://xudb.pl/topic/477-jakie-s-wasze-ulubione-statki-r-znych-klas/

Osoba odpowiedzialna za jego założenie musiałaby regularnie podliczać i dopisywać do rankingu statki. Taki temat przydałby się.

każdy pisze posta zamieszczając ulubione statki według klas. Nie trzeba wszytskich klas podawać, bo zrozumiałbym jest iż nie lata się wszystkimi.

Mógłbym objąć :D'mecenat' 🙁 nad takim tematem i zając się podliczaniem i zamieszczaniem naszych rankingów popularności poszczególnych klas.

Proszę o komentarze w tej sprawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moja odp, dotyczyla wczesniejszego tematu, ale Yacek w tym czasie połączył watki.

Jeśli miałbym widzieć byt tego teMatu, to widziałbym to w sposób taki jak tu http://xudb.pl/topic/477-jakie-s-wasze-ulubione-statki-r-znych-klas/

Ale taki temat dla TC już jest: Ulubiona klasa statku, ba nawet w formie ankiety, gdzie każdy może się wypowiedzieć. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja powiem to tak, że zawsze podobało mi się podejście Sorkvilda i Prowlera do forumowiczów, zwłaszcza tych nowych którzy zakładali swoje pierwsze tematy, jak i tych którym udało się już wdrożyć z światem X. Moje zdanie jest takie nominować Sorkvilda i Prowlera na zielonych 🙁. A każdy założony nowy temat musi zostać najpierw zatwierdzony przez zielonego 😁 Pomoże to w przyszłości na dublowanie tematów, nieuzasadnione kasowanie tematów, jak i nie prawidłowe nazewnictwo tematów co w przyszłości mogło by tylko pozytywnie wpłynąć na funkcjonalność Xudb. Gdy Xudb miało by trzech zielonych umożliwiło by to większa kontrolę nad xudb.

XUDB potrzebuje reform, jak francuskie rolnictwo w XV wieku, które dzięki temu Francja stała się jedną z większych potęg w zachodniej europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Moja odp, dotyczyla wczesniejszego tematu, ale Yacek w tym czasie połączył watki.

Jeśli miałbym widzieć byt tego teMatu, to widziałbym to w sposób taki jak tu http://xudb.pl/topic/477-jakie-s-wasze-ulubione-statki-r-znych-klas/

Ale taki temat dla TC już jest: Ulubiona klasa statku, ba nawet w formie ankiety, gdzie każdy może się wypowiedzieć. 🙁

Tak, wiem o tym. tam jest z grubsza tylko ankieta. W moim temacie będzie duże podsumowanie i na bieżąco. Potrzebna jest tylko aprobata, bo nie będę sobie zakładał tematu dla własnej radochy.

Cytat

No cóż ja powiem to tak, że zawsze podobało mi się podejście Sorkvilda i Prowlera do forumowiczów, zwłaszcza tych nowych którzy zakładali swoje pierwsze tematy, jak i tych którym udało się już wdrożyć z światem X. Moje zdanie jest takie nominować Sorkvilda i Prowlera na zielonych 😁. A każdy założony nowy temat musi zostać najpierw zatwierdzony przez zielonego 😀 Pomoże to w przyszłości na dublowanie tematów, nieuzasadnione kasowanie tematów, jak i nie prawidłowe nazewnictwo tematów co w przyszłości mogło by tylko pozytywnie wpłynąć na funkcjonalność Xudb. Gdy Xudb miało by trzech zielonych umożliwiło by to większa kontrolę nad xudb.

XUDB potrzebuje reform, jak francuskie rolnictwo w XV wieku, które dzięki temu Francja stała się jedną z większych potęg w zachodniej europie.

Ahh był taki pomysł, był. Mógłbym przyjąć tę funkcję, ale licząc też na wsparcie " zmienników :)", bo działam też na kilku innych forach, aczkolwiek tu wpadam codziennie i zawsze looknę jak jest nowy temacik. Mimo to lubię kolor niebieski bardzo.

A propos tego filtrowania, po co. Zawsze można złączyć wątki zamknąć, przekierować , etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dlatego chylę przed tobą czoło Skorvid 🙁. A jak lubisz "koror" niebieski to zawsze można by taką opcję dać niebieskim 😁

Doceniam to 😀 Aha i prosze nie przekrecac mojej ksywy, yo

No to jak w koncu. mam zakladac nowy temat. Ten bedzie musial byc wowczas zamkniety. No smialo, oczekuje jakiegos odzewu, co tak niemrawo to wszytsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym statkiem jest Gryf. Możliwość zmieszczenia 25 statków m3 dość szybki, duża ładowność 4 wieżyczki.

Ale z powodu tego że nie został uwzględnoiny w ankiecie <_< . Wybieram Agaememnona z powodu naprawde dużej siły ognia , prędkość średnia ale nie ma się co dziwić. Niestety brak możliwości dokowania do niego statków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie przemierzam świat Panterą wypchaną po uszy (31) eclipsami oraz moją mambą. Statek bardzo dobrze radzi sobie z myśliwcami (we wszystkich wierzyszkach Artyleria zaporowa, tylko w przedniej jonowe działa szynowe), niestety z większymi statkami bywa kiepsko, ale od czego są torpedy 🙁 . Ale mimo wszystko mam zamiar zamienić ją na raptora (nie wiem, czy w tej grze, czy w następnej z modami i skryptami). Dlaczego raptor? Hangar 65 statków, prędkość 109 m/s i możliwość instalacji np. PDF na cięższą zwierzynę 😁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się kupić terrańskiego Tyra. Zaraz go przetestuję w walce.

Chociaż patrząc na statystyki Projektora Punktu Osobliwości, wydaje mi się, że powinien mieć lekko podwyższone uszkodzenia kadłuba (używam Combat Mod 3).

12 laserów na jednej burcie... Wow 🙁 . Z tyłu zainstalowałem EPC, więc nie ma szans, żeby mi się dobrali do tyłka 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...