Skocz do zawartości

Czy jest taki skrypt/mod


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem czy w dobrym temacie zakładam więc proszę o wyrozumiałość

pytanie w sumie tyczy sie zarówno X3 TC jak i TOTT i X- Tended

może i za dużo naoglądałem się filmów s-f ale mam może trochę dziwne pytanie...

grająć na modzie TOTT zauważyłem że jest możliwość atakowania osłon (niewiem czy może zniszczyć same osłony),

więc czy jest może jakiś skrypt/mod pozwalający niszczyć samo uzbrojenie?

wiecie temat znany z filmów s-f "zniszczyć fazery" "zniszczyć wyrzutnie czegoś tam" itp.

przeglądając gry jakie mam natknąłem się na Nexsus'a i przypomniałem sobie że była tam możliwość niszczenia osłon, uzbrojenia, napędu... poprostu całego wyposażenia i było by ciekawie jakby była taka możliwość w X3:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Zna ktoś skrypt który dodaje więcej wrogich ataków,przeciwników??Jeśli taki by istniał to bym prosił do linka skąd mogę pobrać spolszczenie (jeśli istnieje). Mailem skrypt improved races i on dodawał więcej wrogów ale większość z nich nic nie robiła poza staniem w miejscu.

Jak zainstaluje moda X-Tended to będę musiał zaczynać grę od początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2011 o 17:15, pabloa napisał:

Po zainstalowaniu skryptu na mapie wszechświata wszystkie sektory są kolo siebie.Jak przywrócić dawne ustawienie sektorów?

1. Twoje pytanie nie ma nic wspólnego z tytułem tematu. Zadawaj pytania w odpowiednich tematach.

2. Chcesz dokładnej odpowiedzi, zadawaj dokładne pytania. W tym wypadku należało podać jaki skrypt zainstalowałeś.

3. Taki efekt to nie wina skryptu, a raczej moda, Jest mod zmieniający układ sektorów na mapie wszechświata, poprzez ułożenie ich w regularnym porządku: Flat Galaxy Map / Square Galaxy Map

Wiele modów (praktycznie wszystkie, które dodają nowe sektory) używa tego układu z prostej przyczyny - tworzenie nowej galaktyki (rozbudowanej o nowe sektory) jest zdecydowanie łatwiejsze na takim szablonie.

Nie podoba ci się taki układ, odinstaluj moda, lub przyzwyczaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako iż także szukam moda pisze tutaj.

Otóż mimo iż moja flota nie jest jeszcze wielka to jednak jak na mój gust jest za mało wojen w galatkyce. Nie raz obserowowałem jak floty Xenonów rozbijały się w Black Hole Sun(czasem z moją pomocą), albo flota posiadająca K i J na raz padały w walce przy bramie. Dodatkowo tylko dwa razy widziałem inwazję Kha. Z tego raz siedzieli przez pół godziny na krańcu mapy i nic nie robili:).

Dlatego szukam moda, który doda więcej inwazji, wojen między nacjami, poważniejszych najazdów Xenonów(szczególnie na Terran bo tym marnuje się flota 7 Aegirów, 20 Vali i jednego Odyn), a także rozrusza Terran by ci byli bardziej aktywni(szukam stałego punktu skupu na moje rakiety). Przy okazji większej ilości wojen jakiś mod do kontroli myśliwców z TM i M1, a także poważniejszego zarządzania flotą.

Czytałem dział z modami lecz chce wasze opinie i jak najlepiej połączyć te mody by nic się nie gryzło

Mam tylko stocznie ATF i Obronę Anty-rakietową Mosquito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...