Skocz do zawartości

System uzbrojenia CODEA v3.1.13


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku witam wszystkich.Jako że grywam w TC już bardzo długo dzisiaj zacząłem testować CODEA.Czytałem wszelakie opisy ale i tak mam z paroma rzeczami problem.Dodam że próbuję dodać 4 bombowce do lotniskowca.A więc:

1.Techników rozmieściłem już w bombowcach ale rekrutów mechaników przenieść nie mogę.Dlaczego?

2.Jak zdobyć tego Pilota porucznika,dodam że tych 4 pilotów mam obsadzonych na razie w myśliwcach.?

Z góry dziękuje za pomoc 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest 🤔 .A wracając do mojego pytania m up 2 posty wyżej.Trenuję pilotów na potrolu mają Czas służby 5.17 stazur.Kiedy awansują ?

PS. i jeszcze jedno pytanie.Ile opłaca się mieć na tym codea m3+ ? bo ma 30 zacmień oczywiście na razie bez pilotów dla nich ale to chyba trochę za dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się. Jeżeli masz CODEA to polecam przeczytanie tematu o CODEA. Pod jego koniec jest napisane jak reperować myśliwce i jak można zmienić surowce wymagane do naprawy naszych myśliwców. Pamiętaj tez że wielkie znaczenie ma to ile znajduje się personelu na pokładzie naszego lotniskowca. Jeżeli będziesz miał go za mało myśliwce będą wolniej uzbrajane i naprawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niszczycielem może dowodzić kapitan. Porucznik powinien chyba najpierw odsłużyć swoje na fregacie lub TL-u jako komandor.

Cytat

Commander:

The commander has at least 8 stazuras of flight experience. A commander is able to command ships of the frigate class or TL class tender ships. The Captain earns 40 credits per mizura flown.

Captain:

The captain has at least 10 stazuras of flight experience. A captain is able to command ships of the carrier or destroyer class. The Captain earns 45 credits per mizura flown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Strona egosoftu jest też w innych językach w tym też angielskim i polskim.

A co to ma do rzeczy?

Autor skryptu jest Niemcem, pisze na niemieckim forum, opisy jego skryptów na forum angielskim to tłumaczenia oryginalnych opisów z forum niemieckiego. Najnowsze wersje skryptów Lucike zawsze są pierwsze na niemieckim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Pytanie:

Co i kogo musi mieć na pokładzie Korweta żeby ją przypisać do lotniskowca?

Udało mi się jedną, ale druga za cho... nie chce. Ma Magnę przypisaną jako bazę domową, podąża za nią, ma porucznika na pokładzie. Co jeszcze jej trzeba?

Pozdro

Ja jakoś moge dać rekruta i w tedy do lotniskowców przypisuje... nie wiem dlaczego tak, ale Macanę przydziela mi do niszczyćieli, albo zwiadu... Poprubujcie.

P.S Na macanie mam myśliwce [pełna liczba] z CODEA Weapon System, Może to dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam problem CODEA na XRM, ale miałem ten problem wiele razy. Mianowicie mam teleporter myśliwce są dodane do grupy patrolowej i maja pilotów a gdy nakazuje rozpocząć patrol myśliwce nie wylatują mimo ze jest zielony napis przy odpowiednim poleceniu. Pomoże ktoś?? Aha wielkość eskadry patrolowej tez ustawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam pytanie. Nawiązał się problem, po instalacji CODEA,Basic salary,MEFOS, Military Transport i Personel Transport. A mianowicie po wczytaniu gry wyskakują mi dwie wiadomości. Oto treść:

- The language file of the CODEA Weapon System is not correct!

- The language file of the Basic Salary does not exists!

Znajomość języka angielskiego powiedziała tylko tyle że to chyba problem z plikami w folderze t. Spolszczenie wkeiłem (do CODEA), a pliki z folderu t z Basic Salary też. Albo coś z plikami t nie tak, albo coś spaprałem. Tylko nie wiem co?

Biblioteka też zainstalowana.

I tak przy okazji, w czasie ładowania słyszę odgłos przychodzącej wiadomości. To dobrze czy źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basic Salary : zmień w pliku 8031-L044 <language id="44"> na <language id="48"> ponieważ nie ma spolszczenia do tego skryptu.

Codea na stronie http://www.xuniversum.info/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=9&Itemid=62 jest w wersji 3.3.10 i ma zawarte spolszczenie w sobie jeśli sciągnąłeś spolszczenie z mamuta to nie zadziała bo jest do starszej wersji skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...