Jump to content

X4 - pierwsze wrażenia


szczekan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniu 6.12.2018 o 00:57, Loecus napisał:

Mam pytanie do was (nie wiem czy dobry temat)

Czy gra widzi wasze karty graficzne? Bo u mnie mimo że mam geforca gtx 850m to w grze mam do wyboru tylko intelowską zintegrowaną

Z tego co kojarzę to były z tym problemy, ale patch 1.21 to miał poprawić. Musiałbyś poszperać na forum steam albo egosoft.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.12.2018 o 11:18, facemob napisał:

Witam. Gdzie obecnie można najtaniej kupić gre?

Z tego co wiem grę można kupić głównie na steam, a jej cena nie uległa zmianie tj. kosztuje 199zł. Z patcha na patch a wychodzą bardzo szybko warta jest każdej wydanej na nią złotówki.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.12.2018 o 23:10, _ivo napisał:

Nie wiem jak kiedyś, ale teraz to chyba najwolniejsza Mka

Nie wiem jak dokładnie jest teraz bo nie równałem z innymi klasami, ale na pewno ma 4 wieże a to chyba najwięcej z tej klasy i największą ładowność więc pewnie rakiet też mogę więcej zapakować. Jak znam życie za największym hullem idzie też pewnie moc tarcz. Wiadomo dużo zależy od preferencji, ale nie zamierzam nim uciekać, a wręcz przeciwnie.

@Vlad - bardzo dobra cena.

Link to comment
Share on other sites

Ja wam proponuje kupować gry przez tą stronę, na prawde nigdy sie na tym nie zawiodłem a kupiłem sporo, taniej niż tutaj też nigdzie na pewno nie znajdziecie, strona wyszukuje wiele najtańszych ofert w internecie

w wyszukiwarce wpisujemy nazwę i szukamy, jak szukałem jakiejś gry to taniej nigdy nie znalazłem niż pokazywało tutaj. Strona głównie wyszukuje strony zagraniczne(bo i pewnie taniej) ale ja sie nigdy na zakupie nie wrobiłem.

https://www.allkeyshop.com/blog/

Link to comment
Share on other sites

cześć 😀

może ktoś mi wytłumaczyć jak działa to skanowanie stacji? szukałem informacji ale mało z tego rozumiem.

włączam tryb skanowania (shift+2) i podlatuje do segmentów stacji ale po czym poznać który element można skanować i jaki jest zasięg skanowania?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 7.12.2018 o 18:47, glouver napisał:

No dobra. Już kilka dni gracie i pewnie coś tam już ugraliście.

Więc jak gra wygląda w środku rozgrywki?

Dla mnie gra w środku tygodnia to nie gra 😁 a poprzedni weekend to gra działała różni. Co masz na myśli ze środkiem rozgrywki? 😀 Ja się pewnie nie łapie.

Link to comment
Share on other sites

Środek rozgrywki - Coś pomiędzy endgame, a jej początkiem 😀

Nom, chodzi mi o to czy już zdążyliście się jakoś urządzić w świecie gry?

Co robicie z takim nadmiarem gotówki?

Budujecie stacje?

Handlujecie czy piracicie szlaki handlowe?

Jak wygląda gra gdy już nic nie ma do ukrycia....

Link to comment
Share on other sites

W dniu 7.12.2018 o 19:43, glouver napisał:

Jak wygląda gra gdy już nic nie ma do ukrycia....

W ciągu tygodnia? Chyba grając 24 godziny na dobę albo czitując 😛

Mam ok. 30 godzin na liczniku i na razie odkrywam mechanikę gry, testuję statki, skanuję fabryki odblokowując nowe moduły i przygotowuję się do budowy własnych stacji... Zajęć jest sporo 😀

Automatyczni górnicy działają bardzo dobrze, handlarze... działają i chyba tyle można powiedzieć 😁 Ale powoli to poprawiają. Bardzo fajnie rozwiązali budowę stacji, można przejmować sektory, przyłączyć się do wojny po jakiejś ze stron (są na to dodatkowe misje) albo samemu jakieś wywołać i walczyć o kontrolę nad sektorami. Dziś wyszedł patch poprawiający aktywność AI, więc ta część gry powinna być teraz ciekawsza.

Bugów i rzeczy wymagających dopracowania jest jeszcze sporo. Dużo trzeba się domyślać i testować samemu, bo nie jest w żaden sposób wyjaśnione w grze, ale całość z patcha na patch wygląda coraz fajniej.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 8.12.2018 o 00:17, piotr111 napisał:

Gra ma od cholery opcji ja mam 44 g na liczniku i +28 repy do argonów i myślałem że będę miał dostępnie moduły budowlane a tu kupa ponoć są wyłączone bo coś nie działa także będzie trzeba poczekać na patche

Jakie moduły konkretnie? Ogólnie możesz je kupować u reprezentanta frakcji albo zdobywać hackując sygnały pojawiające się czasem na powierzchni stacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...