Jump to content

X4 - pierwsze wrażenia


szczekan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzupełnią się same, ale jak szybko, to zależy od sytuacji ekonomicznej danej rasy, sektora itd. Jednak najczęściej trwa to długooooo..chyba, że masz już SETA, to kilkanaście minut 😉

U mnie wygląda to tak, że daję dwóch handlarzy(mercury) na sektor z przystanią, z ustawionymi towarami do budowy statków, rozkaz na max dwa skoki i po kilku godzinach mam spoko z budową statków. Testuję spolszczenie i kilka razy już mam zaliczone nowe starty, aż do własnej HQ. Za każdym razem ta taktyka się sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.01.2019 o 11:10, housik napisał:

Chciałem sobie zakupić fregatę. Niestety w przystani brak "części kadłuba" do jej produkcji. Czy jest szansa że podzespoły się uzupełnią same ?. Nie mam na razie ochoty na kupno transportowca i zabawę w handel.

Jeśli to stocznia HOP to bez pomocy twoich handlarzy może się nie obejść.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.01.2019 o 11:10, housik napisał:

Chciałem sobie zakupić fregatę. Niestety w przystani brak "części kadłuba" do jej produkcji. Czy jest szansa że podzespoły się uzupełnią same ?. Nie mam na razie ochoty na kupno transportowca i zabawę w handel.

W Company Regard stoi sobie Osprey Vanguard do przejęcia, jakby co.;]

I wcale nie musi być goły, statki można przejmować w pełni wyposażone!

EDIT: Ehhh, tylko do "M" niestety...

Btw, próbował ktoś z Was przejąć jakiś statek z misji z cyklu "Zniszcz miny"? Mi się przed chwilą trafiła Nemesis, korciło, żeby sprawdzić...;&--#62;

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.01.2019 o 21:38, Darkman napisał:

W Company Regard stoi sobie Osprey Vanguard do przejęcia, jakby co.;]

I wcale nie musi być goły, statki można przejmować w pełni wyposażone!

Btw, próbował ktoś z Was przejąć jakiś statek z misji z cyklu "Zniszcz miny"? Mi się przed chwilą trafiła Nemesis, korciło, żeby sprawdzić...;>

Podobnie jak Ty, również chciałem przejąć, niestety ale statek miał pilota z załogą i nici z tego wyszły.

Link to comment
Share on other sites

Grając w inną grę z z nową paczką szaderów był wymagany najnowszy directX.. z jakąś nową funkcją do raytracing..

Pobrałem i o dziwo X4 zyskał z 8fps.

Na dodatek światłocienie są mega klimatyczne teraz.. 😀

Stacje postawione w ciemnym miejscu i port oświetlony światłem gwiazdy... palce lizać...

Chyba ten DX daje programowy efekt raytracing .(nie odbić,,, ale ścieżki promieni światła oświetlają tyko to na co padają..)

Co by nie robił jest różnica...

Link to comment
Share on other sites

X4 Foundations Public Beta - Version: 1.51 Beta 1 (327919)

"Fixed theoretical ability to improve relations with Xenon and Kha'ak."

- "naprawią i będzie możliwość podnoszenia reputacji u Kha'ak" - Czy to oznacza, że narpawią i będzie możliwość podnoszenie reputacji np. u Kha'ak Czy odwrotnie wyłączą to 😀?

Jeżeli się da, ktoś próbował jakieś metody ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...