Skocz do zawartości

Czy jest taki skrypt/mod


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak, ale czytałeś opis? Jest on przeznaczony dla moda SRM, w czystej grze może nie działać tak pięknie (brak w grze dodawanych przez moda statków, sektorów), więc byłbym ostrożny przy polecaniu tego skryptu.

Jak pisałem, kto chce kopa w grze, niech zainstaluje mod XRM (wersja rozwojowa moda SRM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego problemu w zainstalowaniu moda. Kolega chce kopa, po tym skrypcie go dostanie 😀

A jeżeli ktoś nie trawi modów jest jeszcze uboższa wersja dla zwykłego TC

http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_375_tc-khaak-invasion---pirate-patrols-hard.html

Ja osobiście używam w miarę łagodnego skryptu (właściwie to nie jest skrypt...) jakim jest

http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_346_tc-pirate-patrols---khaak--xenon-invasions-nociv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak gryzie Chodzi mi oto żeby mieć Flotę Handlową, a nie elektrownie . Tak w ogóle to do mojego kompleksu produkcyjnego do sektorów w których czai się moja flota jest szmat drogi (napęd skokowy) i nic nie zyskałbym na tym . Tak teraz przeczuwam twoje nastepne pytanie po co ci flota handlowa jeśli masz kompleks . Odpowiedzi taka jest : ludzka zachłanność mną owładnęła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o ci chodzi. Z twojej wypowiedzi wysnułem 2 wnioski:

1. Szukasz skryptu, który da ci możliwość produkowania towarów. Przecież od tego są fabryki...

2. Szukasz skryptu, który da ci możliwość produkowania towarów na statku. Nie sądzę byś taki znalazł, choć w XTM były specjalne statki klasy T0, które do tego służyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mi z reguły więcej satysfakcji daje walka, którą trudniej wygrać, więc szukam skryptów, które podniosą poziom trudności (zwiększą siłę/wytrzymałość/liczebność wrogów), a nie takich, które to ułatwią... Ale jak kto woli 😀

Jak lubisz walczyć to zainstaluj sobie Cheat Package, daj sobie nieśmiertelność i stwórz wrogów. Miłego rozwalania 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałeś mojego postu dokładnie . Ja tam chce umieści Flotę Handlową, która by tam zarabiała na mnie . Postawienie tam stacji byłoby według mnie nieopłacalne , ponieważ nie ma tam asteroidy z odpowiednią ilością krzemu . A tak mobilna baza produkowała by odpowiednie surowce i jak by zapchała magazyny stacji to by poleciała wraz z TS gdzieś indziej i tam sprzedawała i jak się tam wszystko zapcha to następne i następne i następne ... i tak w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2012 o 17:08, chak510 napisał:

Nie przeczytałeś mojego postu dokładnie . Ja tam chce umieści Flotę Handlową, która by tam zarabiała na mnie . Postawienie tam stacji byłoby według mnie nieopłacalne , ponieważ nie ma tam asteroidy z odpowiednią ilością krzemu . A tak mobilna baza produkowała by odpowiednie surowce i jak by zapchała magazyny stacji to by poleciała wraz z TS gdzieś indziej i tam sprzedawała i jak się tam wszystko zapcha to następne i następne i następne ... i tak w kółko

A nie mogłeś tak od razu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, i zapewne nie tylko, flota handlowa to ta działająca przy pomocy poleceń Mk3, czyli handlowcy ST/UT.

Chciałeś otrzymać od razu poprawną odpowiedź na swoje zapytanie, należało od razu wyraźnie opisać swój problem, lub to co chcesz osiągnąć, a nie pisać wiadomymi tylko tobie skrótami myślowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...